'Je ziet ontzettend veel op één 241 zeeland WD-raadslid Sylvia Schouwenaars vertrekt J Benefiet boekenmarkt bij de vrijmetselaars Lezing en expositie over Zeeuwse klipper |BU WKÈÈÈÈ IMtëSfóSfcl&MM CREVELINCEN Onderwaterleven gebaat bij terugkeer getij Geen startbewijs voor de Amstel Gold Race? www.deltaridefortheroses.nl Politie zoekt eigenaren sieraden zaterdag 15 januari 2011 GOES Vrijmetselaarsloge Scaldis houdt zondag 23 januari een benefiet-boe kenmarkt in logegebouw De Steen aan de Beestenmarkt 5 in Goes van 11.00 uur tot 13.00 uur. De op brengst gaat naar de kliniek van uroloog John Vriesde in Paramari bo; kleine gezondheids- en sanita- tie-initiatieven in Nepal van Stich ting Ramro, en de ondersteuning van plattelandsgezinnen in Thai land van Stichting HOAT. De boe kenmarkt is tweemaandelijks en dient steeds deze doelen. Bezoe kers kunnen het logegebouw be zoeken en vragen stellen GOES Adrie Koppejan geeft dinsdag 8 fe bruari in de bibliotheek van Goes een lezing over de Zeeuwse klip pers. Koppejan begint zijn verhaal om 20.00 uur. Met dia's maakt Koppejan de ge schiedenis en de toekomst van de bijzondere zeilschepen inzichte lijk. In de bibliotheek is nu een exposi tie over de Zeeuwse klipper De Avontuur, een gerestaureerd schip dat met vrijwilligers bemand en onderhouden wordt. Q www.zeiIen-avontuur.nl Edith Breure is lid van de gemeen- teraadsffactie voor de WD op Noord-Beveland en niet voor het GDA. Dat stond gisteren foutief in de PZC in het verslag over land goedplan Groote Duynen. Onderlinge Paardenverzekering Maatschappij Walcheren W.A. in liquidatie. Bovengenoemde rechtspersoon is ontbonden per 15 augustus 2010 door een besluit van de ledenvergadering d.d. 2 augustus 2010. De reke ning en verantwoording en het plan van verdeling liggen ter inzage voor eenieder tot 15 maart 2011 ten kantore van het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Middelburg en ten kantore van Administratiekantoor Zwemer Co, Brouwerijweg 27a te Domburg. De vereffenaar. Het onderwaterleven in het Grevelingenmeer is gebaat bij de terugkeer van een beperkt getij. Van links naar rechts en van boven naar beneden: de bruine plooislak, heremietkreeftjes, de pitvis, de snotdolf, de zeedonderpad en een zeepaardje. foto's Merel Hogeweg door Lilian Dominicus KRABBENDIJKE - WD-raadslid Syl via Schouwenaars vertrekt per 1 mei uit de Reimerswaalse raad. De reden is dat Schouwenaars naar Oostburg verhuist. Een raads lid moet in de gemeente wonen waar hij of zij actief is. „We gaan erheen voor onze paarden. We wa ren al een tijd op zoek naar ge schikte grond, maar aan deze kant van het water is alles zo duur. In Zeeuws-Vlaanderen is grond nog betaalbaar. Straks kunnen we onze paarden naast ons huis houden, dat is ideaal", zegt Schouwenaars. Het vertrek is opvallend, omdat Schouwenaars pas twee jaar gele den aantrad als raadslid. Zij volgde indertijd Marijke van der Meijden op, die het na bijna twaalf jaar tijd vond voor verjonging in de fractie. Een opvolger moet nog gevonden worden. Schouwenaars: „We heb ben gelukkig een lange kandidaten lijst om uit te kiezen." Volgens haar werd binnen de fractie al een jaar rekening gehouden met haar vertrek. „Ik sta immers nummer 8 op de lijst van de Provinciale Sta- ten-verkiezingen." De WD in de Reimerswaalse raad heeft twee zetels. De andere stoel wordt bezet door ]an-Cees van der Endt. Zaterdag 11 juni 2011 Schrijf NU in voor U kunt individueel inschrijven en als club. vereniging of bedrijventeam EST! ON G ten behoeve van GOES - In de brievenbus van het politiebureau in Goes zijn gisteren sieraden en horloges aangetroffen, verpakt in een plastic zakje. De politie is op zoek naar de eige- na(a)r(en) van de volgende goede ren: Twee gouden trouwringen. Bij een van de trouwringen staat de tekst ploon 2-7-54; oen gouden ze gelring met bruine steen; twee zil veren ringetjes; drie horloges; een bloedkoralen ketting; twee zilver kleurige armbanden; een goud kleurige armband met een naam plaatje met daarop de tekst 31-3-2000 s....ine. Eigenaren kun nen zich melden op het politiebu reau of bellen naar 0900-8844. MEEST CELEZEN 1'Dit is echt droevig' (foto) 2. Felle brand verwoest Betho 3. Beetje asbest vrijgekomen GOESE SCHANS Stem op de stelling 'Woningbouw project Goese Schans moet door gaan' op www.pzc.nl/bevelanden. STUUR TIPS NAAR bevelanden@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48