Colofon de emotie... ö-Q-m familieberichten Wat blijft is Maddy Rouw O (Hens0niinq.nl vrijdag 21 januari 2011 familieberichten 137 "Veilig in Jezus armen" Verdrietig delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze lieve oom, broer, zwager en oudoom Andries Bastiaan van der Reest sinds 7 maart 1988 weduwnaar van Jacoba Suzanna Mesu hij was als een opa voor onze kinderen 14 juli 1925 19 januari 2011 Grijpskerke: Koen Matty Geschiere-van Sighem Rudy en Jacqueline, Mick, Merel Marina en Fabian Saskia en Alexander St. Annaiand: J. van derReest-Wesdorp OudeTonge: M. van der Reest T.J. van der Reest-Les St. Philipsland: P.C. van der Reest J .C. van der Reest-Goudswaard Steenbergen: J. van der Reest C. van der Reest-de Vos Neven en nichten Westkapelle, Krekepad 1 Correspondentieadres: Loodhol 19 4364 CA Grijpskerke We willen zijn leven gedenken op maandag 24 januari om 13:00 uur in een dienst die gehouden zal worden in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12:15 tot 12:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke om 14:00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Wij bedanken het team van verzorgers en vrijwilligers van "de Kreek" voorde ruim 3jaar liefdevolle en menswaardige verzorging. Ontroerd vernamen we het overlijdensbericht van onze vriendelijke en sympathieke buurvrouw We zullen haar missen aan de dijk Fam. Oosthoek Fam de Schipper Fam. Wiersma Fam den Herder Mevr. Steketee-van Strien Fam. Rouw Dhr. Sombroek Fam Oudkerk Diep bedroefd zijn wij na het overlijden van Johannes Steketee De broer van onze goede vriend Paul. Groot is de leegte die hij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven We hopen dat God de familie de kracht mag geven om dit grote verlies te dragen. Gerrolt, Mathieu, Rinie Yerseke: Jaap en Sannie Koster Verslagen zijn wij door het overlijden van Johannes Steketee Soms is er zoveel wat we kunnen voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen We wensen André en Monica en de kinderen veel kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen Tankstation Steketee Martine, Diane, Adriënne, Willemien en Anthonie «E Mijn avond gaat vallen, 't wordt kil om me heen Straks ga ik rusten en laat jullie alleen De tranen in mijn ogen doen niet zoveel zeer Als jullie mij troosten, voor de allerlaatste keer. Uw woorden van troost, uw warme vriendschap, uw steun in allerlei vormen na het overlijden van onze moeder en oma Janny van den Bogert hebben wij als zeer waardevol ervaren. De wetenschap dat zij, ook voor vele anderen, een liefde volle herinnering zal blijven, geeft ons de kracht dit grote verlies uiteindelijk een plekje te geven. Kees en Wilma Quik Anja en Machiel van den Bos Léon en Elly Quik en kleinkinderen Oosterland, januari 2011 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Hans bij de Vaate hebben wij zoveel warme blijken van medeleven ontvangen dat het voor"ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken. De vele aanwezigen bij zijn afscheid, alle warme en troostende woorden hebben ons doen beseffen dat Hans een geliefd en gewaardeerd mens was. Dit heeft ons erg goed gedaan. Heel hartelijk dank hiervoor. Anneke bij de Vaate Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, januari 2011 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella van der Welle-Heuseveldt Ria en Dingeman Priemis-van der Welle Gerry en Simón Beilsma-van der Welle Cora en Henk Mulder-van der Welle Joke en Gerrit van Dijk-van der Welle en kinderen januari 2011 Correspondentie-adres familie Beilsma, Fazantenlaan 14,4306 BR Nieuwerkerk Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze uitzendmedewerker Johannes Steketee Wij wensen André, Monica, de kinderen en verdere familie veel kracht en sterkte toe met dit zware verlies. grail iebeirehtfp Slulttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeldenen uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl familie berichtenontine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37