noord 180 99001 D-reizen.nl n vo 11 /In n www.corendon.nl mvLhSfi' 023-751 06 06 Beleef dit unieke en onontdekte stukje Europa nu zelf Een unieke bestemming CYPRUS In het oostelijk deel van de Middellandse Zee ligt het schitterende eiland Cyprus. Dit pure eiland kent een geschiedenis die tot 10.000 jaar terug gaat. Op het eiland, dat in oppervlakte het op een na grootste eiland van de Middellandse Zee is, heerst een aangenaam klimaat, met warme droge zomers en aangename winters. De natuur is op Cyprus dan ook schitterend. Omdat het toerisme op het noordelijk deel van het eiland zich langzaam heeft ontwikkeld, is veel ongerept gebleven en kunt u nog genieten van afgelegen baaien en de mooiste stranden. Het klimaat zorgt voor een rijke variatie aan bloemen en planten die u het hele jaar kunnen laten genieten van de prachtigste kleuren. Voor de cultuur liefhebbers is er ook genoeg te zien en te bewonderen op dit historische eiland. Naast rust en ruimte, zijn er op het eiland ook dorpen en steden met een rijk uitgaansleven en voor wie er van houdt om af en toe een gokje te wagen, zijn er volop mogelijkheden. Kortom, het noorden van Cyprus is nog een redelijk onontgonnen toeristisch gebied, waar de bevolking de toerist met open armen zal ontvangen en een warm welkom zal geven. Een ideale bestemming als u zeker wilt zijn van zonnige vakantie, gecombineerd met cultuur en natuur! Het Zuiden van Cyprus is al jaren bekend bij de vakantieganger maar het noordelijke gedeelte is puur en onontdekt toeristisch gebied Het toerisme heeft zich de laatste jaren pas goed ontwikkeld dus de hotels zijn voorzien van alle gemakken en faciliteiten Het Las Vegas van Europa, noordelijk Cyprus kent 28 casino's Prachtige goudgekleurde zandstranden en mooie baaien, trendy beach clubs Een zeer rijke en diverse geschiedenis met veel cultureel erfgoed Bruisend nachtleven in de hoofdstad Nicosia en Kyrenia Vrijwel iedereen spreekt Engels EU paspoorthouders hebben geen visum nodig Kyrenia Hotel Topset 1 Logies Ontbijt Het Topset hotel is een vriendelijk familie hotel, dat gelegen is aan de noordkust van Cyprus en direct aan zee. Het is een hotel, dat fraai vormgegeven is en is voorzien van Cypriotische kunstnijverheid, hetgeen een warm welkom gevoel geeft. Hotel Topset is een ideale uitvalsbasis om het mooie van het land te leren kennen. Kyrenia Hotel Oscar Logies Ontbijt U wordt in Oscar Resort ontvangen met de welbekende en hartelijke Cypriotische gastvrijheid. In Oscar Resort bent u niet een van de vele gasten, maar een wel kome gast. Het vriendelijke personeel zal uw verblijf veraangenamen met een persoonlijke en klantvriendelijke benade ring. Kyrenia Vuni Palace Alt Inclusive Het luxe S-sterren resort Vuni Palace heeft een uitstekende ligging in het gezellige Kyrenia; direct aan het strand, diverse bezienswaardigheden op een steenworp afstand en het centrum op slechts 1 km. Daar de comfortabele kamers en keur aan faciliteiten bij opgeteld is Vuni Palace de ideale keuze voor uw vakantie! Kinderkorting 2t/ml2 herfst ■BVanaf-pnjs per maand Kinderkorting 2t/ml2 Vroegboekkorting geldig tol 30 april 2011 en is reeds verwelkt in de prijs kinderkorting is op basis van 2 persoonskamerprijs Vroegboekkorting geldig tot 30 apnl 2011 en is reeds verwerkt mdepnjs kinderkorting is op basis van 2 persoonskamerpnjs winkels I O I I - Prijzen zijn gebaseerd op 2 pers. bezetting voor 8 dagen in een voordeelkamer, exclusief evt. weekend charter of vakantietoeslag. Alle prijzen zijn gebaseerd anvr op de laagste vanafprijs per maand (of vakantie periode) Vroegboekkorting is reeds in prijs verwerkt en geldig zoals vermeld. Druk- en zetfouten voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 91