Celegenheidsspits Naudts doet 321 sport ded'erde'keendit Breskens zakt verder weg na kraaghof STREEKDERBY Terneuzen is veel te sterk voor Aardenburg en wint de Zeeuws-Vlaamse streekderby in de tweede klasse van het zondagvoetbal met 3-0. Valse start van RCS na de winterstop Vlissingen neemt de punten mee uit Best Cadzand gaat onderuit tegen concurrent Zwaarbevochten punt voor reserves Hoek Opnieuw drie punten Terneuzense Boys 2 seizoen onderuit maandag 24 januari 2011 22 punten behaalde Terneuzen deze competitie uit elf duels. Goes leidt met dertig punten uit twaalf wedstrijden. Erik-Jan Naudts (links) viert de 2-0 van Terneuzen tegen Aardenburg. Zijn ploeggenoten Dennis de Kraker (midden) en Can Kiran zijn onderweg om hem te feliciteren. Terneuzen won met 3-0. Naudts zou de gehele doelpuntenproductie voor zijn rekening nemen. foto Peter Nicolai CELOROP Zondag-eersteklasser RCS blijft in de hoek zitten waren de klappen vallen. De Souburgers verloren gis teren thuis met 4-1 van Geldrop. De nauwelijks kansen creërende thuisploeg kwam door een treffer van Joey van der Zweep met 1-0 voor. Tugberk Yildirim en Wesley Plugers zorgden voor een 1-2-rust- stand. In de tweede helft werd het 1-4 via Plugers en Brian Vermeer. RCS-doelman Lorenzo van Trijp stopte nog een strafschop. BEST De voetballers van Vlissingen heb ben gisteren drie punten uit Bra bant meegenomen. De zondag-eer steklasser won uitwedstrijd tegen Best Vooruit met 2-0. Het duel be gon een half uur later, omdat Vlis- singen-grensrechter Johan le Con té onwel werd in de bus. Hij ligt nog in het ziekenhuis in Bergen op Zoom. Sinan Coban bracht Vlissingen hal verwege de eerste helft op voor sprong. Khalid El Hatach zorgde in de negentigste minuut voor 0-2. 's-GRAVENPOLDER Hekkensluiter Cadzand leed in de vierde klasse van het zaterdagvoet bal een 4-1-nederlaag tegen concur rent Apollo'69. Door die zege nam de Bevelandse ploeg zeven punten afstand van Cadzand. De wedstrijd ging gelijk op. Sander Nagelkerke scoorde namens Apol lo, Christiaan Vercouteren namens Cadzand. In een sterke fase van Apollo krikten Jeffrey Otten en Ro bin Braam de tussenstand op naar 3-1. Na rust verzilverde Kees Jan Verstrate een strafschop en legde hij de eindstand vast KINDERDIJK Hoek 2 behaalde zaterdag een zwaarbevochten punt in het uit- duel met De Zwerver 2. Met een in complete selectie werd het in Kin derdijk 2-2. Bij de rust was het 1-1. Tijn Tielemans opende de score, maar na 29 minuten spelen kwam de thuisclub weer langszij. In de tweede helft bracht Johnny Kloo- nen Hoek 2 ruim een kwartier voor tijd opnieuw op voorsprong. Diep in blessuretijd moest Hoek 2, met de rug tegen de muur, alsnog de gelijkmaker incasseren. TERNEUZEN De reserves van Terneuzense Boys zijn sterk de winterstop uitgeko men. De Zeeuws-Vlaamse hoofd klasser versloeg zaterdag op eigen veld Rijsoord 2 en boekte daarmee de tweede zege op rij. De ruststand was tevens de eindstand: 2-1. Ibrahim Eryürük opende in de achtste minuut de score, waarna het in de 26e minuut 1-1 werd. Na nog geen half uur spelen bracht Jel- le van Damme Terneuzense Boys opnieuw op voorsprong en wat Rijsoord 2 nadien ook probeerde, de 2-1-voorsprong bleef staan. MIDDELBURG - In de derde klasse A van het zaterdagvoetbal kon Spui een o-i-voorsprong in Koudekerke niet vasthouden. De Zeeuws-Vla mingen verloren uiteindelijk met 4-1. Alle goals vielen na rust. Spui kwam in de vijftigste minuut door een eigen doelpunt van Erik Da- men op een o-i-voorsprong. De Zeeuws-Vlaamse ploeg bleek lastig te bespelen en niets leek er op dat VCK de overwinning nog zou bin nenslepen. In de 66e minuut kop te Marcel Corbijn een vrije trap van Bouwen Legemate binnen en direct kantelde de wedstrijd. Lege- mate schoot twaalf minuten voor tijd de 2-1 binnen. Daarna eisten twee zeventienjarigen de hoofdrol voor zich op. Op aangeven van Ri chard Dek scoorde Jesse van der Meulen. Het slotakkoord kwam van Erik Goudt. door Jos van Belzen MIDDELBURG - Na de 0-3-thuisne- derlaag tegen koploper RIA W. is Walcheren de hekkensluiter in de vierde klasse A van het zondag voetbal. Het deelt deze positie met Breskens dat op eigen veld met 2-0 verloor van Hontenisse. Patrij zen-Jong Ambon werd bij een stand van 0-0 in de 65e minuut ge staakt. Walcheren-Ria W 0-3: Anders dan de uitslag doet vermoeden wa ren de beste kansen in de eerste helft voor de thuisploeg, maar zelfs vanaf elfmeter wist Paul Bun- nik niet tot scoren te komen. Op slag van rust raakte Salim Ha- midi de bal uit een vrije trap nog net voldoende met het hoofd om de Walcheren-doelman te passe ren: 0-1 halverwege. De tweede helft bracht tot tweemaal toe een speler van de thuisploeg oog in oog met doelman Jeffrey Wuytack, zonder dat dit iets opleverde. De- rek de Booij verdubbelde in de 79e minuut de voorsprong, waarna Ali Eryürük kort voor tijd vanaf de stip de eindstand op 0-3 bepaalde. Biervliet-Steen 0-1: Na vijf minu ten was er al een opgelegde kans voor Tim Boogaart, maar hij ver zuimde om de score te openen na mens de thuisploeg. Ook hierna waren de meeste mogelijkheden voor Biervliet, maar kwamen de bezoekers kort voor rust via een ra ke kopbal van Sander van Remor- tele op voorsprong: o-r. Vrijwel di rect na het begin van de tweede helft was er een goede kans om de ze voorsprong te verdubbelen, maar deze werd gemist. Een fysiek sterk Biervliet drong daarna nog aan, maar kwam niet tot scoren Oostburg-Clinge 0-0: Hoewel er niet werd gescoord, was het zeker geen saai duel. De thuisploeg was in de eerste helft het dichtst bij een doelpunt, maar de inzet van Sven Verploeg uit een vrije trap eindigde tegen de lat. Breskens-Hontenisse 0-2: Het eerste kwartier was voor Breskens, waarbij Johnny de Jaeger verzuim de om de score te openen omdat hij de bal te ver voor zich uit speel de. In plaats daarvan werd het kort hierna 0-1 door een afstandsschot van Titiano Staes: 0-1. De thuis ploeg viel na deze tegentreffer wat terug en na een halfuur was het opnieuw Titiano Staes die van ruim 25 meter uithaalde en vervol gens de bal in de kruising zag ver dwijnen: 0-2. Na de rust was Bres kens nauwelijks gevaarlijk. Sluiskil-Robur 2-2: Ouassim Ha- moudi opende kort na rust uit een vrije trap vanaf de rand van het strafschopgebied de score namens de bezoekers: 0-1. Even later leidde balverlies tot een uitval van Robur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46