DONG Het Commercieel Talent van nu is de topadviseur voor morgen. Dat is het idee. DONG ENERGY ZOEKT POSITIEVE DOENERS VOL ENERGIE energy C> JobTrack.nl zaterdag 22 januari 2011 147 Rabobank Walcheren/Noord-Beveland zoekt Commercieel Talent Particulieren m/v (36 uur). Rabobank. Een bank met ideeën. Voor onze vestiging te Moerdijk zoeken wij enthousiaste collega's voor de volgende functies: Customer Service Representative Warehousing Je coördineert en begeleidt de gehele administratieve orderflow, onderhoudt contacten met Engelstalige opdrachtgevers en lost eventuele problemen op. Teamleader Warehouse Je stuurt het logistieke proces in het Warehouse aan, zodanig dat wordt voldaan aan de gestelde tijd- en kwaliteiteisen. Supervisor Warehouse Je assisteert de Teamleader Warehouse, als een meewerkend voorman, bij de aansturing van de gehele logistieke operatie voor 1 of meer (internationale) klanten. Facturist Je maakt facturen op, voert diverse controles uit van o.a. verkoop- versus inkoopnota's en voert overige voorkomende administratieve werkzaamheden uit. Shipping Receiving Clerk Warehouse Employee Aan de balie ontvang je chauffeurs en controleer je zendingen, vervoersdocumenten en referentienummers. In het warehouse voer je alle voorkomende werkzaamheden uit. De verdeling tussen bovenstaande functies zal ongeveer 75% warehouse en 25% balie zijn. Een flexibele instelling is daarom vereist. Logistics Engineer Je onderhoudt bestaande logistieke systemen, analyseert en ontwikkelt verbeterings mogelijkheden, zorgt voor het aanpassen en wijzigen van bestaande en nieuwe systemen, applicaties en functionaliteiten, binnen bestaande budgetten en afspraken en je maakt kostencalculaties. Voor meer informatie over de vacatures kijk je op: www.dsv.com/nl -► About us Careers Interesse? Stuur je sollicitatie aan: DSV Solutions Nederland B.V. T.a.v. Afdeling HRM Postbus 6086, 4780 LX Moerdijk Tel: 0168-413000, Fax: 0168-414004 Of e-mail: HRM.moerdijk@nl.dsv.com Wie zijn wij? Bij de Rabobank bieden we je geen baan, maar een loopbaan. Het verschil? Om te beginnen je grenzeloze mogelijkheden. Je maakt deel uit van de grootste financiële dienstverlener van Nederland. Met sterke lokale wortels in de samenleving. Ook in onze regio. Je profiteert van de kennis van een sterk netwerk. Want daar ligt onze kracht: onderlinge samenwerking. Om samen de ambities van onze klanten waar te maken. Als dit aansluit bij jouw ambities, dan willen wij met jou graag praten over de prima kansen die er liggen binnen onze bank. Wat verwachten we van je? Dit opleidingstraject is voor ambitieuze kandidaten die de kwaliteiten hebben om in versneld tempo te kunnen in- en doorstromen in een commerciële functie. Je bent een krachtige persoonlijkheid met een overtuigende commerciële drive, die ook op eigen kracht zijn of haar doelen realiseert. Dit doe je met flair en overtuigingskracht. Vanzelfsprekend ben je bereid om flink te investeren in je eigen professionele en persoonlijke ontwikkeling. Wat is je profiel? Je beschikt over een afgeronde HBO-opleïding. -Ervaring is niet noodzakelijk, maar Vanzelfsprekend wel een pré. Je bent talentvol, flexibel, breed geïnteresseerd, commercieel gedreven, (klant-) resultaatgericht, ondernemend en een echte teamplayer. Verder ben je representatief en volg je virtuele ontwikkelingen op de voet. Arbeidsvoorwaarden Zoals je van een bank als Rabobank mag verwachten, zijn de arbeidsvoorwaarden uitstekend. Bijzonderheden Of je nu een talent bent dat net uit de schoolbanken komt, of een talent dat zijn sporen al heeft verdiend, je wordt van harte uitgenodigd te reageren op deze vacature. Nieuwe medewerkers worden getoetst aan onze Regeling Screening Rabobank. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Wilbert de Hond, manager Particulieren, via telefoonnummer (0118) 42 80 89. Heb je belangstelling, stuur dan je sollicitatie voorzien van motivatie en CV vóór 5 februari a.s. via wwwfabobank.nl/werken, referentie: WNB2011 COM. Rabobank DONG Energy is een toonaangevend, van oorsprong Scandinavisch energieconcern. In Nederland leveren we gas en elektriciteit aan zo'n 150.000 consumenten en zakelijke klanten. We hebben een vliegende start gemaakt en groeien snel. En dat, in een complexe energie markt die continu in beweging is. Voor dit dynamische speelveld zijn we op zoek naar bevlogen en energieke professionals die in een internationale omgeving willen werken. Eigenwijze professionals die verandering als een uitdaging zien. Doeners met spirit die openstaan voor meerdere oplossingsrichtingen. Wie in onze ambities wil investeren, krijgt in ruil daarvoor alle ruimte om het op eigen wijze te doen. Heb je goede plannen om onze klanten de service te geven die ze verdienen? Dan willen we graag een keer met je kennismaken. Momenteel zijn we op zoek naar de volgende professionals: Medewerk(st)er Operations Switch Zoals de naam 'switch' doet vermoeden: je bent de spil voor het berichtenverkeer tussen de net beheerder en DONG Energy. Je controleert de dynamische gegevens continu en ziet erop toe dat ze correct in het systeem zijn verwerkt. Medewerk(st)er Operations Databeheer De medewerk(st)er Operations Databeheer denkt meer dan in gegevens alleen. Data staan uitein delijk voor de klant zelf en die is het belangrijkst. Je weet precies wat de status is als je klanten te woord staat. Je controleert en zorgt ervoor dat de klantgegevens, aansluitingen, meterstanden en contracten correct en tijdig in het SAP systeem zijn verwerkt. Medewerk(st)er Operations Facturatie De medewerk(st)er Operations Facturatie is een administratieve functie, die is ingestoken op de uitvoering van de facturatie-activiteiten. Met de collega's van operations zorg je ervoor dat alle gegevens altijd up to date zijn. Op basis daarvan breng je helderheid en transparantie in het facturatie-proces. Je staat voor duidelijke facturen, waar zowel klant als wij blij van worden. Meer informatie over deze of andere vacatures? Kijk dan op www.dongenergy.nl. Voor alle functies geldt dat we de voorkeur geven aan ervaring in vergelijkbare functies. Je bent communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk en hebt kennis van de relevante sys temen en software. Je bent een stressbestendige teamplayer die boven alles klantgericht is. Ben jij de energieke professional die wij zoeken? Stuur dan binnen 10 dagen je cv en een motiva tie naar onze HR Manager: DONG Energy Sales B.V., t.a.v.: Christel van der Meijs, Postbus 5032,5201 GA 's-Hertogenbosch, e-mail: solliciteren@dongenergy.nl. Voor meer informatie kun je gerust contact met haar opnemen op telefoonnummer 073-616Ö284. www.dongenergy.nl DSV Solutions Nederland B.V. is de logistieke divisie van het aan de Deense beurs genoteerde DSV. Deze wereldwijd opererende onderneming is een toonaangevende speler op het gebied van lucht- en zeevracht, wegtransport en logistiek. De divisie Solutions legt zich toe op het ontwerpen, inrichten en managen van logistieke totaalconcepten, teneinde waarde toe te voegen aan de supply chain van haar klanten. V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47