BC Vlissingen boekt eenvoudige zege 301 sport Transfer Suarez voorlopig afgeketst BASKETBAL Vrouwen van Souburg en Vlissingen gaan onderuit Jansen tweede in korte Mastboscross Nicole Geelhoed mist NK door valse start Cue Action grijpt de leiding in derde divisie AC Milan wil ook Mark van Bommel S3 Kroatische dinsdag 25 januari 2011 Weblogs over hardlopen, voetbal en wielrennen www.pzc.nl/blogs door Lisa Kuiper en Melanie Dolfing VLISSINGEN - De basketballers van BC Vlissingen deden goede zaken in de eerste divisie door een ruime 50-83 zege bij Attacus. Hierdoor verstevigden zij hun tweede plaats, die op het einde van het sei zoen recht geeft op deelname aan de play-offs. Bij de vrouwen speel den BV Souburg en BC Vlissingen beide een sterke wedstrijd tegen de nummers twee en drie van de hoofdklasse, maar zij moesten de punten toch aan de tegenstanders laten. Mannen. Attacus - BC Vlissin gen 50-83: In Veghel wilde BC Vlissingen revanche nemen voor BREDA Wouter Jansen, afkomstig uit Oost-Souburg, heeft op de korte Mastboscross over 3 kilometer de tweede plaats behaald. Jansen fi nishte slechts 2 seconden na Guus Jansen. Bij de meisjes D hielden de Scheldesportmeisjes Waoby Jones en Maaike de Kreek elkaar goed in evenwicht op de 1600 meter. Jones was de snelste in 5 minuten en 24 seconden op de 5e plaats, De Kreek volgde op 3 seconden. ASSEN Schaatsster Nicole Geelhoed uit Zoutelande is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor het NK All round Junioren A. Een valse start op de 500 meter tijdens landelijke selectiewedstrijden in Assen bete kende diskwalificatie. De 2.12.67 op de 1500 meter en 4.41.94 op de 3000 meter deden er niet meer toe. Volgend weekend zijn in Hoorn en Utrecht selectiewedstrijden voor het NK Afstanden. VLISSINGEN De pootspelers van Cue Action de den in het dubbelprogramma van de nationale poolcompetitie heel goede zaken. Van koploper The Dis uit Roosendaal werd zaterdag met 4-3 gewonnen en zondag moest de nummer twee, Snooker Palace uit Delft, het onderspit delven met 6-1. Door deze resultaten voeren de Vlissingers nu de ranglijst aan met twee punten voorsprong op de naaste concurrenten. MILAAN AC Milan wil zich komende week ook nog met Mark van Bommel versterken. De koploper van de Se rie A heeft de aanvoerder van het Nederlands elftal van de belangstel ling op de hoogte gebracht. AC Milan hoopt deze week nog overeenstemming met Bayern Mü- nchen te bereiken. Het contract van Van Bommel loopt aan het einde van het sei zoen af. de thuisnederlaag. Attacus was dit keer niet compleet, maar nam toch een 4-0-voorsprong. Daarna kwam BC Vlissingen op toeren en scoorde in het eerste kwart maar liefst dertig punten. In het tweede kwart drukte BC Vlissingen door naar een riante 32-51-voorsprong. In het derde kwart werd het Vlis- singse spel slordiger, maar dankzij sterk verdedigen bleef de marge ge handhaafd: 41-63. In het laatste kwart maakte BC Vlissingen het karwei bekwaam af en won zeer ruim met 50-83. Scores: Michel Bosters 27, Dorde Ka radzic 16, Dennis de Paauw 8, Sjors van de Poel 6, Stefan Schrier 6, Emilio Jang- bahadoer 5, Allard de Jong 5, Patrick Kompier 4, Benjamin Steenbeek 3 en Raylin Jimenez 3. Black Eagles 2 - BC Vlissingen 2 72-50: BC Vlissingen 2 kon in het eerste kwart lang bijblijven, maar toch liep Black Eagles uit naar 18-11. Dit verschil bleef gehand haafd tot de pauze: 30-24. Na de rust verkleinde BC Vlissingen het verschil tot twee punten, maar vijf zwakke minuten zorgden voor 53-37. In het laatste kwart kwam BC Vlissingen weer dichterbij tot 55-47, niaar daarna scoorde Black Eagles er lustig op los. Scores: Mike de Kraker 14, Patrick Kompier 10, Niels Wisse 10, Rajinder Poetai 10 en Angelo Roelands 6. Vrouwen. BV Souburg-Barons 52-65: BV Souburg liet zich niet im poneren door Barons en nam door scores van Linda de Meij de leiding. Na 18-13 kwam Barons weer langszij en dankzij twee sco res in de laatste minuut ging de ploeg uit Breda rusten met een 29-32. In het derde kwart werd het verschil door twee driepunters op rij vergroot naar 33-40. BV Sou burg bleef hard werken voor een beter resultaat, maar kon aanval lend niet doordrukken. Scores: Linda de Meij 13, Gitta Zijlma 8, Nicoline Craste 7, Annegret Scheers 7, Nathalie Franke 6, Melanie Linden- berg 4, Immie Pattikawa 3, Shanice de Graaf 2 en Ilse Rijnberg 2. Kimbria - BC Vlissingen 70-64: AMSTERDAM -Ajax en Liverpool hebben de onderhandelingen over een transfer van Luis Suarez afge broken. Beide clubs hebben giste ren afgesproken voorlopig niet ver der te praten. Een woordvoerder van de Amsterdamse club bevestig de dat het verschil tussen vraag en aanbod daarvoor veel te groot is. Een zware delegatie van Liverpool maakte gisteren in Amsterdam dui delijk dat het Suarez onmiddellijk wil inlijven. De leiding van Ajax veegde het bod van de Engelse werkgever van Dirk Kuijt en Ryan Babel snel van tafel. Beide clubs willen de inhoud van de bespre kingen niet openbaar maken. Damien Comolli, directeur voetbal strategie van de Engelse club, liet vorige week doorschemeren dat hij de verbintenis van Suarez, die loopt tot de zomer van 20t3, voor 15 miljoen euro wil afkopen. Trainer Frank de Boer maakte toen al duidelijk dat de spits alleen voor een „absurd hoog bedrag" uit Amsterdam vertrekt. Hij verwees In Maastricht nam BC Vlissingen een 9-23-voorsprong. Kimbria kwam via onderscheppingen terug tot 26-31 bij rust. In de tweede helft bleef BC Vlissingen op voor sprong tot 46-53. Tegen de press werd daarna veel balverlies gele den en Kimbria nam de leiding over: 59-55. BC Vlissingen bleef aanklampen tot 67-64. Doordat drie speelsters met vijf fouten naar de kant moesten, bleef Vlissingen met vier speelsters over, waardoor Kimbria de wedstrijd eenvoudig kon uitspelen: 70-64. Scores: Melanie Dolfing 18, Nanon Doeland 14, Floor de Vries 10, Romana de Ridder 9, Dorien de Witte 7 en Mims Kole 6. naar Edin Dzeko, die twee weken geleden voor ruim 30 miljoen eu ro van VIL Wolfsburg naar Man chester City vertrok. „Dat is mis schien wel een absurd bedrag", stelde hij. De Boer wil het seizoen graag met Suarez afmaken. Mou- nir El Hamdaoui valt van het ene in het andere kwaaltje en Mido, een andere aanvaller, leverde zijn contract in de winterstop in. De opvolger van de vertrokken Mar tin Jol zag bovendien Urby Ema- nuelson naar AC Milan verhuizen. Luis Suarez Felix Binicewicz /bron Rudy Boogert Dwayne Dildick honderdste doelpuntenmaker van Hoek Stijn Mahieu u Belgische Nigeriaanse m Kameroense a Bosnische n Sierraleoonse I:v7l Burundese a Ivoriaanse m Guineese pl Congolese totaal De Belgische voetballer Dwayne Dildick was zaterdag tegen Capelle (1 -1de honderdste speler die voor Hoek scoorde op het hoogste amateurniveau. Een kleine 22 jaar geleden was de Kroaat Milan Ruzie de maker van de eerste goal van Hoek. Hoewel twee buitenlandse voetballers de eerste en de honderdste doelpuntenmakers waren, hebben de meeste doelpuntenmakers bij Hoek de Neder landse nationaliteit. De meeste doelpunten zijn ook van Nederlandse makelij. vetgedrukte spelers nog actief bij Hoek Rieno van Oost Jacky Lambert Ronald van Sliedregt Sam Ysebaert David Destorme Ferry Alfons Geertjan deSmet Stijn Mahieu (foto) Geert de Poorter Bel Ned Ned Bel Bel Ned Ned Q Bel E Bel O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30