t Dysrlailan 0 IDensenlinq.nl donderdag 20 januari 2011 familieberichten 131 Een moeder sterft altijd te vroeg Al wordt zij nog zo oud de bidt dat God haar sparen zal Omdat je van haar houdt Maar als de dagen knellen gaan Zij ziek wordt, moe en benauwd Bid je dat God haar halen zal Omdat je van haar houdt. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oude oma Maatje van Haneghem sinds 05-09-1981 weduwe van Adriaan Cornelis Brevet Biervliet, 13 februari 1916 t Oostburg, 19 januari 2011 Sluis: Biervliet: Biervliet: Cor en Anita Marc en Begorïa Roy Jari Miranda en Jan Lotte Thijs Correspondentieadres: Kamperstraat 9 4524 EN Sluis De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 22 januari om 11.00 uur in de Hervormde kerk te Biervliet. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Restaurant "De Gentsche Poort" in Biervliet. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en oud medewerkers van verpleeghuis "De Stelle" afdeling Boterbloem, voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangengelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid, vernamen wij, dat onze geachte secretaris en collega Willem Dalebout is overleden. Voor zijn jarenlange intense inzet voor de voortgang van de Buurtbus op Schouwen-Duiveland zijn wij hem veel dank verschuldigd. Namens het bestuur en collega's van de Buurtbus wensen wij zijn vrouw en familie kracht en sterkte toe met dit verlies. Tot onze droefheid is, op de leeftijd van bijna 82 jaar, uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Andries van Eenennaam echtgenoot van Johanna Jacoba Goverse Wij wensen Jo, Joke en Dirk en de kleinkinderen veel sterkte toe. Amemuiden Nieuw- en Sint Joosland Barendrecht Middelburg Nieuw- en Sint Joosland Nieuw- en Sint Joosland Nieuw- en Sint Joosland N. Beekman-van Eenennaam J.A. van Eenennaam-van Belzen E. van Eenennaam-Volmer C. van Eenennaam L.M. van Hecke G. Joosse-van Eenennaam W. Joosse L. van Eenennaam J.J. van Eenennaam-Baas H. van Eenennaam C.J. van Eenennaam-Joosse Neven en nichten Nieuw- en Sint Joosland, 18 januari 2011 Wat blijft Ik heb mijn moeder niet verloren, daarvoor gaf ze me te veel. Wat zij mij zei, dat blijf ik horen. In haar vertrouwde omgeving hebben wij vol liefde afscheid genomen van onze creatieve, zorgzame moeder en lieve oma Adriana Maria Hage Adrie sinds 24 oktober 2009 weduwe van Rogier Hage Oosterland, 28 augustus 1933 Ouwerkerk, 18 januari 2011 Leanne en Jan - Jan Danielle Noorsestraat 15 Correspondentieadres: Ring 43,4305 AH Ouwerkerk Zaterdag 22 januari zal er om 10.30 uur een afscheids dienst worden gehouden in het Dorpshuis aan de Ring te Ouwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 11.30 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis. Liever geen bezoek aan huis Ik heb jullie lief, zo lief papa 24 oktober 2009 mama 18 januari 2011 Leanne Na een strijd van jaren is thuis moedig overleden ons dierbaar nichtje Adrie Hage-Hage sinds 24 oktober 2009 weduwe van Rogier Hage Namens de familie, Oosterland, A. Bakker-Bal Ouwerkerk, 18 januari 2011 Herinner me, zoals ik was in de stralende zon, vol levenskracht, toen ik alles nog kon Erg bedroefd, maar dankbaar dat ze nog zo oud mocht worden, berichten wij dat zacht en kalm van ons heen is gegaan mijn lieve zorgzame echtgenote en onze geliefde moeder, dierbare oma en groot-oma Maria de Oude - Deïst é&s Kijkuit Zonnemaire, 19 september 1918 f Ten Anker Tholen, 17 januari 2011 Sint Philipsland:- N.L. de Oude Oud Vossemeer: M.K. van Gorsel - de Oude J.L. van Gorsel Sint Philipsland: L. de Oude C.P.M. de Oude - van Stijn Klein- en achterkleinkinderen Onze hartelijk dank voor de liefdevolle verzorging in het zorgcentrum Ten Anker in Tholen. Gladiolenstraat 42 4675 BB Sint Philipsland De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Zaterdag 22 januari is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren van 16.30 uur tot 17.30 uur in Dorpshuis De'Wimpel Eendrachtstraat 52 te Sint Philipsland. Lieve oma, Bedankt voor alle mooie herinneringen. We zullen u nooit vergeten. Rust zacht. Miriam en Rob Maaike, Aukje en Jitske Jojanneke en Ronald Kars en Jelmer Erik Lennert en Jenneke Marleen Waarheen leidt de weg, die wij moeten gaan? Mieke Tel kamp Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, is zacht en kalm, op bijna 82-jarige leeftijd, overleden mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Andries van Eenennaam J.J. van Eenennaam-Goverse Joke en Dirk Goedhart Janeten Gert André en Evie 4339 BL Nieuw-en St. Joosland, 18 januari 2011 Scheldepoortstraat 41 Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 24 januari van 12.45 - 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar aansluitend de afscheids dienst zal worden gehouden om 13.30 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Dankbaar voor haar liefde, hebben wij verdrietig afscheid genomen van mijn innig geliefde zus, schoonzus en onze zorgzame tante Adriana Maria Hage Oosterland: M.A. Clerx-Hage H.F. Clerx Sebastiaan en Marjolein Lisanne Heieen en Hans Noa Ouwerkerk, 18 januari 2011 Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare schoonzuster en tante A.M. Hage-Hage Ouwerkerk: JoHage Riet Hage-Pankow Heemstede: Cor.ry Schoenmaker-Hage neven en nichten 18 januari 2011 met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus en tante. Maatje Bal-Ars 11-06-1922 19-01-2011 Lenie t en gerardt Serafinat Sien en Jaap Marie Corrie en Keest Sjaant en Cot Melie en Willie Truus en Rinust Rinus en Dien Kees en Koos Jan en Corrie Bertust Neven en nichten Fam Ars

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31