Voor deze start-up hebben wij de volgende vacatures: sweetdeal Sweetdeal.nl is een aanbiedingensite waarbij gebruikers, na gratis aan melding, elke dag één aanbieding in hun eigen stad of regio in de mail box krijgen. Sweetdeal is een landelijke site maar is altijd lokaal gericht. 'Sweetdeals' hebben betrekking op aantrekkelijke aanbiedingen ten aanzien van horeca, wellness, fitness, amusement etc. Sweetdeal is een start-up. Binnenkort starten wij in één stad, om in de loop van 2011 heel Nederland te gaan bedienen. Dat betekent dat wij met een heel nieuw jong sales en marketingteam starten. De stand plaats van Sweetdeal is in Houten. Sweetdeal is onderdeel van Wegener Media. Een enthousiaste Marketingcommunica tiemanager Die zorgt dat sweetdeaf.nl perfect op de kaart komt te staan! Jouw functie Als Marketingcommunicatiemanager draag je bij aan het optimaliseren en continueren van de totale omzet, de productontwikkeling en het bezoek aan Sweetdeal® door een kwantitatief (aan tal, bezoek en omzet) en kwalitatief (pro ductontwikkeling) goed beheer van de site in commercieel opzicht Je volgt en analyseert ontwikkelingen in de markt en in de branche en je maakt concurrentie- analyses, zodat marktkansen optimaal worden benut. Je voert zelfstandig online en offline marketing activiteiten uit (acties, games, campagnes) zodat zichtbaarheid wordt gecreëerd en traffic naar Sweet deal® wordt gegenereerd. Je koopt doel- groepspecifieke online media in bij exter ne leveranciers, zet online joint promotions acties op en sluit barters af Je coördineert offline-marketing acties en campagnes in de Wegener titels. Je draagt zorg voor statistiekenrapporta ges (traffic en trafficstromen) en stelt het jaarlijkse marketingcommunicatieplan op Je bent een kennisbron en een aanjager binnen Sweetdeal®. Wat wij vragen Je hebt een afgeronde HBO- of Universi taire studie op het gebied van (interactie ve) Media Marketing. Daarnaast heb je affiniteit met en bij voorkeur enige ervaring in webmarketing, bij voorkeur in de me diabranche. Je bent een bouwer en in die zin een denkende doener, marktgericht en creatief, analytisch sterk, initiatiefrijk en een teamplayer. Je bent communicatief sterk op alle niveaus in de organisatie. Je hebt een duidelijke visie op online marke ting en houdt je kennis van- interactieve media op peil. Je bent een actieve speler 'op het gebied van Social media. Twitter, Facebook en Hyves en de mogelijkheden daarvan zijn jou niet vreemd. Twee klantvriendelijke en commercieel inge stelde Client Services Medewerkers Die zorgen dat de orders van sweetdeal.nl goed worden verwerkt! Jouw functie Als Client Services Medewerker'onder steun je de Accountmanagers en zorg je voor een optimale klantbehandeling vanuit Sweetdeal®. Je verwerkt opdrachtbeves tigingen en stuurt de online facturering aan zodat geplaatste overeenkomsten juist en volledig worden verwerkt. Je hebt dagelijks contact met de Accountmana gers en ondersteunt hen in brede zin. Ook verleen je direct (inbound) klantenservice aan nieuwe en bestaande klanten. Je ad viseert en informeert over nieuwe en af genomen producten en begeleidt klanten in het samenstellen van een echte sweet deal. In dit proces signaleer je verkoop kansen. Hier speel je pro-actief op in door zelf een nieuwe Sweetdeal® af te sluiten of de Accountmanager attent te maken op de lead. Je staat klanten te woord met technische problemen met de site en draagt zorg voor het oplossen van deze problemen, in samenwerking met de leve rancier van de site in Londen. Wat wij vragen Je hebt een afgeronde MBO opleiding in een commercieel administratieve richting en een aantal jaren ervaring in een soort gelijke functie, bij voorkeur in de media branche in een online propositie. Ervaring in en affiniteit met Social Media is een harde eis. Je kunt goed plannen en organiseren, je bent klantgericht en gewend om de voort gang van processen te bewaken. Je bent commercieel, resultaatgericht en een be wezen doorzetter. Twaalf gedreven Accountmanagers Online Die zorgen dat sweetdeat.ni in hun regio een groot succes wordt! Jouw functie Als Accountmanager Online acquireer je partners voor Sweetdeal in jouw eigen regio, met een sterke focus op horeca en wellness. Van daaruit realiseer je optimale verkoopresultaten door het benaderen van klanten en prospects in het MKB met als doel het verkopen van Sweetdeal® en het onderhouden van relaties met klanten. Het grootste deel van de functie heeft be trekking op new business. Je denkt mee en adviseert bedrijven over de invulling van hun aanbieding om zodoende zo veel mogelijk verkopen te realiseren voor de klant. Je houdt je kennis bij van de ontwikkelin gen in de regio als het gaat om prospects voor Sweetdeal®. Je vertaalt deze ken nis in ideeën en mogelijkheden voor de verdere positionering van Sweetdeal® in de markt. In die zin werk je nauw samen met de marketingafdeling. Je verwerkt klantgegevens in het CRM systeem en bent verantwoordelijk voor de controle en bewaking van lopende contracten. Jouw succes is te meten aan de hand van onder meer omzet, gelopen bezoeken, klantren dement, klanttevredenheid, en debiteu renpositie. Je werkt grotendeels binnen jouw specifieke regio. Gemiddeld één dag in de week werk je- vanuit ons kantoor in Houten. Wat wij vragen Je hebt een afgeronde HBO opleiding in een commerciële richting en minimaal 2 jaar aantoonbare succesvolle werkerva ring als Accountmanager, bij voorkeur in de media. Ervaring in een online pro positie is een enorme pré. Je bent com mercieel gedreven, gewend om zeer zelf standig te werken, markt- en klantgericht en een overtuigende gesprekspartner. Je bent uitstekend op de hoogte van wat er in jouw regio gaande is op het gebied van onder meer horeca, sport en wellness en bent uitstekend in staat om hierin kansen te benutten Ervaring of minimaal sterke affiniteit met Social Media is een must. Twee redactioneel sterke en zelfstandige Webmarketeers Die zorgen dat sweetdeal.nl perfect op de kaart komt te staan! Jouw functie Als Webmarketeer zorg je voor het optima liseren van het bezoek aan Sweetdeal® en het aantal verkopen op Sweetdeal® door een aantrekkelijke redactievoering. Je bepaalt samen met jouw manager de re dactionele koers van Sweetdeal® en bent verantwoordelijk voor de uitvoering daar van. Je schrijft en redigeert alle teksten op Sweetdeal® en formuleert pakkende en onderscheidende advertentieteksten Ook verzorg je de dagelijkse tweets van Sweetdeal® en hou je de Facebookpagi- na up to date. Samen met jouw collega en de marketingcommunicatiemanager voer je daarnaast algemene online marketing activiteiten uit. Wat wij vragen Je hebt een afgeronde HBO studie op het gebied van (interactieve) Media, Mar keting of Journalistiek. Je hebt relevante meerjarige ervaring met commerciële webredactie (B2B/B2C) en kennis van en affiniteit met social media (harde eis!). Je bent eeh denkende doener, marktgericht en creatief, analytisch sterk, initiatiefrijk en een teamplayer. Je bent communicatief sterk op alle niveaus in de organisatie. Een gedreven Salesmanager Die zorgt dat sweetdeai.nl als nieuwe online propositie een groot succes wordt! Jouw functie Als Salesmanager ben je verantwoor delijk voor een sterke positionering van Sweetdeal®, zowel in de markt als bin nen Wegener als nieuwe online propositie waarvan veel verwacht wordt. Je zorgt voor een perfecte aansturing van het salesteam. Je stelt de verkoopbegroting op en verzorgt een marktbewerkingsplan. Je verdeelt het klantenbestand onder de accountmanagers en stuurt het team aan. Je stelt stuurvariabelen vast, verzorgt de personeelsbegeleiding en voert periodiek evaluatiegesprekken. Ook organiseer je met regelmaat 'joint visits' met de Ac countmanagers. Je werkt intensief samen met de marketingcömmunicatiemanager om de kansen voor Sweetdeal® in de markt te optimaliseren en draagt in die zin bij aan de ontwikkeling van de propositie. Je bent binnen Wegener een belangrijke ambassadeur van de betekenis van online proposities voor het concern en in die zin een 'aanjager' daarvan. Je werkt intensief samen met collega's binnen de overige Wegener bedrijven om op die manier sy nergie te bereiken. Wat wij vragen Je hebt minimaal een afgerónde HBO opleiding in een commerciële richting, je hebt uitgebreide verkoopervaring, bij voorkeur als Sales manager in de media/ communicatiebranche of retail. Ervaring in hét aansturen van een Salesteam is een must. Je bent empathisch sterk maar schroomt niet om mensen aan te spreken op hun verantwoordelijkheden. Je bent een kwartiermaker, mens- en resultaat ge richt, gedreven en initiatiefrijk. Ervaring of minimaal sterke affiniteit met Social Media is een must, s Wat wij bieden Het betreft nieuwe functies in een nieuw, jong en dynamisch team binnen een organi satie in oprichting. Daarbij hebben wij een open, informele en dynamische cultuur voor ogen. De arbeidsvoorwaarden zijn marktconform. Voor alle functies geldt Standplaats Houten, Fulltime (40 uur per week). Interesse? Wil je meer weten over een van de functies, vraag dan het uitgebreide functieprofiel op via onderstaand mailadres. Je sollicitatie met C.V. kun je mailen aan onze afdeling P&0 via mailadres: sweetdeal@wegener.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28