Nick Jan Schaier öysrlailaf] Kees de Goffau Pieter Adriaan Huijbregtse 28 dinsdag 18 januari 2011 14 januari 2011 Op alle fronten verrast, met een zoon die helemaal bij jullie past! Wij wensen Cindy en Jordi heel veel geluk toe, met hun pasgeboren zoon Nick. Jan Annie Annefried Remi Jannick&Dorien Sophie Carolien, Jeroen, Tygo Emma Patricia, Ernst, Jente Fiene Albert-Jan Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na voorzien te zijn van het Sacrament der Zieken, is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Magdalena Klazina Boonman-Drijdijk - Magda - weduwe van Jacobus Boonman d- Ovezande, 1 februari 1926 - f Goes, 16 januari 2011 Familie Drijdijk Familie Boonman Wij danken alle medewerkers van Allévo die haar in de Schakel hebben verzorgd en de zorgzame begeleiders van Hospice het Clarahofje voorde hulp in haar laatste levensfase. Postadres: Wilgestraat 1,4431 CJ 's-Gravenpolder Donderdag 20 januari is er van 19.30 - 20.00 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 21 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis "Trefpunt" in Ovezande. Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen berichten wij u dat plotseling van ons is heengegaan onze vader, pleegvader en opa Comelis Jan van Dongen sinds 2010 weduwnaar van Lena van de Velde 22 januari 1925 f 16 januari 2011 Renesse: Rini en Betsie van Dongen Richard André Zierikzee: Jan van Dongen en Carla Arends Alicia Jeroen Zoë Remy Denise Arnemuiden: Henk en Marjanne Ringelberg Burgh-Haamstede, Kloostertuin 36 Correspondentieadres: Wilhelminaweg 22 4325 BE Renesse Woensdag 19 januari is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen op het woonadres. De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 20 januari in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 10.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare collega Kees de Goffau op de leeftijd van 52 jaar. In de afgelopen tijd heeft Kees ons allemaal laten weten dat hij ernstig ziek was en er geen behandeling meer mogelijk was. Ondanks deze wetenschap zijn we geschokt door het overlijden van Kees. In Kees verliezen we een loyale, altijd behulpzame collega. In de 33 jaar dat hij werkzaam was voor ons bedrijf liet hij iedereen delen in zijn grote kennis op zijn vakgebied. Onze gedachten zijn bij de familie van Kees. Directie Medewerkers Agilent Technoligies Netherlands B.V. Middelburg, 14 januari 2011 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega kees. Wij bedankervhem voor zijn inzet die hij heeft geleverd in de afgelopen jaren voor de personeelsvereniging van Agilent. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe de komende tijd. In gedachten zijn wij bij jullie. Rene, Hans, Pieter, llona, Selina, Esther Afgelopen vrijdag is onze beheervrijwilliger Kees de Goffau overleden. Kees werkte op zijn vrije woensdagen met veel inzet en interesse samen met de beheergroep in de natuur. Kees, we zullen je hulp en je plek in het team missen! Marjo, Remco en Joris, wij wensen jullie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de beheervrijwilligers: Ko, Peter, Jos, Hanneke, Pier, Pierre, Antoine en Sjaak Natuurmonumenten beheerteam Schelde: Arjan, René, André, Lindoana en Femke Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kees de Goffau echtgenoot van onze medewerker en collega Marjo. Wij wensen Marjo, haar zoons Remco en Joris en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers van SMWO Op 14 januari 2011 is overleden Kees de Goffau echtgenoot van onze collega en teamlid Maijo. Wij wensen Marjo, Remco en Joris veel sterkte toe met dit grote verlies. Team facilitair SMWO Joke, Lizeth, Bart, Harm, Ineke, Monique, Diana, Joke, Tiny, Anneke, Ilonka, Jan Met dankbaarheid voor alle vriendschap van haar ontvangen moeten we afscheid nemen van Corrie Hoek-Mol We wensen de familie, in het bijzonder Adri, kracht en sterkte toe, na dit verlies. De buren: Come de Hoop Fam. P. de Hoop Mart de Hoop Piet en Nelly v.d. Putte Pietje Speelman Ad Kodde Fam. Muste Fam. M.P. van 't Hoff Fam. A. Beukers Ellen en Ger Schoots Sam en Christel Uil Burgh-Haamstede, 14 januari 2011 i fDensenUnq.nl Niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is. En dat van dit geheimenis, God het begin en het einde is. Huub Oosterhuis Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie jaren samen, is na een kortstondig ziekbed in aanwezigheid van zijn dierbaren rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en opa-opa echtgenoot van Margrita Janse Nisse, 22 mei 1920 t Goes, 17 januari 2011 Goes: Margriet Huijbregtse - Janse Goes: Peter Huijbregtse Marga Huijbregtse - de Kort Delft: Maarten en Inge Elin, Sarina Nijmegen: Robbertjan en Rian Nassaulaan 81 4461 SV Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 21 januari om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor haar liefde, zorg en humor hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Josina Hendrika Jobse-van Geenen - Jos - K 25 juli 1926 Vlissingen: Heeze: t 15 januari 2011 J.K. Jobse Jan Karei en Karin Arthur Gemma Koudekerke: Theo en Prina Stefan Michelle Walstraat 176 4381 GV Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van haar te nemen op vrijdag 21 januari van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Fiavendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wij willen het team van verpleeghuis Picassoplein, woning 3, bedanken voor de liefdevolle verzorging. Zo betrokken, zo sterk, nog vol met plannen. Wat doet het pijn, nu we jou ineens los moeten laten. Ali de Jongste-Beijer - sinds 24 juni 2009 weduwe van Henk de Jongste 27 december 1932 15 januari 2011 Paul en Marianne Sjors en Joëline Chan tal Lars Trudy en Ronaldt Frederieke Sebastiaan Rozemarijn Correspondentieadres: Vondelingsplaat 33 4301 ZP Zierikzee Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid van mama en oma te nemen op donderdag 20 januari om 11.00 uur in het Multi Functioneel Centrum, De Huijbert- straat 35 in Zierikzee. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Zierikzee. Aansluitend is er in bovengenoemd centrum gelegenheid tot samenzijn en condoleance.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28