colofon arne HHBP In ifeuoriE!iu Adrie Minnaard Vrijwilligers gezocht www.zorglaatstefase.nl CU IHenseniinq.nl donderdag 20 januari 2011 familieberichten 133 Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, hij redt het niet. Je streelt zijn wangen, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen zijn leven maar ook zijn lijden overnam. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze stiefvader en opa Cornelis Huibregtse Kortgene, 22 februari 1950 f Vlissingen, 18 januari 2011 Vlissingen: 'Jenny Jaspers Vlissingen: Danielle Middelburg: Heidi en Gene Prescillia Fayah Oost-Souburg: Margriet en Patrick Damian Correspondentieadres Hyacinthenlaan 22 4382 TT Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 24 januari a.s. om 12:30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de bijeen komst plaatsvinden. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker, de heer C. Huibregtse Cees was vanaf 3 juli 1997 bij ons werkzaam. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ ADZ Middelburg, 19 januari 2011 Op 19 januari hoorden wij van het overlijden van Cees Huibregtse Altijd bereid om iemand te helpen, niets was hem te veel, graag op zijn werk. Grappig, druk en natuurlijk graag een praatje maken. Gewoon een "goeie". Als collega en voor sommigen zelfs als vriend hebben wij Cees zo mogen meemaken. We gaan hem zeker missen, maar zullen hem nooit vergeten. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en verdere familie. De collega's van de ploeg Dienstverlening van LétÉ Stil ging je heen, weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je rusten mag. Eerder dan we hadden gedacht is overleden onze vader, broer, zwager en oom Cornelis Huibregtse Kortgene, f Vlissingen, 22 februari 1950 18 januari 2011 Oost-Souburg: Veronica de Hoop-Huibregtse Wilko de Hoop Vlissingen: Patrick Huibregtse Goes: M.M. Huibregtse L. Huibregtse-de Bruine Goes: M.C. Huibregtse W.M. Huibregtse-Blom Antwerpen: A. Huibregtse J.S. Huibregtse-Westdorp neven en nichten Correspondentieadres: Irislaan 227 4383 W Vlissingen Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven en dankbaar voor de liefde en alle goede zorgen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u -kennis dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze allerliefste moeder, schoonmoeder en lieve oma Gerda Stoel - Kluën sinds 1977 iveduwe van Jan Tonis Stoel in de leeftijd van 82 jaar. Moeder van: Edith en Sylvia Schoonmoeder van: Hugo Oma van: Dennis en Sanne Daniëlle Laura Allerliefste baasje van: Simba t •Sfr Xen Onze speciale dank gaat uit naar de dames-van de buurtzorg voor de niet aflatende liefdevolle verzorging. 19 januari 2011 Lindelaan 1-22, 4325 ED Renesse Correspondentieadres: Emma weg 24, 4325 AK Renesse De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Er komt een dag voor iedereen verschillend, voor de ene vroeg, voor de ander laat. Dat zij, die jou het leven gaf, het zelf weer verlaat. Er komt een dag dat je alleen bent, nooit meer ben je iemands kind. Nooit was iemand je zo dierbaar, niemand heeft je zo bemind. Nooit meer dochter van je moeder, je kindertijd voorgoed voorbij. En niemand kan de leegte vullen, die ze achterliet bij mij. Edith en Sylvia Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl We betreuren het dat we afscheid moeten nemen van onze vroegere sportvriend Frans Wassink Zijn vrouw en verdere naaste familie wensen we veel sterkte toe. De dravers van Dynamo Jan Piet Rinus Wat zij me gaven, wat ik hen mocht geven, |T draag ik in mijn binnenste mee. Hl -> Jol ■Lvv- tfgj Ans Zandee Kapelle, januari 2011 io maart 1967 - 20 januari 1997 13 juni 1937 - 5 maart 2010 verdwenen maar niet vergeten. januari 2010 januari 2011 gasten, personeel, vrienden en bekenden Cafe StationsKoffieHuis Krabbendijke altijd bij ons Charles, neelke, niels, fieke, dinne, noa voor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33