39 W. Pleijte Josette Speetjens-Bliek O dlens0nlinq.nl zaterdag 15 januari 2011 Na een periode van afnemende krachten en vermindering van gedachten heeft de HEERE toch nog onverwacht van ons weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Willem Pleijte in de leeftijd van 82 jaar. Amemuiden: A. Pleijte-van Belzen Arnemuiden: Max en Marie Pleijte William en Mildred; Dewi, Senna Casper en Cindy Anne Kapelle: Ko en Melissa Pleijte Jeanine Onze dank gaat uit naar het team van Zorgstroom "Arnemuiden voor de goede en liefdevolle verzorging. 4341 AG Amemuiden, 14 januari 2011 Schoolstraat 25 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 19 januari om 12.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde Kerk te Amemuiden. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Met droefheid geven wij kennis, dat in onze familiekring is overleden onze lieve broer Willem Pleijte in de leeftijd van 82 jaar. Namens onze familie, broer en zusters, schoonzusters en zwager, neven en nichten Nieuw en Sint Joosland, 14 januari 2011 Bedroefd nemen we afscheid van onze zwager en oom Willie Pleijte Colijnsplaat: Paul van Belzen Annie van Belzen de Kam Amemuiden: Lieven van Belzen Suus van Belzen Jongepier- in herinnering Vlissingen: Sien Meerman van Belzen Klaas Meerman Middelburg: Wim van Belzen Janny van Belzen Besuijen Neven en nichten Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze buurman Wij wensen Jaan, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. T. Marijs - Schroevers en kinderen Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze buur man Willem Pleijte Arnemuiden: mevr. Leenhouts-Meerman Arnemuiden: fam. f. de Riddder-Siereveld Arnemuiden, 14 januari 2011 Ik ben de wijnstok en gij zijt de ranken. fohs. 15:5a Elkaar na zoveel jaren samen moeten missen, dat doet onbeschrijflijk veel pijn. De herinneringen zijn niet uit te wissen, wat overblijft is de dankbaarheid voor ons samenzijn. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat plotseling is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve tante Elisabeth Dingena Remijnse-Zwartepoorte in de leeftijd van 84 jaar. J. Remijnse Neven en nichten 13 januari 2011 Zeeburg 4 4401 DAYerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt dinsdag 18 januari om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaatsje Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molen laan la te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve tante Betsie We zullen haar missen. We wensen ome Jo veel sterkte in deze moeilijke tijd. Wanda en Leo, Janita Jan-Kees en Sandra, Anieck, Jordy Ga nu maar liggen liefst in de tuin, de lege plekken in het hoge gras, ik heb altijd gewild dat ik dat was, een lege plek voor jou, om te blijven. Rutger Kopland Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder en trotse oma Josette Marie Speetjens-Bliek - Jos- Annet sur Mame (Fr.), Goes, 15 oktober 1930 13 januari 2011 Goes: J.W.P. Speetjens Tilburg: Ron en Eline Speetjens-Nooteboom Bram, Pieter Kastanjestraat 114,4462 VJ Goes. Woensdag 19 januari is er van 9.15- 9.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. Aansluitend wordt om 10.30 uur de uitvaartdienst gehouden in de parochiekerk, van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Daarna willen we haar begraven op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd omdat zij niet meer in ons midden is. Wij hebben onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve tante Dordrecht Debby, Marcel Naut Een warm hart en de deur altijd open We kwamen graag even binnenlopen Dag lieve tante Je was er een plezante Tante Jos Vlissingen: Ronald en Karin Goes: Patrick en Marion Kloetinge: Agnes en Albert Kloetinge: Ad en Magda Kloetinge: Marijke en Jan Heinkenszand: Rob en Trudy Achterneven en achternichten Rustig, maar voor ons nog plotseling, is overleden mijn lieve man en onze vader Abraham Marinus Wondergem Bram in de leeftijd van 77 jaar. Waarde: M.J. Wondergem-de Visser Leiden: Max Wondergem Geldermalsen: Maja Wondergem en Erik Brent 14 januari 2011 Julianastraat 47 4414 AR Waarde De afscheidsdienst wordt woensdag 19 januari om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Centrum, Koninginneweg 2 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Vooraf kan er vanaf 13.00 uur afscheid worden genomen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van afdeling F van het Adm. de Ruy terziekenhuis te Goes. Plotseling is overleden mijn lieve, zorgzame broer en onze oom Bram Wondergem Mina Westdorp-Wondergem Kinderen en kleinkinderen Heden overleed onze medelevende zwager Abraham Wondergem Familie Visser Met droefheid hebben wij kennisgenomen van overlijden van onze oud-werkplaats chef Bram Wondergem op de leeftijd van 77 jaar Zijn inzet en betrokkenheid voor ons bedrijf tot het laatste toe hebben wij zeer op prijs gesteld. Ons meeleven, gaat uit naar zijn geliefden die achter blijven. Namens, Familie van Burg Directie en personeel Burg's machinefabriek B.V Oostdijk Niet te begrijpen, niet te bevatten We hadden net nog fijn gepraat Het noodlot lijkt niet in te schatten Wat is het toch snel ...te laat Met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een leven vol toewijding en zorg voor haar gezin plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en onze oma Maria Roeleven-Rij sdijk Mia echtgenote van Piet Roeleven 11 augustus 1934 Middelburg 113 januari 2011 Piet Roeleven Jaap Roeleven Annemarie Roeleven-de Witte f Carla Heesters Suzan en Franqois Martin Zacharias Jansenstraat 10 4332 VE Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Mia te nemen op maandag 17 januari a.s. van 19.30 tot 20.00 uur en dinsdag 18 januari van 13.15 tot 14.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1Aansluitend zal dinsdag om 14.30 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39