ALL INCLUSIVE Sauerland Advertentie voor particulieren 48I kleintjes kleintjesmarkt I voor de lezers van deze krant! BH KRAS zaterdag 22 januari 2011 ■NNhb vanaf t.' Normaal vanaf 114, nü met actiecode... 30 korting bii 2 personen 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland Supervoordelig naar het Sauerland en óók nog eens supercompleet? Geen probleem, want wij selecteerden voor u het sfeervolle 3-sterren familiehotel Haus Keuthen in Elleringhausen, op basis van All Inclusive. Een 4-daags arrangement boekt u al vanaf slechts 114 p.p. en dat is inclusief dagelijks ontbijtbuffet, picknicklunch, 3-gan- genmenu of buffet en drankjes (fris, wijn, bier, koffie en thee van 18.00 tot 21.00 uur)! Met de speciale actiecode WEG40003 krijgt u als lezer van deze krant ook nog eens 30 korting bij 2 personen! Voor wandelliefhebbers is Elleringhausen een perfecte vakantiebestemming, maar ook liefhebbers van wintersport kunnen naar hartenlust langlaufen in Willingen of Winterberg! Elleringhausen Wie kent ze niet, die heerlijke week(end)jes skiën in het Sauerland? Als er voldoende sneeuw ligt kunt u een afdaling maken van de beroem de hellingen rondom Winterberg of Willingen. Of maakt u liever een heer lijke wandeltocht door de sneeuw? Natuurlijk kunnen ook langlaufers uit stekend uit de voeten als er sneeuw ligt op één van de vele loipes. Kortom: Elleringhausen is een prima winter sportbestemming dichtbij huis! Naast natuur en wintersport zijn ook i andere dorpjes in de omgeving van Elleringhausen zeker het bezoeken waard. Ga naar o.a. het vestingstadje Attendorn, waar u de Attahöhle druip steengrotten kunt bezichtigen. Het plaatsje Olsberg in het hart van het Sauerland is ook zeker een aanrader! De oude Hanzestad Korbach kent een oud centrum met overblijfselen van de dubbele stadsmuur en een aantal verdedigingstorens. Hier kunt u heer lijk rondwandelen door de middel eeuwse steegjes en winkelen in het grotendeels autovrije centrum. Haus Keuthen*** Dit sfeervolle familiehotel is rus tig gelegen in het centrum van Elleringhausen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie (met gratis kluisjes), restaurant en televisieruimte. Tegen betaling kunt u gebruik maken van de fitnessruimte met sauna en sola rium. Uw kamer is sfeervol ingericht en voorzien van televisie en een bad kamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. AANKOMSTDATA LR 73.611 Ma. en vr. 3 jan. 2011 t/m 29 apr. 2011 4 dagen normaal v.a. ÉW nü v.a. 99 5 dagen normaal v.a. £+49" nü v.a. 134 8 dagen normaal v.a. £-259'nü v.a. 244 Prijzen zijn per persoon bij 2 personen. Inclusief: verblijf in Haus Keuthen, ont bijtbuffet, picknicklunch, dinerbuffet, drankjes van 18.00-21.00 uur (fris, wijn, bier, koffie en thee) en een Sauerlandkaart (gratis openbaar vervoer). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltij den en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Cala miteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht) en toeristen belasting ca. 1,50 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse te betalen). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR73611 Kies uw vertrekdatumklik hierop, bekijk de prijsbereke ning, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40003 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. HH Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 73.611 en actiecode WEG40003 E9fl waarom zou je meer betalen Uw gegevens: Naam: Voorletters: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Plaatsen onder rubriek:... Plaatsingsdatum: 3 regels adverteren €5,00 (per titel) elke regel meer kóst u €2,- (per titel) Ik wil adverteren in: de Stentor DeTCTubantia De Gelderlander Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad BN/DeStem PZC Machtiging: Ondergetekende machtigt Wegener Media éénmalig 2,50 (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer: Ik ben abonnee Doorplaatsen a 5,- (ind. 19% BTW) Handtekening:.. Opgave via deze bon kost minimaal 2,50 (ind. BTW) administratiekosten, naast eventuele advertentiekosten (zie voorwaarden). Deze worden geïncasseerd via een eenmalige machtiging U kunt deze bon invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar: Wegener Media,Rubrieksadvertenties,Postbus36,6500DA Nijmegen Tel: 0900 - opgeven (6743836) Emaii: Rubrieks.daobladen@wegenermedi3.nl Gebruik voor ieder karakter één vakje. Zet het trefwoord in hoofdletters. Laat na elk woord een vakje open. Voorwaarden 1 Abonnees kunnen per kalenderjaar 3 advertenties plaatsen a 2,50 ind. BTW (3 regels). 2 Niet-abonnees betalen minimaal 7,50 ind. BTW ind. administratie kosten per advertentie (3 regels). 3 Per regel betaalt u 2,00 ind. BTW per krant 4 Betaling altijd via eenmalige machtiging 5 De bon dient uiterlijk 2 werkdagen voor plaatsing voor 14.00 uur le zijn aangeleverd. 6 Uw gegevens dienen volledig te zijn ingevuld. Onvolledig ingevulde bonnen worden niet in behandeling genomen. 7 De algemene verkoopvoorwaarden van Wegener Media zijn van toepassing. 8 Deze bon niet gebruiken voor Contactadvertenties, Van Harte advertenties en acties zoals Vaderdag en Moederdag. Bovenstaande tarieven gelden voor particuliere adverteerders. Voor zakelijke adverteerders gelden andere tarieven. Zakelijke adverteerders kunnen bellen met 0900 - opgeven (6743836).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 124