ïmmiü U/)M 40 I familieberichten zaterdag 15 januari 2011 0 IHensenlinq.nl Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke vader, opa en overopa Jan Adriaanse Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Nel Adriaanse-Poppe Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, januari 2010 Voor de vele mooie kaarten, medeleven en fijne woorden ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en kleinoma'tje Valentine Marie van Belzen-Coulon (Maxelande) willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons veel goed gedaan dat zo velen met ons mee leefden. Achille en Ria van Belzen-Brasser Jannie en Cees Lok-van Belzen Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, januari 2011 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en oma Catharina van den Bosse-Meijers het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Anja en Jack Stins-van den Bosse Esther Axel Middelburg, januari 2011 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, die wij van u hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder en oma Paulina van Boven - van der Weele betuigen wij u onze oprechte dank Paula en Bart Westveer - van Boven Linda en Marcel Duvekot - Westveer Wouter, Paula en Marvin Angelique en Maris van der Maas - Westveer Bart, Alexander Goes, januari 2011 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze oudste zuster en schoonzuster Cornelia Clarisse betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie Clarisse 15 januari 2011 De vele blijken van medeleven na het overlijden van Matthijs Jacobus van Dale hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. P.M. van Dale S.A. van Dale Oostburg, Januari 2011 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en oma oma Anna Maria Catharina Drabbe-Kouijzer Annie heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Ebrï Geldof-Drabbe Jacques Geldof Ron Drabbe Monique Elve klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2011 Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame papa en opi Ad van Elsacker mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Lily van Elsacker-Hillebrandt Laura en Erwin Helwig-van Elsacker Lieveke Bart Vlissingen, januari 2011 Niemand staat stil bij het woord samen maar het is een groot gemis Als het woord samen uit je leven verdreven is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw Mientje Gijzel - Dekker het heeft mij erg goed gedaan. M. J. Gijzel Kapelle, januari 2011. Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar, hebben ons goed gedaan bij het verlies van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jacoba Johanna Gorren-Apers Onze dank gaat dan ook uit naar iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens haar ziekte, na haar overlijden en bij haar crematie. Kees Gorren kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, januari 2011 Te weten hoe KEES gewaardeerd werd tijdens zijn leven, hoe geliefd hij was, te voelen al deze vriendschap, is voor ons een grote troost. Heel, heel hartelijk dank. Henny Hundersmarck-Ensing Kinderen en kleinkinderen Kapelle, januari 2011. v Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze moeder, oma en overoma E.M. Janssens - Coppens betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Janssens Goes, 15 januari 2011 Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en allerliefste opa Piet de Jonge Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. A.P de Jonge-Raas Kinderen en kleinkinderen De vele blijken van belangstelling en medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen hebben tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Leendert Joosse hebben ons erg goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. J. Joosse-Minderhoud Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, januari 2011 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader en onze opa en overgrootopa NICO KLOET willen wij u oprecht bedanken. Jos Kloet en familie Vlissingen, januari 2011 Voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze vader en opa Bram Langebeke willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, januari 2011 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Corrie van Maldegem-Hirdes zeggen wij u hartelijk dank. Familie van Maldegem Heinkenszand, januari 2010 Voor uw hartelijk bewijs van medeleven en belangstelling aan ons betoond, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde broer, zwager en oom Hendrik Meulmeester betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie Meulmeester Arnemuiden, januari 2011 Voor uw belangstelling tijdens de ziekte en medeleven na het overlijden van Casilda Christine Moerman - Verstringhe Tante Cas betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie Moerman Familie Verstringhe Kortgene, januari 2011 Voor de wijze waarop u met ons heb meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Adri Nieuwenhuijse willen wij u van harte bedanken. Kitty Nieuwenhuijse-Krijger Bouke en Trudi Terence en Alison Abgar en Corine Heinkenszand, januari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40