Willemien de Ruiter - Korstanje IDens9nlinq.nl maandag 24 januari 2011 familieberichten 119 Enige en algemene kennisgeving. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Maatje de Jonge - van der Schraaf weduwe van Johannes Jacobus de Jonge in de leeftijd van 91 jaar. Vlissingen: Vlissingen: Joop de Jonge Ineke de Jonge - Boone Peter en Andrea Daniel Ineke de Jonge Een woord van dank aan het verplegend personeel van verpleeghuis Picasso voor de goede verzorging. Vlissingen, 22 januari 2011 Correspondentieadres: Ineke de Jonge Pablo Picassoplein 92, 4382 KB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 26 januari om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Je was er altijd voor ons Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Lucia Pieters - Polfliet sinds 1985 weduwe van J.B. Pieters Ovezande, 29 Augustus 1914 Goes: Middelburg: Heinkenszand: Valkenswaard: t Oost-Souburg, 21 Januari 2011 Adrie Pieters Helma Pieters - van Gils André Pieters Corrie Pieters - Vermeule Nel Loos - Pieters Chris Loos Henk Pieters Marijke Pieters - Pontenagel klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ridderhof 3 4461 TZ Goes Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 27 januari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij haar samen met u willen gedenken zal aansluitend om 14.00 uur worden gehouden in ae aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum De Zoute Viever voor de liefdevolle verpleging. Ik ga slapen, ik ben moe. Mijn genade is u genoeg (2 Korinthiërs 12:9) Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een periode van een voor haar steeds kleiner wordende wereld, God tot zich heeft genomen onze innig geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Lenie Kasse - Dingemanse sinds 3 augustus 2002 weduwe van Johannes Kasse in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: Bram Kasse Ina Kasse-de Rooij Onno en Lydia, Bram, Jeanne en Lieve Diranda en Peter, Jesse Middeburg: Anke Nijsse-Kasse David Nijsse Youri Femke Veere: Ko Kasse Tess Kasse-van den Munckhof Mandy Veere: Els Keijmel-Kasse Hans Keijmel Steven en Cora Wouter Esther en Christophe, Milan en Nathan Oostkapelle: John Kasse Elien Kasse-Maljaars Daimen Owen 4351 RL Veere, 22 januari 2011 Sandenburghlaan 2 Correspondentieadres: E. Keijmel-Kasse Sandenburghlaan 59 4351 RM Veere Moeder is op haar kamer in Nieuw-Sandenburgh opgebaard. Het is mogelijk afscheid te nemen op dinsdag 25 januari van 16.30 tot 17.30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op D.V woensdag 26 januari om 13.00 uur in de kleine kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze oprechte dank gaat uit naar het personeel en alle vrijwilligers van de afdelingen Kruidhof en Rozenhof van verzorgingshuis Nieuw-Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging van moeder. Hulpvaardigheid was haar tweede natuur. Ze was voor velen een zonnestraal in het leven. Dankbaar voor alles wat je ons hebt gegeven. Verdrietig omdat wij haar moeten missen. Lenie Kasse-Dingemanse sinds 3 augustus 2002 weduwe van Johannes Kasse op een leeftijd van 78 jaar. Kapelle: Oostemij kerk: Zeewolde: Bolsward: Dronten: Sintjohannesga: Vlagtwedde: Creil: Francien Boogaard-Dingemanse Piet Boogaard t Sjaan Hoekstra-Dingemanse Douwe Hoekstra Bep Beverwijk-Dingemanse Mei le Beverwijk t Wim Dingemanse Ans Dingemanse-Herder Corrie Matthijsse-Dingemanse Finus Matthijsse Ko Dingemanse Ina Veenstra-Dingemanse Els Dingemanse-Bakker t Kees Dingemanse Jenny Dingemanse-Winters Mieke Hiemstra-Dingemanse lan Hiemstra Neven en nichten Heden is van ons heengegaan mijn schoonzuster Lenie Kasse-Dingemanse weduwe van Johannes Kasse Amemuiden: G. Kasse-van Belzen Ik wens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Op 22 januari 2011 is op 84-jarige leeftijd overleden Adriaan Johannes Provoost Wij hebben genoten van zijn liefde, levenslust en humor. Hennie Provoost-Wildschut Dick en Janette José en Niels Floris Floor en Niek Jeske, Meine, Sientje Marga en Harry, beiden in liefdevolle herinnering Jochem en Mandy Jade en Jan Ruud en Tetsje We vinden het fijn om op woensdag 26 januari om 16.00 uur samen met u van Ad afscheid te nemen in het cremato rium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Correspondentieadres H. Provoost-Wildschut Kastanjestraat 94 4462 VTH Goes Onze lieve broer, zwager en oom is overleden Ad Provoost Jopie en Jan (in herinnering) Bram en Rita (beiden in herinnering) Tiny en Jan Gillis en Hetty John en Kitty Jan en Mary Kinderen, neven en nichten 22 Januari 2011 Veere, 22 januari 2011 Het leven is te hard. Te hard voor sommige mensen. Het leven doet pijn. Te veel pijn voor sommige mensen. Soms is een mens te kwetsbaar om het leven aan te kunnen. in de leeftijd van bijna 70 jaar Wat zullen wij je missen. Willem Eric en Hen Henny en bodewijk Dylan Ron (in liefdevolle herinnering 2008) Wemeldinge, 21 januari 2011 Danielstraat 27 4424 AX Wemeldinge Wie wil kan van Willemien afscheid nemen op donderdag 27 januari van 12.30-12.55 uur in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemeldinge. De afscheidsbijeenkomst zal om 13.00 uur aldaar plaatsvinden. Aansluitend begeleiden we Willemien naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten wij elkaar in 'De Wemel'. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturengelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19