t üvarlïïdefj fflensenlinq.nl dinsdag 25 januari 2011 familieberichten 131 Heel bijzonderheel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, geven wij met veel verdriet kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Piet Adriaansens A Walsoorden 6-3-1934 t Gent 23-1-2011 echtgenoot van Tiny Courtin Hulst: Tiny Adriaansens-Courtin Hulst: Marisa en Mark van der Meer-Adriaansens Siem Aardenburg: Francesca en Eric Hensen-Adriaansens Zara, Frederique Hulst, 23 januari 2011 Kievitstraat 4,456IKK Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 28 januari 2011 om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna we hem vergezellen naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Afscheid nemen van Piet is mogelijk donderdag van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum na de begrafenis. Zij door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Verbijsterd waren we afgelopen zondag na het bericht dat plots is overleden ons districtsbestuurslid Piet Adriaansens Door zijn innemende persoonlijkheid en grote inzet heeft hij zeer veel bijgedragen aan de ontwikkeling van ons KNLTB-tennisdistrict Zeeland, waarvan hij de laatste 9 jaar penningmeester was. Wij zullen onze lieve Piet hier altijd dankbaar voor zijn en hem nooit vergeten. Onze gedachten zijn bij Tiny, Marisa en Francesca en wensen hen samen met de gehele familie veel sterkte toe om dit onverwachte verlies in de komende tijd te kunnen verwerken. Namens de leden van het districtsbestuur van het KNLTB-district Zeeland, haar commissies en alle medewerkers van het regiokantoor Zuidwest Arno van Trigt, voorzitter district Zeeland ALGEMENE KENNISGEVING 1 Korintiërs 13:15 Heden nam de HEERE van ons weg, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Casper van Belzen sinds 19augustus2004 weduwnaar van Clasina van Belzen in de leeftijd van 89 jaar. Joos en Ina van Belzen-Meulmeester Neel en Hannes Venlevogel-van Belzen Maai en Leo Goormachtig-van Belzen Christien en Wim Pieterse-van Belzen Jan van Belzen Jannie van Belzen Krina en Johan Hofman-van Belzen Casper van Belzen Adrie en Marian van Belzen-de Jonge Ineke en Piet Meij er-van Belzen Klein- en achterkleinkinderen 4341 CD Arnemuiden, 23 januari 2011 Tuindorp 84 Onze vader is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 26 januari van 19.00 uur tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 28 januari om 12.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst voor familie en belangstellenden worden gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden, welke aanvangt om 11.15 uur en geleid zal worden door Weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Casper van Belzen Sterke de HEERE de familie met dit zware verlies. G. Kasse-van Belzen J. van Belzen-Dees neven en nichten Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze zwager Cas van Belzen Wij wensen de familie veel sterkte toe Vlissingen A.van Belzen-Meulmeester Arnemuiden C.van Belzen-Schroevers Terneuzen P.Janse Arnemuiden K.Poortvliet Han en Nel Moerland Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve Oba Cas Cees en Ingrid Ventevogel Jessie, Naomi, Sofie Nooit meer een.kopje koffie. Rust zacht lieve opa Monique en Hennie Carlo en Kate, Cailyn, Lewis Ricardo Ver weg, maar toch dichtbij Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve opa Peru: Casper en Zico Heden overleed onze geliefde opa en grote vriend Casper van Belzen Christian en Amy Chantal Casper Slaap zacht lieve OBA Chiel Carlot Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve Opa Stok wij zullen je missen Ronaldo en Yannick Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze oom Cas van Belzen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jan en Natascha Cees en Grie Jan en Paula Paulus en Jeanet Guus en Neel Rene en Ineke Jan en Gerrie Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze oom Cas van Belzen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jan en Josina Peter en Christien Marinus en Wilma Ronnie en Neel De herinnering blijft Na een jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Casper van Belzen Cas van der Graaff Dora Klaas Wij wensen de familie veel sterkte Heden is overleden in de leeftijd van 89 jaar ons erelid Casper van Belzen Postduivenvereniging P.V. "de Voorwaarts" Arnemuiden Je wad er altijd voor ond Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons betekende, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame ma, oma en overoma Johanna Jacoba (Jo) Bruijnooge - Schouwenaar 27 februari 1923 f 23 januari 2011 in de leeftijd van ruim 87 jaar Wemeldinge: M. Bruijnooge Kapelle: Lia f en Cees f Norbert en Ilse, Finn, Stenn Niels en Tarja, Mink, Yfke Wemeldinge: Marja en Ad Tjarda en Ronnie Wemeldinge: André en Ankie Remi en Brianda, Levi Naomi en Joris Prinses Julianastraat 9 4424 AT Wemeldinge De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 27 januari om 10.30 uur in de Maartenskerk,Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de Maartenskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te dturen, gelieve deze advertentie aid zodanig le bedcbouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31