2o familieberichten maandag 24 januari 2011 0 fnensenLlnq.nl Na een huwelijk van bijna 62 jaar met blijdschap en verdriet is heden geheel onverwacht overleden mijn man en zorgzame vader voor de kinderen en opa voor de kleinkinderen Pieter Johannes Scheffers Rotterdam 26 mei 1924 Kapelle Heinkenszand Yerseke Goes Wemeldinge Heinkenszand Meekrapstraat 1 4421 DM Kapelle t Goes 21 januari 2011 M.N. Scheffers - Witte Gré en Adrie Phauwe - Scheffers Lauw en Joska Scheffers - van Stee Riet en Hans Tramper - Scheffers Piet Scheffers en Pudsadee Thonghow Jo Scheffers en Sandra Claeys Klein- en achterkleinkinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 januari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Fteter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 28 januari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er vanaf 14.15 uur gelegenheid tot condoleren in voorgenoemd rouwcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve Opa Scheffers We zullen je missen. Jessica Tramper Eva Tramper Mark Tramper (t) Dean Indy Lieve Opa (Kapelle) Rust nu maar zacht. Esther en Ilco Lars, Jens en Merit Jack Sterven doe je niet ineens maar af en toe n beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op een keer dan ben je aan je laatste eindje toe Verdrietig, maar blij dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ambachtsveld rustig is heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma en oma Catharina Maria Stelwagen - Grassens Zus Gemert, 21 oktober 1925 t Oost-Souburg, 21 januari 2011 Bewonderenswaardig was haar levenskracht I. Stelwagen Jan en Annemarie Juul Guus Kees Harry en Wilma Els (in herinnering) Frank en Ilona Pauline en Rolf Marian en Henry Eelke en Carolien Correspondentieadres: Kanaalstraat 40 bov, 4388 BN Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 26 januari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Dag Oma Stel, We zullen je missen. Eelke Carolien Richard We zullen je missen! Maf ja, Diana, Miranda Een lege plek, we zijn allemaal erg verward Een lege plek, we zullen je missen Richard Richard Wisse Bart, Shawn, Peter, Jorrit, Sander, Rutger, Jarno Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Richard Wisse Wij zijn geschokt en verdrietig en hoewel we het ons nog maar nauwelijks realiseren weten we nu al dat we Richard erg zullen missen. Hij was student aan het Maritiem Instituut De Ruyter en niemand twijfelde er aan dat hij deze opleiding met goed gevolg zou gaan afsluiten. Wij wensen Richards moeder, zussen en naaste familie heel veel sterkte, moed en ondersteuning in de moeilijke en droevige tijden die nu zullen aanbreken. We gedenken Richard met warmte en respect. Studenten, colleges van bestuur, directie en personeel Hogeschool Zeeland ROC Zeeland Maritiem Instituut De Ruyter Zoveel woorden te verzinnen, maar we komen woorden tekort om te zeggen wat we willen. Sprakeloos en verdrietig zijn.wij door het overlijden van Richard Wisse oud-leerling van onze school en zoon van onze overblijfouder Lies Wisse Wij wensen Lies, Erica, Patricia en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie, leerkrachten, overblijfteam, ouders en leerlingen van CBS Het Kompas (Oost-Souburg) Vereniging Perspectief Ons bereikte het droevige bericht dat Richard Wisse De zoon van onze collega overblijfmoeder is overleden. Woorden schieten hier tekort. Wij wensen Lies en haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Harmke, Wilmy, Jacqueline H. Hermien, Jozefien, Anne, Anita, Jacqueline W. Janet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20