Oma Bep Pieter Mesu mens9nUnq.nl zaterdag 22 januari 2011 familieberichten 145 Wij geven kennis van het overlijden van mijn lieve zus en tante Tannetje Hubregtse-Kosten 29-02-1944 19-01-2011 Johan Kosten Maria Kosten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve 20-1-2011 Ilse en Remco Omar en Cissy Dominique en Etienne Iris IÜS1I Voor uw medeleven en belangstelling aan ons betoond na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve en altijd meelevende tante Theuntje Laurina Matthijsse zeggen wij u hartelijk dank. Neven en nichten Januari 2011 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze vader, opa en overopa Adri van Eijkeren willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie van Eijkeren Hansweert, januari 2011 Door de overweldigende betrokkenheid na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa Izaak van Daalen hebben wij ervaren hoeveel Izaak voor velen heeft mogen betekenen. Wij voelen ons getroost .en dankbaar dat wij het verlies met zovelen mogen delen. M.C.van Daalen-Geluk Kinderen en kleinkind. Aardenburg, januari 2011 Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Via deze weg willen wij U danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van onze geliefde man, (schoon)vader en opa. Johnny Izaak Heijboer De vele bezoekjes, brieven, kaarten, bloemen en warme woorden tijdens zijn ziekte en overlijden hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Het is ons duidelijk geworden dat Johnny niet alleen voor ons, maar ook voor anderen heel veel heeft betekend en zoals zo velen van jullie zeggen: "Hij is een bijzonder mens." Een speciaal woord van dank gaat uit naar: Dr. Van Reisen Mevr. Laterveer Dr. De Poorter Uitvaartverzorging Vera Quataert Chemo afd. 2 Ronald en Marina Dr. Laterveer Angela Kies sens Breskens 22 januari 2011 Els Heijboer-de Rooy Kinderen en kleinkinderen Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven, die we hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Sieke Pietemella Bartelse-Brink Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Oostburg, januari 2011 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vader en schoonvader, onze opa en overgrootvader Abraham Meeusen betuigen wij u onze oprechte dank. Franny en Han Albregtse-Meeusen Dennis en Mickey, Steffi Sylvia en Tom Voor de warme belangstelling ën medeleven die wij na het overlijden van onze vader en opa mochten ontvangen, willen wij u hartelijk bedanken. Familie Mesu Middelburg, januari 2011 Overweldigend en hartverwarmend waren de vele blijken van belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze lieve Marcel van Hoepen Heel hartelijk dank. Heieen van Hoepen en Manon Romy Marijke Jansen Cees Rijk Chantal Martijn en Bas Simone 's Gravenpolder, januari 2011 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij zowel schriftelijk als persoonlijk mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Charles Ludovicus Bemardus Tanghe betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Tevens een woord van dank aan Uitvaartverzorging de heer Jac. van Voorenberghe en mevrouw Vera Quataert voor de begeleiding en verzorging van de uitvaart. Namens de familie Tanghe Hartverwarmend was het dat zoveel mensen met ons meeleefden na het overlijden van mijn man en onze papa Leon de Haas Voor alle kaarten, bloemen, warme woorden, praktische hulp en aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst willen wij u hartelijk danken. Corien, Anniek, Ruben en Elvera de Haas Hoek, 22 januari 2011 Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel blijken van medeleven en belangstelling mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder Clasina van Belzen - van Belzen - Sien - Wij hebben dit zeer op prijs onze oprechte dank. Vlissingen, januari 2011 gesteld en betuigen u daarvoor L.C. van Belzen kinderen en kleinkinderen Het deed ons goed uw meeleven te ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en opoe Adrie van de Wege-Wilhelm Langs deze weg willen wij u daarvoor danken. Bram van de Wege Ria en Appie Bakker-van de Wege Bram, Mark Axel, januari 2011 Coby en Hans Provoost-van de Wege Sander, Wouter Voor de vele blijken van medeleven, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn innige lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Cornelia Minnaar-Leendertse willen wij u hartelijk bedanken. Jo Minnaar Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Januari 2011 De vele blijken van medeleven na het overlijden van Jan Ie Clercq hebben ons erg goed gedaan. Het was prettig zo veel hartelijke reacties te ontvangen van mensen uit zo veel verschillende perioden van zijn lange leven. Wij danken u daarvoor hartelijk. familie Le Clercq Wij willen u hartelijk bedanken voor uw wanne belang stelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Henk Baas Het heeft ons goed gedaan. G. Baas-van Belzen Kinderen en kleinkinderen Amemuiden, januari 2011 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Hans bij de Vaate hebben wij zoveel warme blijken van medeleven ontvangen dat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken. De vele aanwezigen bij zijn afscheid, alle warme en troostende woorden hebben ons doen beseffen dat Hans een geliefd en gewaardeerd mens was. Dit heeft ons erg goed gedaan. Heel hartelijk dank hiervoor. Anneke bij de Vaate Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, januari 2011 22 januari 2011 Burg. Gratamastraat 9

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45