Romane Adrian a Oyarlsdsu {J| IDensenlinq.nl zaterdag 22 januari 2011 143 Geboren dochter van Wim en Debra Houmes zusje van Fayé 20 januari 2011 Nieuwstraat 12 4364 AK Grijpskerke "Al is de wolkenlaag nog zo dik, de zon schijnt altijd" Op 20 januari is overleden mijn echtgenoot, onze pa en opa. We zullen hem missen. Johannes Huijsen Borssele 21 mei 1924 Westkapelle 20 januari 2011 Aly Huijsen-Mulder Klazien en René Niels Lars Hans en Marieka Max facintha Stanley Feikje en Jeroen Julian Beatrixstraat 54 4361 EG WestkapelleD De crematieplechtigheid zal plaats vinden op maandag 24 januari om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. "Het is goed zo" Bewonderingswaardig was zijn levenskracht. Op twintig januari is overleden mijn geliefde broer en onze oom Johan Huijsen Wij wensen tante Aly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Sint Laurens: Jo Vogel-Huijsen Wim Vogel (in herinnering) Wim en Corrie Klazien en Vinus Johan en Ella Piet en Lis Achternichten en neven Een markant persoon is niet meer. Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze goede en gezellige buurman Johan Huijsen Zijn positieve instelling en zijn nuchtere kijk op het leven zullen wij nooit vergeten. Johan, we zullen je humor missen! Onze gedachten en medeleven gaan uit naar buurvrouw Aly, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie. We wensen hen veel sterkte om dit verlies een plaats te geven. Familie Janse Familie Peene Familie Huibregtsen Familie Hoogesteger Familie Francke Familie Coppoolse Familie Cijsouw Mijn lieve zoon en onze lieve broer Richard Wisse 2 april 1989 -20 januari 2011 is niet meer bij ons. Wij waren zo trots op je. Nu zijn wij verbijsterd. Lies Wisse-Joosse Kees Wisse (in herinnering) Erica en John-Bart Patricia en Eduard Middelburgsestraat 73 4388 NT Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Richard op maandag 24 januari van 19.00-20.00 uur in het uitvaart centrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 25 januari om 12.00 uur in de kerk Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Geen bezoek aan huis. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturenwilt u dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verslagen en verdrietig zijn we na het plotseling overlijden van onze geliefde kleinzoon en neef Richard Wisse Wij hielden zoveel van hem! Lies, Erica en John-Bart, Patricia en Eduard en al zijn vrienden wensen wij heel veel kracht en Gods zegen toe. Middelburg: Ko Joosse en Corrie Joosse-Joziasse Rotterdam: Ko Joosse en Arie Borgdorff Nisse: Cees Joosse en Marlies Joósse-Rijk Mark, Linda en Jonel, Kevin Middelburg: Johan Joosse en Joyce de Rooij Stefan en Lean dra Arnemuiden: Aart-Jan Joosse en Jacqueline J oosse-Sch roevers Middelburg, 21 januari 2011 Met grote verslagenheid en veel verdriet hébben wij kennis genomen dat, nog in de bloei van zijn leven, plotseling is overleden onze geliefde kleinzoon en neef Richard Wisse in de leeftijd van 21 jaar. Wij wensen Lies, Erica, Patricia, naaste familieleden en dierbaren heel veel kracht en sterkte toe voor nu en de komende tijd om dit grote verlies te kunnen verwerken. Ritthem: opa Wisse (in herinnering) oma Wisse Ritthem: ome Jan en tante Rina, Francis Middelburg: tante Marja en Arie Edwin en MarthaBelle-amie, Lieve Linda, Debbie en Chris Oost-Souburg: ome Erik en tante Ineke Mariëlle, Patrick Grijpskerke: ome Arjan en tante Jolanda Jessica Vlissingen: tante Rianda en ome Peter Amy, Jim Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend Richard Wisse We zullen je missen. Zonder jou zijn we niet compleet. Walter, Simon, Jeroen en Francois Ineens uit ons leven Voor altijd in onze gedachten we zullen je heel erg missen Richard Wisse Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer en collega Richard Wisse We zullen Richard blijven herinneren als een nauw betrokken werknemer en voor allemaal een fijne en behulpzame collega. De Heere ondersteune z'n moeder, zussen, verdere familie en ons allen in dit zware verlies. Loon- en Verhuurbedrijf Harthoorn-Vlissingen Kees en Els Harthoorn Alexander, Arjen, Arnold, Bas, Ben, Corné, Davy, Elbert, Ellen, Gerwin, lloy, Jan, Jos, Jacco, Jas, Jeroen, Ko, Kay, Ko, Kees, Louis, Mark, Marnix, Michel, Michel, Marco, Marcel, Marien, Onno, Petra, Piet-Jan, Peter, Peterick, Pedro, Piet, Robin, Rien, Rico, Remi, René, Sander, Sjaak, Tinus, Tonnie, Wilco. Vlissingen, 20 januari 2011 Samen lachen Samen huilen Ineens is er ongeloof en intens verdriet na het overlijden van Richard Wisse Lieve "Kaatje" en John Bart wij zijn er voor jullie en wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Jeroen Annechien, Coen Linda, Jeroen Anja, Jeroen Eliza, Anja, Jeanine en Jennifer Door de tranen van verdriet, komt de glimlach van de herinnering.... Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Jan Houterman weduwnaar van Pieternella Johanna Arnoldus in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: Jan en Petri Houterman Baarland: Eveline en Marco Vlissingen: Marloes en Brian Ashley "Onze dank gaat uit naar de behandelende artsen en verpleegkundigen van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Vlissingen". Vlissingen, 21 januari 2011 Correspondentieadres: Ewisland 11, 4337 BZ Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 26 januari van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 ■te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. I\la de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Kevin en familie Danielse Zo betrokken, zo sterk, nog vol met plannen. Wat doet het een pijn nu we jou los moeten laten. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan Houterman Vlissingen: Corry Houterman Jaap van Sluys Koudekerke: Pieter Houterman t Door Houterman-van de Voorde neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43