ÜyürJailüfj 36 Ifamilieberichten vrijdag 21 januari 2011 (H ITlensenlinq.nL Zover wij konden zijn wij met je meegegaan, de laatste fase moest je alleen doorstaan. Moeder, je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Heel trots zijn wij, zo een moeder en oma te hebben gehad, fe blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Verdrietig om het gemis, maar met dankbare herinneringen in ons hart en dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Maria Seraphina Bal-Ars - Maatje - in de leeftijd van 88 jaar. 's-Gravenpolder: P. Bal 's-Gravenpolder: Cor en Elly Bergen op Zoom: Johan en Netty Goes: Hanny en Hans Goes: Lanny en Hans Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 19 januari 2011 Woonzorgcentrum 'Vorsvliet' Magnoliastraat 106 4431 EK 's-Gravenpolder Maandag 24 januari is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 25 januari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve oma, Je bent er niet meer en toch zal ik je groeten je elke dag vele malen ontmoeten je handen, je lippen, je lach je bent bij me iedere dag. Voor altijd in ons hart Kees en Marianne Lief opoetje, Ik heb vannacht een ster uitgezocht, voor mijn opoetje die moest gaan. een ster voor iemand zo bijzonder, dat zij eigenlijk alleen moest staan, nu kijk ik naar de sterren, en huil ik naar de maan. dan straalt daar weer die ene ster, dus is mijn opoetje eigenlijk nooit weggegaan. Evi, Lonneke, Delara en Arsham Heel langzaam verliest de boom zijn kracht dan valt hij kreunend op de aarde jaren lang had hij veel macht en stond daar in al zijn waarde. Ook de sterkste mens wordt eens geveld heel langzaam wordt ons de kracht ontnomen opeens zijn wij dan uitgeteld en is ook voor ons c In zijn vertrouwde omgeving, na een afscheid van iedereen die hij liefhad, is overleden mijn lieve man, onze trotse vader en opa Arij Gillis Geelhoed 23 augustus 1926 Wissenkerke f 19 januari 2011 Wissenkerke: Aartje Geelhoed - de Wild Yerseke: An en Peter Ronnie Elvira en Amoud Glenn Kaylee Oost-Souburg: Ella Maaike en Marcel Maarten Colijnsplaat: Nel en Jan Robbert-Jan en Mariëlle Annelies Linda Heinkenszand: Marja en Marco Mark Kimmy Wissenkerke: Jolanda en Jan Sander en Hanneke Saskia en Martijn Lisanne Colijnsplaat: Sylvia en Peter Jimmy Mitchell Eduard Flipsepad 48, 4491 GT Wissenkerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 25 januari om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er vanaf 16:00 uur gelegenheid de familie te condoleren in "Zaal onder de Toren", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Ai Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Arij Gillis Geelhoed echt genoot van Aartje de Wild Kortgene: P. van Gilst J. van Gilst - de Wild (in herinnering) Zierikzee: M. de Wild N. de Wild - van Leeuwen Colijnsplaat: A. de Wild L. de Wild - Geelhoed (in herinnering) Goes: G. de Schipper - de Wild J. de Schipper (in herinnering) G. Huige (in herinnering) Wolphaartsdijk: P. de Wild S. de Wild - van de Velde Prinsenbeek: J. de Wild E. de Wild - van Liere Baarland: J. van Wingen N. van Wingen - de Wild Neven en Nichten 19 januari 2011 Op dinsdag 18 januari is op 60-jarige leeftijd overleden ons trouw en gewaardeerd VCK lid Cees Huibregtse Cees heeft binnen VCK vele functies uitgeoefend en was bestuurslid tot zijn ziekte dat onmogelijk maakte. VCK verliest in Cees een zeer betrokken, enthousiast en markant clublid. We zullen Cees missen. Leden en bestuur van VCK wensen zijn vrouw en kinderen en verdere familie sterkte met dit verlies. Mijn genade is u genoeg Op 14 januari hebben we afscheid genomen van onze geliefde moeder, oma en over-oma Maria Cornelissen weduwe van Cornells van Liere in de bijzondere leeftijd van 98 jaar. Nellie op 't Hof-van Liere Ko op 't Hof (in herinnering) Annet en Rob, Fenna Ria en Ronald, Damian enTlino Piet van Liere en Marianne van Hel teren Herco en Marcia, Lars en Timon Marijn en Monique, Xander Pieter en Karin, Niek en Stijn Onze dank gaat in het bijzonder uit naar de verzorgenden van Team 3 van Zorgcentrum Poelwijck. 's-Heer Arendskerke, 14 januari 2011 Zorgcentrum Poelwijck Correspondentieadres: Goese Meerlaan 18,4465 AL Goes De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Een bijzonder leven, een bijzonder mens. Voor altijd in ons hart. Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven. En intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, delen wij u mee dat mijn lieve man, onze lieve vader en opa is overleden. Jan Moerland echtgenoot van Cornelia Matthijs in de leeftijd van 82 jaar. Rilland: C. Moerland-Matthijs Rilland: Peter Kelly Krabbendijke: WimenRia Marcel en Heidie Marc-Jan en Elise William 19 januari 2011 Bathseweg 12 4411 BB Rilland Mijn man, onze vader en opa is overgebracht naar het mortuarium van Ter Weel te Krabbendijke waar gelegenheid is om afscheid te nemen en condoleren op vrijdag 21 januari van 19.30 tot 20.00 uur, ingang via Nieulandestraat. De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op maandag 24 januari om 14.00 uur in de "Levensbron" Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in de "Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, hopen wij u middels deze advertentie te bereiken. Zo bijzonder. Zoveel wilskracht. Zo moedig. Zo"n ongelijke strijd. Lieve opa, we gaan je missen. Marcel en Heidie Marc-Jan en Elise Kelly William Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden ons zeer gewaardeerd erelid Jan Moerland Jan was vele jaren als bestuurslid actief namens onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw Nel, Wim, Peter en verdere familie heel veel sterkte toe in deze zo moeilijke tijd. Bestuur en leden Voetbalvereniging Rillandia Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van mijn schoonzus en tante Maria de Oude-Delst Zierikzee: J.J.T.H. Delst-van Oeveren Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36