PZC bezorgers (m/v) Westkapelle en Arnemuiden Romantisch Praag De Distributie-Organisatie van Provinciale Zeeuwse Courant Bezorger autoroute #webwinkel| vanaf slechts 99,- p.p. zoekt in X BON Ja, ik wil autoroutebezorger worden voorde PZC 32 vrijdag 21 januari 2011 W* 4-daagse busvakantie naar de 'Gouden Stad aan de Moldau'! Een unieke lezersaanbieding naar Praag. In vier dagen tijd maakt u kennis met de stad van historische bouwwerken en romantische straatjes, maar ook met haar bruisende centrum en hippe winkelstraten. Reisprogramma: Donderdag: Vanaf het overstappunt in Beek rijden we dwars door Duitsland naar Tsjechië, waar we in de loop van de avond aankomen in Praag. Vrijdag: Vanmorgen kunt u deelnemen aan een stadswandeling onder leiding van een gids. Vanavond is er de mogelijkheid om aan een boottocht over de Moldau deel te nemen. Bij deze 2 uur durende tocht is diner en livemuziek inbegrepen. Zaterdag: Onder begeleiding van een gids kuntu vanmorgen de Praagse Burcht bezoeken. De middag is ter vrije besteding. Zondag: Na een vroeg ontbijt verlaten we Praag en rijden we via de Duitse snelwegen terug naar het overstappunt in Beek. Hotel Olympik Tristar De kamers zijn netjes ingericht en voorzien van telefoon, tv, minibar, kluisje en badkamer met douche en toilet. Overige faciliteiten: receptie, restaurant, bar, liften. Bijzonderheden: ontbijt en diner (indien bijgeboekt) in buffetvorm. Tegen een toeslag kunt u tevens het naastgelegen ****hotel Olympik I boeken. Lezersprijs* 24 februari en 3 maart 10,17 en 24 maart €99,- 109,- *prijs per persoon o.b.v. 2-persoonskamer. Toeslagen: halfpension voor dag 1 en 3 24,- p.p. (bij boeking reser veren) verblijf in Hotel Olympik I 20,- p.p. (bij boeking reserveren) l-pers.kamer€30,-p.p. Stadswandeling €5,-p.p. Boottocht Moldau (incl. diner en livemuziek) 23,- p.p. Praagse Burcht 5,- p.p. BUS TOPPERS Oad Bustoppers zijn voordelige aanbiedingen naar populaire Europese bestemmingen. Bustoppers worden uitgevoerd per Oad touringcar onder begeleiding van een ervaren chauffeur. De dagprogramma's worden aangevuld met facultatieve excursies. Inclusief: reis per Tourist Class bus o.l.v. Oad chauffeur/reisleider 3 overnachtingen in een 2-pers.kamer o.b.v. logies/ontbijt genoemd excursieprogramma Exclusief: lunches en diners, entreegelden, optionele excursies, servicelijnen naar het overstappunt (boekbaar voor 10,- p.p. o.b.v. retour), Calamiteitenfonds, reis- en/of annuleringsverzekering en reserveringskosten Opstapplaatsen: Breda, Den Bosch, Nijmegen, Arnhem en Beek (Montferland). Meer informatie en boeken: Zie onze website voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar een van de 220 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8482 (0,15 pm). Min. aantal deelnemers: 25. Vermeld bij reservering het reisnummer: BTCZ60 REIZEN pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis PZC lezen na 3 maanden bezorgen ontvangt u een premie van 50,- vele extra's (kijk snel op www.bezorgers.nl) Interesse? Voor meer informatie of aanmelden: Rayonmanager: Kees Verbocht Tel.: 0118-434 094 Of via internet: www.bezorgers.nl Ritthem PZC is op zoek naar een bezorger die 's ochtends voor 07.00 uur een auto route wil rijden. Wat staat er tegenover? Het bezorgen van de PZC levert een prima bijverdienste op. De hoogte van de bijverdien sten wordt in een persoonlijk gesprek met je besproken. Voor deze functie is het vereist dat je in het bezit bent van auto en rijbewijs. Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl •telefonisch: 0800-0222710 per post: stuur onderstaande bon op Meer bereiken. Met Wegener Geboortedatum: Adres: Tel: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Edwin Michielsen, Antwoordnummer 246,4330 VB Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32