Jo Johannes Steketee Lieve Jo Johannes Steketee Johannes Steketee 32 I familieberichten donderdag 20 januari 2011 <1 ITIensenlinq.nl De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn. 2 Tim. 2: 19 Moegestreden en uitziende naar het Huis met de vele woningen, is op 20 jarige leeftijd van ons heengegaan, onze lieve, dappere zoon, broer, zwager, oom en kleinzoon Johannes Andreas Steketee Yerseke, 11 maart 1990 Rotterdam, 18 januari 2011 André en Monica Steketee-van der Reijden Lydia en Mart-Jan, Amber, Jordy Mirjam en Artjan, Bryan, Davy Paul Ilse en Andries Opa en oma Steketee-Koster Zanddijk 4 4401 NJ Yerseke Johannes is thuis. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 20 januari van 19.50 tot 21.00 uur. De afscheidsdienst wordt D.V. zaterdag 22 januari om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de graflegging plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen - Geen toespraken Onze bijzondere dank gaat uit naar doktoren en verplegend personeel van het Erasmus MC - Daniël den Hoed te Rotterdam voor de deskundige en liefdevolle begeleiding die Johannes van hen heeft gekregen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Jo, Bedankt voor je woorden Bedankt voor je daden Bedankt voor je vriendschap Bedankt voor je liefde Bedankt voor je levenslessen Bedankt voor de jaren die we samen hebben gehad Bedankt' We zullen altijd van je blijven houden, voor altijd in ons hart. Liefs, Lydia Mirjam Paul Ilse Lieve ome Jo Wat hadden we je toch graag beter leren kennen. Liefs, Bryan, Amber, Davy, Jordy Met ontroering hebben we kennis genomen dat na een ernstige ziekte is overleden Johannes Steketee Zeer kort „was hij werkzaam in ons bedrijf, we zullen Johannes blijven herinneren als een zeer hartelijke, fijne collega. De Heere ondersteune zijn ouders, onze nicht en neef met hun kinderen en kleinkinderen en verdere familie in dit smartelijk verlies. Arie en Jenny van der Poel-van Burg Kinderen en kleinkind en personeel Dier Verblijf van der Poel Kruiningen Yerseke, 18 januari 2011 Heden heeft de Heere, tot onze diepe smart, na een ernstige ziekte van ons weggenomen onze innig geliefde kleinzoon en neef Johannes Steketee op de jeugdige leeftijd van 20 jaar. Dat de Heere André en Monica en hun (klein)kinderen kracht moge geven om dit zware verlies te dragen. Opa en oma Steketee Chris en Anja Johan en Mieneke Simon Peter en Annelies Conja en Ad Yerseke, 18 januari 2011 Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte uit onze familiekring weggenomen onze geliefde neef en achter neef Johannes Steketee op de leeftijd van 20 jaar. Sterke de Heere oom André, tante Monica en hun (klein)- kinderen in dit zware verlies. Johnny en Joan Hans Patricia en Hans Maaike Erwin en Adriënne Lizette Irma en Jacco Comé Jos en Mariska Andrea en Arjan Dianne en Bennie Han en Jolien Adrian en Corina Jacco Annemarie en Jan Marianne John en Esther Jojanneke en Stefan Christian Martine en Piet Marinda Joan en Jacqueline Caroline Peet en Nellie Ardjan Sander en Wilma Willemien Achterneven en - nichten Yerseke, 18 januari 2011 Diep ontroerd door de moed en kracht waarmee Johannes tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven. En intens dankbaar wat hij voor mij heeft betekend heb ik afscheid genomen van mijn vriend. je blijft voor altijd in mijn hart Liefs Patrick Bedroefd hebben wij vernomen dat is overleden Johannes Steketee Wij wensen Mart-Jan, Lydia en de familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Jeroen en Corina Peter en Bianca Jaap en Hanneke Marien en Coralien Jarien en Jacobina Joost en Martine Yerseke, januari 2011 En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie; doch de meeste van deze is de liefde. (1 Korinthiërs 13, vers 13) Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve neef en vriend Johannes Steketee We wensen dat André, Monica, de kinderen en de verdere familie de kracht mogen ontvangen om dit zware verlies te kunnen dragen. Chris en Rianne Arjan en Tamara Martijn Stefan Johannes Steketee ...dag lieve, moedige neef .Oosterbeek: Matthias, Ilse, Roos en Daniël van der Reijden Na een dappere strijd moeten wij afscheid nemen van onze vriend 'Dankbaar zijn we voor de vriendschap, liefde en vreugde die we van Jo kregen. Een vriend als jou vergeten we nooit! We zullen je missen Jo! Je vrienden: Adryan, Alexander, Jacko, Jeanet en Kevin We bewonderden je levenslust en je kracht, We herinneren je vriendschap en je lach, Voor ons was je een dierbare vriend, Die innig gemist zal worden. Caroline en Dannie Joanne en Jacco Komt tot mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Math. 11:28 Lieve Johannes, Je was een geweldige jongen.. We zullen jou vrolijkheid en positiviteit, die iedereen zoveel kracht gegeven heeft missen, en we zullen je nooit vergeten. We wensen de fam. en vrienden heel veel kracht en troost toe voor de toekomst. Veel liefs, Rosanne, Marjolein, Jolande en Chantal Het lichaam heeft zich neergelegd De strijd is nu gestreden Je hebt voldoende moed getoond Teveel heb je geleden. Wij ontvingen het dro'eve bericht van het overlijden van onze Buurjongen Johannes Steketee We wensen de Familie veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Woorden schieten tekort om ons leedwezen uit te drukken. De Buren: Fam. Boon Fam. Dingémanse Fam. Bastemeijer Wil en Silvia Meijer 1 Thess. 4:13 en 14. Ons medeleven gaat uit naar de familie Steketee. Het heeft ons diep getroffen dat op zo jonge leeftijd is overleden Johannes Steketee Zoon van André Steketee, collega en oprichter van ons bedrijf. Wij wensen André, Monica, broer, zussen en verdere familie heel yeel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en personeel Autoschadeteam Steketee BV. Yerseke Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, is van ons heengegaan. Vriend van onze zoon en broer Patrick. Wij wensen Andre, Monica en alle fam. en vrienden veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Yerseke Piet en Lianne Danker Johnny Patrick Urvin, Marjon en Olivia Met droefheid namen we kennis van het overlijden van ons oud-lid en broer van één van onze bestuursleden Johannes Steketee We wensen zijn familie en vrienden alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden Tafeltennisvereniging 'Yerseke' Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de broer van onze collega Ilse Johannes Steketee Wij wensen Ilse samen met haar familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Collega's Albert Heijn Yerseke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32