Duiveland heeft drie feestjes 321 sport Winnende hattrick Padmos Voorsprong is niet besteed aan Renesse Duiveland speelt eindelijk zoals het moet en ver slaat Arnemuiden - tot dat moment koploper in de Voormal^ toPscorer Dennie te tweede klasse van het zaterdagvoetbal - met 5 - Ozijn derde treffer van het seizoen. Duiveland biedt helpende hand aan WC'68 Schouwse Boys zakt steeds verder weg Linders opvolger van Kiesenberg Ouwerkerk verliest aansluiting maandag 24 januari 2011 DU1VELAND-ARNEMUIDEN L Comte maakte tegen Arnemuiden De broers Ronald (links) en Marcel Zwager vieren het tweede Duivelandse doelpunt tegen koploper Arnemuiden. foto Dirk-Jan Cjeltema door Klaas Verspoor MIDDELBURG - SKNWK boekte in de derde klasse A een belangrijke zege op mededegradatiekandidaat Domburg. Evenals in de thuiswed strijd, toen SKNWK met 5-1 won, waren de cijfers ruim. De Nieuwer- kerkers stapten in Domburg met een 4-1-overwinning van het veld. Domburg-SKNWK 1-4: Een geha vend Domburg was voetballend niets minder dan SKNWK, maar moest toch toestaan dat de ploeg van trainer Gerard Olijhoek er met de winst vandoor ging. Domburg kreeg in het eerste kwartier kans jes, maar de betere mogelijkheden waren voor SKNWK. Toch werd er in de eerste helft niet gescoord. Na de hervatting kwam daar snel een eind aan. Wilco de Valk kopte SKNWK in de 47e minuut naar de 0-1, maar met een afstandschot zorgde Patrick Kodde na 68 minu ten voor de gelijkmaker. SKNWK toonde daarna veerkracht. De ploeg richtte zich op en vocht voor de drie punten. Robert Pad mos werd met drie treffers op rij, in de 82e, 87e en 89e minuut, de grote man bij de Nieuwerkerkers. Tot drie keer toe behield Padmos na uitgespeelde aanvallen het over zicht. SKNWK staat drie punten achter op Domburg en vier op Co- lijnsplaatse Boys, maar heeft ten opzichte van beide ploegen nog wel een duel minder gespéeld. VCK-Spui 4-1 (0-0). Erik Damen 0-1 (eigen doelpunt), Marcel Corbijn 1-1, Bouwen Legemate 2-1, Jesse van der Meulen 3-1, Erik Goudt 4-1. Yerseke-Kapelle 4-1 (3-1). Rody Bak ker 1-0, Elco de Schipper 2-0, Marco den Deurwaarder 2-1, Rody Bakker 3-1, Arjen de Koeijer 4-1. Veere-Nieuwland 2-1 (1-0). Ricardo Telussa 1-0, Corné van Belzen 1-1, René-Michel Gerritsen 2-1. De Meeuwen-Heinkenszand 2-1 (1-0). George Lankhaar 1-0, Maarten Brasser 2-0, Martijn Simonse 2-1. MIDDELBURG - WC'68 heeft de lei ding weer overgenomen in de tweede klasse E van het zaterdag voetbal. De club uit Halsteren won met 4-1 van De Noormannen en profiteerde daarmee van de neder laag van Arnemuiden bij Duive land (5-0). Doordat Oostkapelle (bij AZW) en SSV'65 (bij Zwaluwe) met 1-1 gelijkspeelden, wipte Duiveland naar de achtste plaats. Van de Zeeuwse clubs staan alleen Nieuw- dorp en Arnemuiden hoger. AZW-Oostkapelle 1-1 (0-0). Gert-Jan Kolijn 1-0, Frank Dekker 1-1. Nieuwdorp-DFC 2-1 (1-0). Janick van As 1-0, Niels Mulder 2-0 (strafschop), Davut Sahan 2-1. Serooskerke-Dinteloord 0-1 (0-1).Jac- co de Gast 0-1. WC'68-De Noormannen 4-1 (2-1). Bart Vane 1-0, Bart Vane 2-0, Mark Min- derhoud 2-1, Ramon Suijkerbuijk 3-1, Ramon Suijkerbuijk 4-1 (strafschop). Zwaluwe-SSV'65 1-1 (0-1). Christiaan Boon 0-1, Arnold Loomeijer 1-1. MIDDELBURG - Renesse kwam giste ren twemaal op voorsprong tegen Vosmeer, maar kon de drie pun ten in de vijfde klasse van het zon dagvoetbal niet in eigen huis hou den: 2-2. DZC'09 had een desas treuze start bij Lepelstraatse Boys, maar herpakte zich voorbeeldig. Renesse-Vosmeer 2-2: De thuis ploeg kende een prima start, maar verzuimde verder uit te lopen dan de 1-0 die na een halfuur op het bord stond. Vincent Goedegebuu- re Schoot vanaf elfmeter raak na dat Evert de Jonge was gevloerd. Het laatste kwartier van de eerste helft bracht spektakel. Eerst was er de gelijkmaker van Joshua van Wil ligen (1-1), vervolgens de 2-1 van Vincent Goedegebuure en daarna kon bij beide ploegen een speler gaan douchen na direct rood. Bij de thuisploeg was dit Torsten Ver- seput, die korte tijd later werd ge volgd door Danny Driehuis van de bezoekers. Met tien tegen tien wa ren de beste kansen na rust voor Renesse, dat verzuimde verder uit te lopen. De laatste twintig minu ten kwam Vosmeer fel opzetten, wat leidde tot de gelijkmaker van Benjamin Suurland: 2-2. Lep. Boys-DZC'09 3-0: In de wed strijd tegen de nummer twee op de ranglijst leidden twee verdedi- gingsfouten al binnen een kwar tier tot een 2-0-stand. Toen het vijf minuten later al 3-0 werd, leek er een nederlaag met dubbele cij fers voor de fusieploeg aan te ko men. „Misschien gooiden we pas toen de zenuwen van ons af, want na die snelle achterstand gingen we beter voetballen, terwijl de te genstander toch echt geen gas te rugnam", zo keek trainer Richard van Baaien na afloop op de wed strijd terug. VELDHOVEN Voor de zaalvoetballers van Schouwse Boys komt de degradatie zone steeds dichterbij. De promo vendus leed bij hekkensluiter KW alweer de zesde opeenvolgende ne derlaag. In Veldhoven werd het 8-6, na een 4-4-ruststand. Kevin Veer- hoek, Lars Holm en Ben Verwest (allen 2x) scoorden voor Schouwse Boys. Met slechts tien spelers reisde Ou- werkerk gisteren af naar Middel burg voor de wedstrijd tegen Jong Ambon 3. Na de snelle i-o-voor- sprong van Jong Ambon leek even later de gelijkmaker een feit toen de bal uit een vrije trap recht streeks doel trof. De scheidsrechter besliste echter anders en keurde de treffer af wegens buitenspel. Hier door kon de thuisploeg verder uit- RILLAND Ruud Linders is volgend voetbalsei zoen trainer van Rillandia. Hij is nu nog trainer van zondag-vijfdek- lasser Kaaise Boys uit Fijnaart. Lin ders volgt bij Rillandia de Schouw se oefenmeester Eddie Kiesenberg op die naar Serooskerke vertrekt. Ron Amperse wordt de opvolger van Dennis de Nooijer bij Walche ren. Amperse traint nu Colijn. lopen naar 4-0 halverwege. De tweede helft speelde zich veelal af op de helft van Jong Ambon en na de 4-1 van Jakkoo Brouwer kreeg Ouwerkerk kansen op meer, maar het bleef bij deze stand. De club verliest door de nederlaag de aansluiting met de kop. Het laat ste duel voor de winterstop moest de club al een 7-0-nederlaag slik ken tegen leider Nieuw-Borgvliet. MIDDELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32