Suus en Bram de Kok Üv3rJ3asu Martijn Fikke Martijn Martijn Fikke Komelis Francke Kees Francke l8 familieberichten maandag 24 januari 2011 mensenlinq.nl >5 Onze geliefde ouders en grootouders zijn op 25 januari 2011 55 jaar getrouwd Zij bieden U gelegenheid tot feliciteren op zaterdag, 29 januari 2011 vanaf 15.30-17.00 uur in 'Brasserie deZandlööper' te Lewedorp. Als mens voelen we ons vaak zo machtig en kundig. Toch worden we soms plotseling teruggebracht naar wie we óók zijn: klein, machteloos, verdrietig en wanhopig. Zo voelen wij ons, nu onze lieve zoon Martijn zo plotseling is weggenomen. Martijn zoon van Stephan Nicole grote broer van Jasmijn Merlijn ift Axel: Stephan Nicole Fikke Jasmijn Merlijn 20 januari 2011 Vaartwijk 5a, 4571 SV Axel We nemen afscheid van Martijn tijdens de afscheids- dienst, die gehouden wordt op woensdag 26 januari om 12.00 uur in de aula bij de begraafplaats, Bellamystraat 28-c te Temeuzen, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden op de kinderbegraafplaats. Tranen van verdriet vullen onze onze ogen We kunnen het nog steeds niet geloven.... Lieve vrolijke jongen, te vroeg uit ons leven, maar voorgoed in ons hart Aardenburg: opa en oma Fikke-Vermeire Lunteren: Martin, Katrien, Matthijs en Thomas Fikke Hoofddorp: Eric, Nicole, Martjjn en Julia Mulder Samen voetballen, samen op vakantie gaan samen spelen en leuke momenten delen... opeens komt daar een einde aan zullen alleen de herinneringen blijven bestaan Wij wensen Stefan, Nicole, Jasmijn en Merlijn veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Theo Mark Bram Hanne Melanie Koen Silvan Annelies aawüf OMjidu^ huif" ZeAjAfuuxwm. Dat zijn de woorden, die wij bedenken bij onze klasgenoot Martijn Fikke Mark, Niek, Myrthe, Floor, Stefan, Matthijs, Samantha, Natasha, Denzei, Nina, Rian, Jochem, Waeöby, Kenneth, Thijs, Rick, Jennifer, Leroy, Fabian, Ramon, Bryan, Sammy, Mischa, Serena, Liam, juf Simone, juf Irene Kijk in de lucht Kijk naar de zee Waar je ook zult lopen ja, ik loop met je mee Iedere stap en ieder moment Waar je dan ook bent! (Marco Borsato) Verdrietig en stil zijn wij door het plotseling overlijden van onze leerling uit groep 8 Martijn Fikke broer van Jasmijn en Merlijn Wij zullen Martijn missen en blijven herinneren als een rustige en betrokken leerling met veel humor. Kinderen, ouders, team, ouderraad, medezeggenschapsraad en overblijfgroep OBS De Meerpaal Op 20 januari 2011 hebben wij met verslagenheid kennis genomen van het plotselinge overlijden van Martijn Fikke leerling van groep 8 van onze openbare basisschool De Meerpaal in Temeuzen. Wij wensen de ouders, zijn zusje en zijn broertje alsmede de verdere familie veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. College van Bestuur, GMR, medewerkers Scholengroep LeerTij Tot ons groot verdriet hebben wij vernomen dat Martijn het zoontje van onze werkgevers Stefan en Nicole Fikke is overleden. Wij wensen Stefan en Nicole, Jasmijn en Merlijn heel veel kracht en sterkte. Medewerkers Fehax Ferdy en Dennis Axel, 22-01-2011 Diepbedroefd deel ik u mee, dat voor mij toch nog onverwacht, door de HEERE is weggenomen, mijn innig geliefde man Willem Janse echtgenoot van Willemina Verhage in de leeftijd van 88 jaar. "Sterke de Heere mij in dit droevig verlies Middelburg: W. Janse-Verhage 22 januari 2011 J.A. van de Perrestraat 105,4336 XZ Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. woensdag 26 januari van 19.30 uur tot 20.15 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1Middelburg. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. donderdag 27 januari om 10.45 uur in de "Zuiderkerk". Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. J.J. Tanis. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in de "Zuiderkerk". Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit onze familiekring is weg genomen, onze geliefde broer, zwager en oom Willem Janse echtgenoot van Willemina Verhage in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: J. Janse f A.M. Janse-Walhout t N.W. Sturm-Janse A. Sturm D. Janse t F.A. Janse-Comelisse Goes: Joh, Janse Middelburg: N.W. van Maldegem-Janse t W. van Maldegem Neven en nichten Middelburg, 22 januari 2011 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Johan Huijsen Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Bestuur en leden van ouderen biljartvereniging OOS Westkapellejanuarie 2011 Dankbaar dat hem verder leed bespaard is gebleven, en dankbaar voor wat het leven hem heeft gegeven, maar intens verdrietig dat wij afscheid van hem hebben moeten nemen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, lieve vader en opa ~Kees~ r 25 februari 1933 122 januari 2011 Koudekerke: M.Francke-Coppoolse Annie f Arno f Peter f Middelburg: Elise en Peter de Poorte-Francke Pieter Adriaan Koudekerke: André en Bianca Francke Jaimy Kylian Correspondentieadres Weststraat 16 4371 AH Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 25 januari van 13.30 tot 14.00 uur in de consistorie van de Nederlands Hervormde Kerk op het Dorpsplein te Koudekerke waarna de dienst van Woord en Gebed gehouden zal worden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in gemeenschapscentrum de Couburg, Duinstraat 4a te Koudekerke. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als het leven lijden wordt is sterven het gewin. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Middelburg: Mien, Nico in herinnering Temeuzen: Els en Richard Burg Haamstede: Heieen en Syward Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18