10 Arnemuiden kan status niet 321 sport 8 w Zeelandia Middelburg raakt koppositie in derde klasse kwijt ZATERDAGVOETBAL Een gehavend Arnemuiden is in de 'hotseknotsebe- gionaklasse' kansloos bij Duiveland. De vissers- ploeg verliest met 5-0. Goes moeizaam langs laagvlieger Dubbeldam Vrouwen Oostkapelle klimmen op ranglijst FC Dauwendaele 1 verliest opnieuw Biljarter Martin Sturm zesde in gewest Arnemuiden heeft na dertien wedstrijden tien punten meer dan vorig seizoen. Leon van Belzen I van Arnemuiden werkt de bal weg. foto Dirk-Jan Gjeltema maandag 24 januari 2011 GOES - Koploper Goes boekte giste ren in de tweede klasse een moei zame 3-2-averwinning op laagvlie ger Dubbeldam. Niettemin was het een prima dag voor de ploeg van trainer Gérard de Nooijer. Di recte achtervolger TSC ging met 1-0 onderuit tegen Roosendaal, waardoor Goes een gat van vier punten sloeg met een wedstrijd minder gespeeld. Temeuzen was in de Zeeuws-Vlaamse derby te sterk voor Aardenburg: 3-0. Goes-Dubbeldam 3-2 (2-2). De thuisploeg speelde niet de beste wedstrijd van het seizoen. Goes-trainer Gérard de Nooijer vond dit deels ook de verdienste van Dubbeldam. „Ze vielen me niet tegen. Hun trainer is onlangs opgestapt en daardoor leek het er op dat die jongens zich opnieuw wilden bewijzen. Ze probeerden echt te voetballen, ook al staan ze onderin. We hadden het daar be hoorlijk lastig mee. Toch ben ik niet ontevreden, want het is een zeer nuttige overwinning", zei de oefenmeester. De winnende treffer van Lunven Vermeer viel pas in de 78e mi nuut. Kort daarvoor trof hij via de Dubbeldam-doelman de lat. Ver meer opende in de tiende minuut de score. Twee minuten later was de stand alweer gelijk via Wesley Bosboom. Na de 2-1 van Kyle Does burg in de dertigste minuut kwam Dubbeldam op slag van rust we derom op gelijke hoogte. De doel puntenmaker was Rory Willems- tijn die profiteerde van een misver stand in de Goes-defensie. „Na de rust hadden we het eerder moeten afmaken. Daardoor bleef het heel lang spannend. Ook bij de tegengoals zag het er ietwat knullig uit", kraakte De Nooijer nog een kritische noot. Terneuzen-Aardenburg 3-0 (2-0). Met gelegenheidsspits Erik-Ian Naudts als trefzekere aan valler haalde Terneuzen sportieve revanche ten koste van Aarden burg. De rood-zwarten bleven in het openingsduel van de competi tie op een gelijkspel steken, maar wonnen gisteren door drie doel punten van Naudts met 3-0. Daar was niets op af te dingen. De 3-0 was een magere afspiegeling van de verhoudingen in het veld. Terneuzen domineerde in de eer ste helft, drukte Aardenburg ver te rug, creëerde veel kansen, maar kwam slechts twee keer tot scoren. Na de hervatting hadden de bezoe kers meer grip op Terneuzen. Uit een veelheid aan mogelijkheden besliste Erik-Jan Naudts pas in de slotminuut het duel: 3-0. OOSTKAPELLE Het vrouwenelftal van Oostkapelle is zaterdag opgeklommen naar de derde plek in de eerste klasse. De overwinning op Jodan Boys kwam na de openingstreffer van Anne- lien van Hecke nooit in gevaar. Van Hecke zette haar ploeggenote Mie- ke Nieuwenhuijse later in de wed strijd vrij voor het doel, met de tweede Oostkapelse goal als ge volg. Een prachtig schot van Kelly van de Knaap gooide de wedstrijd definitief op slot. Dankzij de 3-0-overwinning gaat Oostkapelle concurrent SSS voorbij. BERGEN OP ZOOM De zaalvoetballers van FC Dauwen daele moesten ook in de uitwed strijd tegen Troy/IDEAl Car Rent genoegen nemen met een neder laag, de achtste alweer van dit sei zoen. In Bergen op Zoom verloren de Middelburgers met 10-4. Hicham Ben Hammou (2x), Appie El Fadilli en Eemad El Fadilli wa ren de doelpuntenmakers voor Dauwendaele. TILBURG Martin Sturm van SBV uit Seroos- kerke is in Tilburg zesde geworden in het gewestelijk kampioenschap libre. De titel was voor Michel Goossens uit Bergen op Zoom. De Walchenaar begon het toernooi met twee nederlagen, maar herstel de zich daarna knap. Sturm haalde vier punten en 3.47 gemiddeld. MIDDELBURG - Zeelandia Middel burg heeft het eerste duel na de winterstop in de derde klasse van het zondagvoetbal verloren bij In ternos (2-1). De Middelburgers de len nu de tweede plaats op de ranglijst met HW'24 dat met 3-0 won in Steenbergen. Onderaan de ranglijst leverde het treffen tussen Axel en SC Gastel geen doelpun ten op. Internos-Zeelandia Middelburg 2-1: In een spannende wedstrijd waren de bezoekers voetballend wat sterker tegen een goed verdedi gend Internos. De beste kans was kort voor rust voor Rachid Moesant, wiens inzet naast het doel eindigde: 0-0 halver wege. Een sterke start van Inter nos leverde een kwartier na rust de openingstreffer op van Jorick Beijers: 1-0. In de 74e minuut maakte Morad Bobouh met zijn zestiende seizoenstreffer vanaf de stip gelijk: 1-1. Enkele minuten later bracht Ra chid Moesant, eveneens vanaf de stip, Internos opnieuw op voor sprong. In een zeer spannende slotfase wis ten de Brabanders de 2-1 met kunst- en vliegwerk vast te hou den. Steenbergen-HW'24 0-3: De eer ste helft leverde ondanks kansen voor beide ploegen geen treffers op: 0-0. HW'24 kwam na de thee goed uit de startblokken en al na enkele minuten schoot Michal Szc- zawinski de openingstreffer bin nen: 0-1. De thuisploeg drong hierna wel wat meer aan, maar in de 75e mi nuut gaf Randy Msutili extra glans aan zijn debuut door de 0-2 aan te tekenen. In blessuretijd bepaalde Michal Szczawinski met een rake kopbal uit een hoekschop de eind stand op 0-3. Axel - SC Gastel 0-0: De thuis ploeg hoopte tegen SC Gastel de bittere nasmaak van de 5-0-neder- laag, vorige week in het bekerduel tegen VCK, weg te spoelen, maar slaagde daar niet in. De formatie van trainer Rinus Ze- gers speelde zwak en mocht van geluk spreken dat het in de eerste helft geen tegentreffer incasseerde. Pas na een uur spelen kreeg Axel zijn eerste kans. Een inzet van Mar co Plasschaert belandde op de lat. Vijf minuten in blessuretijd over kwam Meivin Rijckaert hetzelfde. De bezoekers leken in de 97e mi nuut alsnog met de drie punten naar huis te gaan. Luc de Jonge was doelman Niels Meesen al ge passeerd, maar Angelo Plasschaert redde met een sliding een punt voor de thuisclub.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 66