PZC PZC Spaanse topwijn voor een stuntprijs Kunst en cultuur op dvd Vrijwilligers gezocht www.pzc.nl/webwinkel www.pzc.nl/webwinkel O ni0ns9nijnq.nl zaterdag 15 januari 2011 familieberichten 141 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Lieven de Nooijer Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Domburg, J. de Nooijer-Baas en familie Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en opa Ritske Oebeles willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Bets Oebeles-Belgraver kinderen en kleinkinderen Donderdag 16 december 2010 hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Cesar de Theije 'Wij willen iedereen die het afgelopen half jaar tijdens zijn ziekte met hem en ons heeft meegeleefd, hetzij in de vorm van bezoekjes, de zeer vele kaarten, telefoontjes of op wat voor manier dan ook, oprecht bedanken. Het was voor hem en ons een grote steun. Ook de overweldigende belangstelling tijdens zijn begrafenis is ons erg tot steun geweest. Het doet ons goed te weten dat hij door velen geliefd was. Jos en Astrid de Theije-Nijskens Richard en Lotte Mflrco Stephanie Wolphaartsdijk, januari 2011 Middelburg, januari 2011 Voor de zeer vele blijken van belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook die wij van u mochten ontvangen tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Katharina Sturm-de Wolf betuigen wij u onze hartelijke dank. Chr. Sturm Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, januari 2011 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Cornelia de Vroe Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en onze zorgzame oma Rika Walhout-Goedegebure betuigen wij u onze oprechte dank. Het is voor ons een troostrijke gedachte dat Rika in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. J. Walhout kinderen en kleinkinderen Sluiskil, januari 2011 Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Clazina Traas-Kloet zeggen wij u hartelijk dank. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Krabbendijke, januari 2011 Overweldigend en Hartverwarmend waren de vele blijken van belangstelling en medeleven na het plotseling over lijden van mijn Lieve man, Jan Wattel Het heeft mij bijzonder goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor, Bep Wattel-Ton Nieuwstraat 8 4354AW Vrouwenpolder Tijdens de ziekte èn na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze lieve vader Willeboord Westerbeke ondervonden we een hartelijk meeleven. De vele bemoedigende kaarten, brieven, telefoontjes, hulp, e.d. hebben ons goed gedaan. Ook uw aanwezigheid tijdens de rouwdienst en de begrafenis was ons tot steun. We zijn er u dankbaar voor. A. Westerbeke - Simonse en kinderen Meliskerke, januari 2011 Namens familie Moelker Nieuwdorp, januari 2011 Voor tiw belangstelling en medeleven tijdens het verblijf in Zorgcentrum 'Poelwijck', na het overlijden en bij de begrafenis van onze nicht Maatje Verhulst willen wij u oprecht dankzeggen. Familie Verhulst Familie Blok Januari 2011 voor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? Ga naar www.zorglaatstefase.nl Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie Zeeland Categorie Wintersale Bert Haanstra Compleet Bert Haanstra is een van de belangrijkste cineasten die Nederland ooit heeft gekend. In deze unieke 10 dvd-collectie is zijn verzamelde werk bij elkaar gebracht, incl. de Oscarwinnende documentaire Glas. Plus diverse, unieke extra's. Speelduur21uur. Adviesprijs €G0,00 Lezersprijs €34,05 Wintersale €29,95* exclusief 4,95 verzendkosten Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. How art made the world In deze indrukwekkende vijfdelige BBC-documen- taireserie gaat u op reis door tijd en wereld. Op zoek naar de essentie van kunst en creativiteit. Een ware belevenis, niet alleen voor kunstlief hebbers. Speelduur270 minuten, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs €20,00 lezersprij3 €1G,0G Wintersale €14,95*.-' -v exclusief 2,95 verzendkosten Casa Safra Alicante Reserva 2006 Een vol jaar rijping op eikenhouten vaten geven deze rode wijn zijn fluwelige en vriendelijke karakter. Warme kruidige geur, karamel, veel fruit en een mediterraan karakter. De smaak is rustiek en stevig. De afdronk is kruidig en aards. Adviesprijs 5,95 Lezersprijs 3,95* categorie Wijnen X BON Casa Safra Alicante Reserva Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Casa Safra Alicante Reserva 2006 a 3,95 per fles. •Verzendkosten: Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 verzendkosten bij. OmOv GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener Medfe BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijoen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. •WIJNWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41