Maarten Janse Ria Kole - Mol 38 familieberichten zaterdag 15 januari 2011 IHenseniinq.nl Algemene uitnodiging afscheidsreceptie Paul Jooss AurislÉ s Cf06p De heer Paul Jooss gaat met pensioen en neemt afscheid van zijn school De Kring na 33 jaar directeur te zijn geweest. Donderdag 27 januari a.s. is er voor ouders, oud-collega's en oud-jeerlingen gelegenheid om Paul Jooss de hand te drukken en afscheid te nemen onder het genot van een hapje en een drankje. Locatie: "Brasserie D'Anvers", Magdalenastraat 7, Goes. U bent welkom vanaf 16.30 uur tot 18.30 uur. Woensdag 16 februari a.s. is er gelegenheid voor collega's vanuit het werkveld om afscheid te nemen van Paul Jooss. Locatie: school De Kring, Tiendendreef 5, Goes. Inloop vanaf 16.00 uur, voorstelling"Broers" 16.30 uur. Receptie 17.00 uur -18.30 uur Graag aanmelden per mail: afscheidpauljooss@auris.nl mW' Ovsriüdar) Op 12 januari jl. is overleden de heer H. Bekkers oud-bestuurslid van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van ZV De Stormvogel Met al haar levenslust, wilskracht en positieve instelling heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma. Tonia Gerritsen-Geerink tV Renkum 21 april 1940 t Vlissingen 13 januari 2011 Middelburg: Herman Gerritsen Judith en Ed Ouwerkerk-Gerritsen Kevin en Tim Ingrid Gerritsen en Arjen De Pagter Zara en Gina Maria Natasja en Richard de Leede-Gerritsen Sofie, X Correspondentieadres Meestoof 16,4331 VC Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 19 januari 2011 om 14.00 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Dag lieve mama, voor altijd in ons hart Judith, Ingrid, Natasja Na een leven van toewijding aan werk bij Rijkswaterstaat en in Kenya, en vol liefde voor zijn familie is overleden onze lieve man, vader en opa Bastiaan de Hoop in de leeftijd van 69 jaar Middelburg: G.A. de Hoop-Bon M.T. de Hoop Ede: M.B. de Hoop N.T.M. de Hoop-Muller Dorien, Daniëlle Goes: A.D. de Hoop P.P.H. van Troost Anouska, Danique, Valentijn Kruitmolenlaan 47 4337 KP Middelburg, 12 januari 2011 De viering ten afscheid zal worden gehouden op woens dag 19 januari om 11.30 uur in kerkcentrum "De Hoek steen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend is om 13.00 uur de crematie in het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot ontmoeting in de Hoeksteen. Geschokt en ontroerd zijn we door het overlijden van onze goede vriend Maarten Janse We wensen Jozien, hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Catrien Piet en Dimphy Jo en Marijke Verdrietig nemen wij afscheid van onze buurman De buren: Familie de Bruijn, Familie Tilroe, Familie Geldof, Familie van den Heuvel, Familie Geelhoed, Jannie Duvekot-Abrahamse, Rija van der Brugge, Joost Hendrikse en Josien van Dis. Vrouwenpolder 13 januari 2011 Ria Kole-Mol Je was een mens zoals een mens moet zijn. We zullen je nooit vergeten. San en Anton Wij zijn erg geschrokken van het plotseling overlijden van onze buurvrouw De bewoners van Vlake Diep geschokt zijn wij door het overlijden van ons bestuur en steunfractielid Ria Kole-Mol Haar tomeloze inzet, zorg en steun zullen wij missen. Namens bestuur, fractie, steunfractie en leden van Leefbaar Reimerswaal wensen wij de familie sterkte toe dit verdriet te dragen. Bedroefd en met diep medeleven hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van mevrouw M.M. Kole-Mol Mevrouw Kole was jarenlang actief betrokken bij de gemeenteraad van Reimerswaal en trouw bezoeker van de raadsvergaderingen. Zij was vanaf de oprichting bestuurslid van de partij Leefbaar Reimerswaal. Op die wijze, maar ook als fractie ondersteuner namens deze partij, heeft zij op haar geheel eigen wijze een bijdrage geleverd aan het lokaal bestuur van de gemeente Reimerswaal. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze droevige tijd. De gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en de medewerkers van de gemeente Reimerswaal En hij zal elke traan uit hun ogen wegwissen, en de dood zal niet meer zijn, nog rouw, nog geschreeuw, nog pijn zal er meer zijn. De vroegere dingen zijn voorbijgegaan. Openbaring 214 Vol vertrouwen in het toekomstige aardse paradijs, is rustig ingeslapen, mijn geliefde zorgzame man, onze lieve vader en opa Anton Gerardus Lopatka echtgenoot van Antonia Johanna Overdulve Heerlen, 5 juli 1927 Zierikzee, 13 januari 2011 Zierikzee: A.J. Lopatka-Overdulve Zierikzee: Jos en Marieke Colin Anthony, Megan Ariane Wijnjewoude: Jelmen en Jemima, Yarran, Shiloh Surhuisterveen: Fabian Oosterland; Adrie en Cynthia Bergen op Zoom: Jeffrey en Renée, Jeremy Oosterland: Jordy Tilburg: Sinéada Zierikzee: John Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van "Allévo Corneliavoorde liefdevolle verzorging. d'Aillystraat 1,4301 GD Zierilczee Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 17 januari van 19.00 uur tot 19.30 uur in het mortuarium aan de Emil Sandstromweg 2, Zierikzee. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden woensdag 19 januari om 13.30 uur in de "Koninkrijkszaal", Zuidwellestraat43, Zierikzee. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het "Multifunctioneel Centrum", Huijbertstraat 35, Zierikzee. Nooit meer samen dammen. Nooit meer schaken. Nooit meer de visjes voeren. Nooit meer schommelen. Nooit meer zelfgemaakte kroketten.. Nooit meer vlaai bakken. Nooit meer meefluiten met de koninkrijksliederen. Lieve opa Anton, we missen je zo. Tot ziens... Jelmen Fabian Jeffrey Jordy Sinéada Colin Megan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38