Manager vastgoed en facilitaire zaken SCHELDE EXOTECH ExoC PROJECT MANAGER (M/V) BEGROTER (M/V) Ter Weel Productontwikkelaar (M/V) e je was, terwijl je n Giro 860 j£|) JobTrack.nl zaterdag 15 januari 2011 barsen 27 ;TEC Wie zijn wij? Schelde Exotech gevestigd te Vlissingen, legt zich met ca. 80 eigen medewerkers toe op het vervaardigen en repareren van apparaten t.b.v.de (petro)chemische industrie, onderzoeksinstituten, energie opwekkende industrie en verrijkingsfabrieken. Het gaat hierbij veelal om technisch gecompliceerde producten vervaardigd uit hoogwaardige materialen. De klantenkring is zowel lokaal als wereldwijd en omvat o.a. bedrijven als Dow Chemical, Shell, ESSO, Yara, Indorama, ETC, DSM, Philips, ASML en CERN. Wij zoeken: Wat houdt deze baan in? Het begeleiden en sturen van.projecten op het gebied van Reparaties en Vervangingen. Rapportage aan zowel de interne organisatie als de klant.Communiceren met klanten, third parties en interne afdelingen. Het zoeken naar oplossingen voor technische problemen en meedenken met onze klanten. Ondersteuning van de afdeling Sales. De Project Manager maakt deel uit van het MT van Schelde Exotech Wat wij vragen? Een afgeronde opleiding op HBO niveau (werktuigbouw) en ervaring in het vakgebied. Kennis van de markt en een analytisch vermogen. Motivatie en communicatie zijn voor jou geen loze kreten. Kennis op het gebied van gebruikte materialen. Uiteraard kan je lezen en schrijven met Excel en Word. Nederlands en Engels beheers je in woord en geschrift. Kennis van Duits is een pre. Je bent in bezit van een autorijbewijs en een VCA certificaat. Je bent een team-player en hebt een 24/7 mentaliteit. Werkzaamheden Het opstellen van kostprijsbegrotingen a.d.h. van materiaalkosten, uitbestedingen en urencalculaties, het opstellen van offertes en de bijbehorende administratieve werkzaamheden. Communicatie met andere afdelingen binnen Schelde Exotech is evident. Onderwerpen zijn code berekeningen, capaciteit, planning, kick-off- en evaluatievergaderingen, overleg met projectleiders, inkoop en de financiële afdeling. Wat wij vragen Je hebt een afgeronde opleiding op HBO of MBO niveau (werktuigbouw) en ervaring in het vakgebied. Kennis van de markt, analytisch vermogen, motivatie en communicatie zijn voor jou geen loze kreten. Uiteraard werkje met MS Office en kun je lezen en schrijven met Excel en Word. Nederlands en Engels beheers je in woord en geschrift. Duits en Frans wordt wenselijk geacht Je bent een team-player. Dit bieden we! Wij bieden je een collegiale, informele werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. Je krijgt de kans om je optimaal te ontwikkelen in het vakgebied. Uiteraard word je in de gelegenheid gesteld tot het volgen van opleidingen. Schelde Exotech betaalt je een concurrerend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Jos Mols, e-mail jos.mols@exo.schelde.com. Sollicitatie Je brief met Curriculum Vitae kun je binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan Schelde Exotech bv, ter attentie van het Secretariaat, Postbus 5314380 AM Vlissingen of per e-mail postman.exotech@exo.schelde.com. Acquisitie naor aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Member of the W VE Zorggroep Ter Wei ekt een; Vag.af.1 mei 2011 (36 uur per week) De f&nctie Dé manager vastgoed en facilitaire zaken is verantwoordelijk voor de uitvoering van het totale vastgoed- beleid van Zorggroep Ter Weel en de aansturing van de facilitaire dienst organisatie-breed. Binnen het vast- goedbeleid bent u verantwoordelijk voor het uitvoeren van het lange termijn onderhoudsplan.Tevens bent u projectleider van bouw- en verbouwprojecten die de komende jaren voor de zorggroep op stapel staan. Tot slot is wet- en regelgeving betreffende veiligheid onderdeel van uw portefeuille (vergunningen, nood- en ontruimingsplannen). Als manager levert u een actieve bijdrage aan het realiseren van het organisatiebeleid, maakt u deel uit van het managementteam en neemt u deel aan diverse overleggen binnen de organisatie. Wat bieden wij voor deze uitdagende functie: Dienstverband voor de duur van 1 jaar, bij gebleken geschiktheid wordt dit dienstverband omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd; Salaris conform de CAO Verpleging en Verzorging; FWG- schaal 70. We zoeken iemand met? HBO werk- en denkniveau aangevuld met een relevante managementopleiding; Werkervaring in een vergelijkbare functie. Waar vindt u meer informatie en kunt u solliciteren? Een sollicitatiebrief met CV kunt u vóór 4 februari e-mailen of schrijven aan sandra.dirkzwager@terweel.nl of Zorggroep Ter Weel, t.a.v. mw. A.M. Dirkzwager, hoofd RO&O, Joannaplantsoen 14462 AV Goes. Deze advertentie verschijnt zowel in- als extern tegelijk. Sollicitatiegesprekken voor deze vacature vinden plaats op donderdag 24 februari 2011. De uitgebreide vacature en meer informatie over de orqanisatie vindt u op www.terweel.nl z rcgïoe p Constructie Dankzij een goed gevulde orderportefeuille hebben wij direct plaats voor invulling van onderstaande functies: 4 - Proj'ect Engineer Functie-eisen: - zelfstandig kraanconstructies kunnen ontwerpen en berekenen: - leiding kunnen geven aan een kleine engineer afdeling: - communicatief en sociaalvaardig kunnen opereren: - innovatief en creatief oplossend vermogen: - bereidheid tot internationaal reizen; - goede beheersing Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift: - HTS vooropleiding met aantoonbare ervaring in kranenbouw voor Offshore- en scheepsdoeleinden - leeftijd bij voorkeur 30+ -Constructie bankwerker Functie-eisen: - zelfstandig kraanconstructies kunnen vervaardigen; - gemakkelijk tekening kunnen lezen; - zelfstandig en stressbestendig kunnen werken; - beschikking hebben over creatief oplossend vermogen; - bereidheid tot het internationaal reizen; - LTS/ MTS vooropleiding aangevuld met lasdiploma's FCAWGMAWSMAW - leeftijd bij voorkeur 25 Wij bieden: - zeer afwisselende en uitdagende functies; - prettige werkomgeving in een dynamisch bedrijf; - ruime ontplooiingsmogelijkheden; - informele omgang met kader en collega's; - aantrekkelijke salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden; Uw sollicitatie met CV kunt u richten aan: Lagendijk Constructie B.V. t.a.v. dhr. P.D. Ocké, Choorhoekseweg 3, 4424 NW WEMELDINGE of mailen: p.ocke@lagendijk-constructie.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.lagendijk-constructie.nl Pagter Innovations is een bedrijf met ca. 20 medewerkers, dat verpakkingen voor snijbloemen ontwikkelt en verkoopt. Deze unieke verpakkingen worden verkocht aan kwekers, bloemenexporteurs en supermarktketens over de gehele wereld. Het hoofdkantoor is gevestigd in Roosendaal met verkoopkantoren in Chicago. Osaka en Turijn. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: DE FUNCTIE U bent mede verantwoordelijk voor het ontwikkelen van nieuwe verpakkingsconcepten, waarbij de hoofdmaterialen bestaan uit kunststof en (golf-)karton. Tevens voert u samen met uw collega-Qntwerper verbeteringen door bij bestaande producten en ontwikkelt u nieuwe transport- en presentatiesystemen voor snijbloemen. U beheert het gehele traject, van ontwerp tot realisatie. U ontwerpt onder andere met behulp van Pro-Engineer en Autocad, rekent constructies door. bouwt prototypes en voert testen uit. Om op de hoogte te blijven van actuele marktontwikkelingen, hebt u externe contacten met klanten en leveranciers en bezoekt u beurzen. Tot uw taken hoort het ook het (mede-) begeleiden van de productie van onze kunststof producten bij onze toeleveranciers en het bijhouden van de staat van onze matrijzen. GEVRAAGD WORDT U hebt een opleiding industrieel ontwerpen op WO niveau afgerond en bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring. U hebt kennis van spuitgieten van polyoleftnen en spuitgietmatrijzen. U hebt gevoel voor techniek en functionaliteit en bent in staat om op projectmatige wijze te werken. U bent een zelfstandige en ondernemende persoon die binnen het vakgebied graag betrokken is bij alle fases van de productontwikkeling. Het bouwen van prototypes behoort ook tot uw takenpakket. Daarnaast kunt u overweg met diverse grafische softwarepakketten (Adobe Illustrator en Photoshop), hebt ervaring met 3D tekenpakketten, bij voorkeur Pro-Engineer. U voelt zich thuis in een klein informeel team waarbinnen u op ontwerp- en ontwikkelgebied een belangrijke bijdrage levert. GEBODEN WORDT Een positie bij een internationale organisatie die gepatenteerde verpakkingen en concepten verkoopt (zie www.pagter.com). De werkzaamheden zijn uiteenlopend en omvatten zowel vormgeving, techniek als contacten met externe partijen. Met de resultaten van uw werk levert u een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling en groei van de organisatie, waardpor u zich kunt bekwamen tot een allround professional. BENT U GEÏNTERESSEERD? Stuur dan uw brief met CV voor 28 januari 2011 naar: Pagter Innovations B.V. Postbus 1139, 4700 BC ROOSENDAAL of mail naar: bianca@pagter.com. Voor inhoudelijke informatie over de functie kunt u terecht bij Simon Niekolaas, tel. 0165-395500. A cquisitie n.a. v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. aan op hetsensfichttng.pjof J070) 3<S0 48 i 6 www.hersenstichtirig.nl Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 95