Ben jij ons nieuwe sales talent? P Docent Wie is WIBA IT? WIBA j IT detachering software ontwikkeling j IT's our commitment www.wiba-it.nl EWIN ©q impuls SENIOR BEDRIJVENACQUISITEUR ZEELAND www.hz.nl Engineering, Design Innovation WIBA zaterdag 15 januari 2011 31 WIBA IT richt zich op de detachering van IT-specialisten op het brede IT-vlak. Wij zijn de spin in het web tussen klanten en IT-specialisten die gezamenlijk een IT-project tot een mooi einde brengen. WIBA IT staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Geen cowboypraktijken of-snelle handel, maar rustig en gedegen relaties op- en uitbouwen om op de lange termijn zaken met elkaar te doen. WIBA IT is gevestigd in het Zeeuwse Goes, maar bedient voornamelijk klanten uit de brede Randstad. Uiteraard hebben we ook diverse klanten in Zeeland! Senior Accountmanager IT-detachering Medior Accountmanager IT-detachering geldt alleen voor de senior functie We zoeken een dynamische, creatieve en zelfstandige senior accountmanager. Als accountmanager detachering ben je commercieel verantwoordelijk voor de inzet van medewerkers en freelancers bij klanten en het creëren van een goede klantrelatie. De accountmanager detachering bewerkstelligt een goede klantrelatie en een goede relatie met leveranciers. Als senior accountmanager dien je reeds een klantenportefeuille te hebben en mee te nemen. Door veel acquisitie ben je continu bezig met het uitbouwen van deze groep klanten. Wie zoeken we? Een zeer gedreven, klantgerichte, betrouwbare, zelfstandige, doorzettende, energieke en creatieve teamplayer (man/vrouw) met 4 tot 8 jaar aantoonbare IT-sales ervaring en een bewezen track record in de IT-dienstverlening, met: kennis van Information Technology bewezen goede communicatieve vaardigheden, consultancy skills, acquisitie skills en beschikkend over een netwerk op senior management niveau ervaring met strategisch partnership (pre) een afgeronde HBO of Academische opleiding een flexibele, proactieve en resultaatgerichte instelling goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Wij bieden: een veelzijdige en uitdagende functie in de frontlinie bij onze klanten een zelfstandige functie waarbij het kernwoord discipline vaak zal terugkeren een jong en krachtig bedrijf een omgeving waarin innovatie, samenwerking, ontwikkeling van mensen, plezier, ondernemerschap en no-nonsense centraal staan een goed arbeidsvoorwaardenpakket dat ruimte biedt aan persoonlijke invulling; opleiding- en doorgroeimogelijkheden. Een bonusstructuur, lease auto*, mobiele telefoon, kostenvergoeding en laptop* zijn standaard onderdelen van de arbeidsvoor/vaarden. We zoeken een dynamische, creatieve en gretige medior accountmanager. Je hebt ondertussen al enkele jaren een IT-sales functie bekleed, of hebt ervaring met arbeidsbemiddeling, en je bent toe aan de volgende stap. Het woord acquisitie klinkt jou niet vies in de oren. Je bent een echte acquisitie killer en je begrijpt maar al te goed dat acquisitie een belangrijk onderdeel van het salestraject is. Een relatie opbouwen staat bij jou hoog in het vaandel en je zal alle kansen aangrijpen om een relatie verder uit te bouwen. Als accountmanager IT-detachering ben je commercieel verantwoordelijk voor de inzet van medewerkers en freelancers bij klanten, en het creëren van een goede klantrelatie. Reageren? Wilt u reageren op één van deze vacatures, stuur dan uw volledige cv en sollicitatiebrief naar: WIBA IT B.V. Of: info@wiba-it.nl Olympiastraat 11 www.wiba-it.nl 4462 GG Goes kennis van Information Technology of arbeidsbemiddeling bewezen goede communicatieve vaardigheden en acquisitie skills een afgeronde HBO of Academische opleiding een flexibele, proactieve en resultaatgerichte instelling goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Wie zoeken we? Een zeer gedreven, klantgerichte, betrouwbare, zelfstandige, doorzettende, energieke en creatieve teamplayer (man/vrouw) met 2 tot 4 jaar.aantoonbare ervaring met: Hogeschool Zeeland is een innovatief en ondernemend kennisinstituut, dat zich richt op zowel de nationale alsde internationale markt met kwalitatief hoogstaande producten. Naast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Voor bedrijven en instellingen wil de Hogeschool Zeeland een partner zijn die op alle fronten voorziet in de innovatie- en kennisbehoeften. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering en ontwikkeling van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. HogeschoolfS Jl Zeeland We bieden een leuke, uitdagende functie in een dynamische werkomgeving. U heeft affiniteit met lesgeven en het ontwikkelen van onderwijs. U ziet kans om de [technologische] ontwerp en ontwikkeling.onderwerpen in te bedden in aantrekkelijke en multidisciplinaire onderwijsprojecten samen met uw collega's. Het profiel U voelt zich thuis in een organisatie die internationalisering hoog in het vaandel heeft staan. U bent uzelf bewust van uw maatschappelijke verantwoordelijkheid en de kansen die een ingenieur heeft om met technologische innovaties bij te dragen aan een duurzame samenleving. Een parttime dienstverband waarbij een combinatie gemaakt wordt met het werken in de praktijk is bespreekbaar. Meer informatie Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij Jan-Willem Koole, Opleidingscoördinator Werktuigbouwkunde ED&I, tel. 0118 489 294 j.h.w.koole@hz.nl of bij Monica Snoodijk, Personeelsadviseur, tel. 0118 489 234. Op www.hz.nl vindt u meer inhoudelijke informatie over deze functie en de procedure. Solliciteren Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u voor 20 januari 2011 zenden aan de Dienst P&00, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De regionale ontwikkelingsmaatschappijen NV REWIN West-Brabant (REWIN) en NV Economische Impuls Zeeland (IMPULS) werken samen bij het aantrekken van bedrijven die zich in Zeeland of West-Brabant willen vestigen. WEST-BRABANT Door het vertrek van de huidige medewerker zijn we op zoek naar een ondernemende medewerker die bedrijven kan overtuigen om Zeeland te kiezen als vestigingslocatie De senior bedrijvenacquisiteur is belast met het zelfstandig opsporen en aantrekken van binnen- en buitenlandse bedrijven die op zoek zijn naar een (nieuwe) vestigingplaats. Doel is vestiging binnen de provincie Zeeland. Door het geven van informatie en advies met betrekking tot alle aspecten die bij de keuze van een vestigingsplaats van belang kunnen zijn wordt getracht de potentiële vestigers te overtuigen van het feit dat een keuze voor Zeeland een uitstekende keuze is. De senior bedrijvenacquisiteur ievert een belangrijke bijdrage aan de acquisitiestrategie. Hij of zij stelt het acquisitieplan op. houdt dat up-to-date, en is belast met de uitvoering van dat plan. Daarbij wordt nauw samengewerkt met gemeenten, projectontwikkelaars, makelaars en andere marktpartijen. Alles is gericht op de begeleiding van kandidaat-vestigers van contact tot contract. Wij nodigen u uit om ons op basis van feiten te overtuigen dat u de perfecte keuze zou zijn voor deze functie. Voor een profiel van de kandidaat waar wij aan denken, onze wensen en verwachtingen, en natuurlijk ook ons aanbod, verwijzen we naar de site van REWIN en/of IMPULS (www.rewin.nl of www.impulszeeland.nl). Daar vindt u ook meer algemene informatie over beide organisaties. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met drs. C.P.M. Pelkmans van PelkmansVanBerkel Organisatieadviseurs, die op ons verzoek de invulling van deze vacature begeleidt. Hij is bereikbaar op 013-5810246 of per e-mail: c.pelkmans@pelkmansvanberkel.nl. Uw sollicitatie kunt u voor 6 februari a.s. per e-mail opsturen aan de heer Pelkmans. Dat kan ook per post: PelkmansVanBerkel Organisatieadviseurs, Postbus 287, 5000 AG Tilburg. Binnen de Academie Techniek zijn we op zoek naar een

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31