Gunstige perspectieven havens Kappersproducten zijn in u De Column De liefde zorgde ervoor dat Kris van Boven bijna vijftien jaar gele den het Vlaamse Aalst verruilde voor Nederland. Hij ontmoette de uit Clinge afkomstige Ananka in café de Graanbeurs in Breda. Kris en Ananka zijn inmiddels de trotse ouders van Fabian (10) en Kayleigh (5) en streken twee jaar geleden in Hulst neer. pas begonnen Dromen BZW bestuurders zien gunstige perspectieven voor Zeeuwse Ha vens en Industrie. Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van BZW Zeeland in het Scheldetheater in Terneuzen hebben Roel Adriaansens (voorzitter BZW Zeeland) eir Peter Swinkels (algemeen voorzitter) zich in positieve zin uitgelaten over de toekomst van de Zeeuwse eco nomie en de havens en de industrie in het bijzonder. door Ron Gregoor MIDDELBURG - De uitgangsposi tie is na de economische crisis van 2009/2010 volgens Adriaansens gun stig om met Vertrouwen de toekomst tegemoet te zien. Hoewel het herstel niet overal even fors is (de bouwsec tor is er nog lang niet) en er nog onze kerheden zijn over het definitieve her stel zijn de kerncijfers over de econo mie bevredigend te noemen. Naar zijn oordeel moeten nu ook de nood zakelijke investeringen in de infra structuur, zoals de vierbaans autoweg Goes-Zelzate en een nieuwe grote zeesluis in Terneuzen, worden door gezet. Daarnaast moeten ook andere voorzieningen op kwalitatief peil blij ven. Dat geldt vooral voor onderwijs (uitvoering beleidsvoorstellen uit Ke rend Tij met nadruk op vmbo-mbo) en de zorgsector. Zeeland heeft dan al le troeven in huis om mee te gaan in de economische ontwikkeling van de omringende gebieden Antwerpen, Gent en West Brabant: wegen- en wa terinfrastructuur met logistieke dienst verlening, aanwezigheid van een toonaangevende sector (duurzame) procesindustrie in Sloe en Kanaalzo ne, potentieel sterke maintenance functies op het Maintenance Value Park Terneuzen, mogelijkheden voor grootschalige containerisatie in de Vlissingse zeehavens, grondslagen voor een biobased economy met als hotspot Bio Base Europe etc. Kort om: Zeeland is the place to be. Adriaansens ging ook in op de voor uitstrevende rol die de industrie wil en moet spelen op het gebied van duurzaamheid en milieuzorg. de Ondernemer' is een uitgave van BN DeStem I PZC de Ondernemer' verschijnt in een oplage van 184.000 exemplaren UITGEVER: Adelinde Harms BLADMANAGER: Johan van den Kieboom REDACTIE: Ron Gregoor ACCOUNTMANAGERS: Marcel Schreur Jos van Dongen VORMGEVING: Angela van Eek ADRESGEGEVENS: Postbus 3805, 4800 DV Breda T: 076-5 312 277 F: 076-5 312 274 E: info@deondernemerzwn.nl Ik weet niet wat het is, maar de laatste tijd droom ik de meest rare verhalen. Dat is gek want eigenlijk droom ik zelden. Maar 2011 schijnt mijn droomjaar te zijn. Iedere nacht is het wel zo'n keer of vijf raak. Vroeger ging ik vrijwel droom loos door het leven. Ja, ik zag in mijn slaap weieens een paard. Maar als mijn vrouw dan 'vroeg 'wat deed dat paard dan', moest ik het ant woord schuldig blijven. Wel moet ik in de nachtelijke uren regelmatig mijn diploma van de middelbare school nog ha len. Een onverwerkt schuldge voel, denk ik. Kennelijk zak ik steeds, want de droom komt regelmatig terug. Ik maak tegenwoordig wat mee in de nachtelijke uren. Achtervolgingen, waarin ik niet altijd 'the good guy' ben. Ik deins er niet voor terug om oude mannetjes van de trap te duwen. In bijna al mijn dro men vallen spontaan mijn tan den uit. Die groeien dan trou wens meteen weer aan. Vori ge week stond ik midden in de nacht opeens in de basis van PSV. Voorstopper. Pak die spits maar flink aan, en niet bijten, instrueerde trainer Kees Rijvers me. Het veront rustende is dat ik kennelijk li chamelijk meeleef. Nadat ik droomde dat ik wereldkampi oen was geworden in een on duidelijke sport waaraan al leen vrouwen deelnamen, had ik de volgende ochtend overal spierpijn. Als ik droom dat ik in het uitgaansleven van Breda (anno 1967) een hele nacht tevergeefs op zoek ben naar mijn vrienden, word ik wakker met een verschrik kelijke dorst. Dat is toch hopelijk niet nor maal? Ik moet er niet aan den ken dat ik op een goede nacht van de kerktoren val of tijdens mijn wonderbaarlijke achtervolgingen onder een auto terecht kom. Dat ieder een om mijn bed staat en zegt: slaap zacht. Ron Gregoor Meer columns op www.deonderne- - merzum.nl Naam: Kris van Boven (33) Woonplaats: Hulst Bedrijf: Hairline Hulst Begonnen: 1 januari 2008 Meevaller: het klikte meteen met de Hulstenaren Tegenvaller: pand snel te klein Kris van Boven: 'Toenemende vraag aan kappersproducten. door Henk van de Voorde Hij startte zijn zaak in kappersbeno digdheden, Hairline Hulst, twee jaar geleden in de Kleine Bagijnestraat. Het bedrijf is recentelijk verhuisd naar een ruimer pand aan de Frans van Waesberghestraat, waar vroeger de tassenzaak van de familie d'Haens was gevestigd. ..Hulst en omstreken bevalt me prima. Het klikte meteen, al heb ik wel het geluk dat Vlamin gen hier makkelijker geaccepteerd worden dan Nederlanders van boven de Westerschelde. Wij zijn .net als Zeeuws-Vlamingen gemoedelijk inge steld, daar zal het wellicht mee te ma ken hebben. Met ons nieuwe (huur)pand zijn we qua oppervlakte van 30 naar 110 vierkante meter ge gaan. Nu kunnen we alle producten gelukkig wèl kwijt. Onze corebusi- ness is de verkoop van kappersmateria len zoals scharen, kammen, borstels, tondeuses, föhns, kapmantels, haarver- lengingen en alle denkbare chemische producten die bij het kappersvak ko men kijken zoals een breed scala aan haarkleuringen, shampoos en condi tioners. Er is een toenemende vraag naar kappersproducten, zowel vóór vrouwen als mannen. Er zijn tegen woordig hele cosmeticalijnen voor mannen, terwijl het vroeger bijvoor beeld uit den boze was dat een man zijn haar verft. Net zoals het inmid dels maatschappelijk aanvaard is dat een man dagcrème gebruikt, is het ook geaccepteerd dat hij zijn haar verft." Hij koopt zijn producten bij verschil lende fabrikanten in diverse landen in, om zo optimaal mogelijk aan de wensen van de klanten té voldoen: Nederland, België, Frankrijk, Duits land. „De kunst is om aan handel te komen. Vaak ga ik de spullen zelf ha len. Op een dag dacht ik de plaatsen München en Mönchengladbach te combineren, net zoals bij wijze van spreken Cadzand en Sluis. Wist ik veel dat het acht uur rijden was van München naar Mönchengladbach!" Hairline Hulst levert zowel aan zake lijke klanten (met name kappersza ken) als particulieren. Ook andere groothandelaren in kappersbenodigd heden weten Van Boven ondertussen te vinden. E-mail: info@hciirlinehidsl.nl Website: www. hairlinehulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 118