zou ik het niet redden' zeeland 123 Piet Vogelaar Eerste editie Kloetingse Dag op 18 juni - als je 'm nodig jj hebt! Lezing over leven van Bromsnor in Zeeland Gerichte controles op drugs bij fast ferry Acht mille voor school Malawi van Alpha MIDDELBURG KLOETINCE - Kloetinge staat op za terdag 18 juni in het teken van de Kloetingse Dag. Het is voor het eerst dat het evenement wordt ge houden. De Kloetingse Dag is een gezamen lijk initiatief van verenigingen, de school en de kerk in het dorp. Er werd al twee jaar gesproken over een manier om wat meer de aan dacht op het dorp te vestigen. De Kloetingse Dag valt samen met de jaarlijkse open tuinendag. Die is altijd goed voor veel publiek. Op dit moment worden de plan nen voor het programma uitge werkt. Op vier locaties zullen acti viteiten voor jong en oud worden gehouden. „Wij maken een gezonde groei door. Dat is een signaal dat veel mensen de grote organisaties een beetje beu zijn." Sandra Fortuin van het 'Buurtzorgteam' Heinkenszand „De mensen van 'Buurtzorg' vormen een basis waarop ik altijd terug kan vallen als het nodig is." Bart van Deventer uit Öiidelande zaterdag 15 januari 2011 B Tp KAMPERLAND Albert Kort uit 's-Heer Hendriks kinderen, de schrijver van het boek Bromsnor in Zeeland, geeft vrijdag 4 februari een lezing over de Zeeuw se veldwachters. Kort spreekt in het nieuwe dorps huis in Kamperland aan het AJe- xiaplein op uitnodiging van de Se nioren Adviesraad. De lezing be gint om 14.00 uur. Mensen zonder eigen vervoer kun nen met de Eurobus, ad twee euro per persoon, na aanmelding bij het gemeentehuis. foto's Willem Mieras De nieuwe brochure is uit. Ook kunt dit jaar van veel voordeel genieten. Nog geen pashouder? Meld u aan voor het Zorgstroom X-tra pakket Kijk op www.zorgstroom.nl onder het kopje voordeelpas of bel naar 0118-68 40 00 BRESKENS Belgische drugstoeristen zijn ge waarschuwd. De politie blijft bij de veerdienst in Breskens en op de buslijn naar België op drugs contro leren. Om de vier weken zal dat ge beuren, meldt de politie Sluis in het jaarwerkplan 2011. Volgens de politie is er sprake van overlast (rookhinder en baldadigheid) op de fast ferry naar Vlissingen, waar de Belgen coffeeshops bezoeken, en op het veerplein in Breskens. Vo rig jaar zijn al geregeld Belgische drugstoeristen beboet. 'S-HEER ARENDSKERKE De zestien christelijke basisscho len van de Alphagroep hebben een cheque voor 8226 euro gedoneerd aan de Alemekezeschool in Mala wi. Leerlingen van de scholen gaven de cheque aan Karina Dingemanse van de stichting Partners in Hoop, die de school ondersteunt. Dat ge beurde na afloop van de personeels- dag van Alpha in het Middelburgse Spiegeltheater van Arduin. De zes tien scholen hebben elk op eigen wijze acties gevoerd om geld in te zamelen. NATTE NATUUR Schouwse verslaggeefster Melita Lanting blogt over een zeer nat Plan Tureluur op www.pzc.nl/buutekieke. THOOLSE TIPS? tholen@pzc.nl Carla Ferkranus uit Kwadendamme krijgt veel steun van hulphond Jara maar kan niet zonder de ondersteuning van Jacqueline. Molenberg 1 Fraai gelegen ruime boven woning met 5 slaapkamers, 2 badkamers en ruime berg zolder in het centrum. Huurprijs 875,- p/mnd vyww.schulting-partners.nl Zet uw foto in het album www.pzc.ni/foto

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47