zeeland 127 Stoere Ieren tassen afgezet met teddybont PZC Samenwerken blijkt moeilijk in de bouw 'De Piraat' Vragen SGP in Kamer over Waterdunen Verschillende tassen van het merk BK-Y by Burkely www.pzc.nl/webwinkel Een overzicht van weblogs van PZC-verslaggevers www.pzc.nl/blog vrijdag 21 januari 2011 Gedeputeerde Marten Wiersma schrijft deze week in een serie columns over de isolatie van zijn woning. Vandaag deel 5. Het is inmiddels de cember geworden. En de kou is vroeg ingevallen. We tref fen het, de isolatie kan gelijk z'n werk doen. En dat merken we. De woonkamer is nu in een half uurtje warm, waar we anders twee uur van tevoren maat regelen moesten treffen. Ook de slaapvertrekken zijn een stuk comfortabeler. Jammer ge noeg zijn nog niet alle HR++ ra men geplaatst. Samenwerken in de bouwsector blijkt moeilijk, heel moeilijk. Gelukkig hebben we het te druk om ons er druk over te ma ken. Maar in een verloren ogenblik den ken we wel eens aan alle kosten die dat met zich meebrengt... msmmssmssm - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Vrijdag, zaterdag en zondag geopend Duinweg Oostkapelle Het huis van de gedeputeerde is ingepakt; alsof Christo zelf een kunstwerk afleverde in 's Heer Hendrikskinderen. De winter is nu echt begonnen, en mede daardoor duurt het karwei langer dan voorzien. Postbodes en krantenbezorgers moeten steeds meer moeite doen hun bestellin gen af te leveren, zelf is het ook kruip-en-sluipwerk om binnen te geraken. De PZC vermoedt dat Christo een kunstwerk afleverde in 's-Heer Hendrikskinderen. Een mooie fo to is het resultaat. Een week voor de kerst worden de steigers wegge haald en maken we de balans op: Een lijstje van een 20 tal kleinere punten: her en der een raampje, daar een rooster, het straatwerk, een afvoerputje herstellen enz. enz. Dat komt in januari. Van de mensen in de buurt nemen we de complimenten in ontvangst: 'Wat is het mooi geworden...!'. En met veel genoegen zien we de sneeuw op het dak niet smelten, terwijl in dat nieuwbouwwijkje in het dorp de sneeuw al na een paar dagen is gesmolten. Het wordt echt tijd dat de bouw verordening wordt aangepast. Het is toch echt te gek dat we nog steeds slecht geïsoleerde huizen bouwen! Marten Wiersma DEN HAAG - De SGP in de Tweede Kamer wil van staatssecretaris Henk Bleker (Natuur) weten wel ke mogelijkheden hij heeft om ont eigening van gronden voor Water dunen in Zeeuws-Vlaanderen te voorkomen. De SGP heeft schriftelijke vragen over Waterdunen gesteld aan Ble ker. De fractie wil weten op welke wijze het Rijk betrokken is als het gaat om financiering, ruimtelijke ordening, de aanleg van de Ecologi sche Hoofdstructuur (EHS) en het Natuurpakket Westerschelde. Ook wil de SGP weten op welke manier het Rijk nog invloed kan uitoefenen op de besluitvorming. De SGP vraagt zich af of 'de voor genomen ontpoldering in overeen stemming is met de coalitieaf spraak dat er geen nieuwe beslui ten tot ontpoldering komen en be staande plannen worden herover wogen'. Ook vraagt de partij of de voorge nomen ontpoldering nodig is voor het realiseren van de gewenste kustversterking. Deze originele Burkely tassen zijn gemaakt van sheepskin afgezet met hoogwaardig teddybont. Alle tassen kun nen cross gedragen worden en daardoor erg handig in gebruik. Het hengsel van de tas is verstelbaar, zo kan de lengte naar wens worden aangepast. Tevens zijn de tassen voorzien van een metalen bovenrits, binnen rits en een mobiele telefoonhouder. De grote tas is A4 formaat, de middelste A5 formaat en de kleine geschikt als avondtasje. Afmetingen tassen: Alle tassen zijn verkrijgbaar in verschillende Grootste tas 37x35 cm kleuren. De kleurenkeuze bestaat uit: Middelste tas 29'x27cm Kleinste tas 18x25 cm Hazelnoot; Jeans Blauw; Midden Grijs. Grootste tas Adviesprijs 129,95 Lezersprijs 89,95* exclusief 5,95 verzendkosten Middelste tas Adviesprijs 99,95 Lezersprijs 69,95* exclusief 5,95 verzendkosten Kleinste tas Adviesprijs 69,95 Lezersprijs €49,95* exclusief 5,95 verzendkosten categorie mode accessoires Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Levertijd via webwinkel is 5 werkdagen levertijd via bon is 10 werkdagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27