óók sterk in opleiden ReIvant Proefveld technisch medewerker (m/v) Ervaren automonteur M/V www.zorgstroom.nl Kun jij bij ons aarden Unitmanager kinder- en jeugdrevalidatie m/v Wel eens aan een loopbaan in de zorg gedacht? O JobTrack.nl 15 januari 2011 41 Agrarisch Innovatie en Kenniscentrum (AIKC) Rusthoeve exploiteert in Colijnsplaat een onderzoekslocatie waar praktijkgericht onderzoek wordt uitgevoerd voor de sectoren akkerbouw en vollegrondsgroenteteelt. Op ca. 10 ha van het totale bedrijfsareaal van 95 ha wordt biologisch geteeld. Opdrachtgevers zijn o.a. bedrijven in toelevering en afzet, overheidsinstellingen, PPO-WUR etc. AIKC Rusthoeve stelt zich ten doel om de komende jaren verder uit te groeien tot een Regionaal Kenniscentrum. Het bestuur is op zoek naar een kandidaat voor de functie van Functie-omschrijving Als Proefveld technisch medewerker werkt u op Rusthoeve aan de opzet en uitvoering van onderzoeksopdrachten en onderhoudt daartoe in voorkomende gevallen rechstreeks contact met de opdrachtgevers. Na een gedegen inwerkperiode voert u werkzaamheden met gewasbeschermingsmiddelen, meststoffen en anderszins in de proef-en demovelden zelfstandig uit. U verricht waarnemingen in het onderzoek, legt deze vast en verzorgt rapportages. Door de aard van de werkzaamheden is het vereist dat u over een goede fysieke gesteldheid beschikt en zult u, gezien de aard van het bedrijf, regelmatig worden ingezet bij de dagelijkse praktische werkzaamheden op het bedrijf. Dit vraagt tevens een flexibele werkhouding en geen 8 tot 5 mentaliteit. Alle werkzaamheden worden uitgevoerd in nauw overleg met de algemeen bedrijfsleider en het hoofd bedrijfsvoering. Functie-eisen Een akker-en/of tuinbouw achtergrond op MBO/HBO-niveau. Kennis en interesse in plantenteelt. In het bezit van licentie 1 'uitvoeren gewasbescherming' en of bereidheid dit te behalen. Zelfstandig kunnen werken en pro actief. Goede communicatieve vaardigheden Ervaring met moderne computer programma's. Aangeboden Voor deze veelzijdige functie met veel eigen verantwoordelijkheid bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Standplaats: Colijnsplaat. Voor een goede uitvoering van de werkzaamheden vinden wij het van belang dat u in de nabijheid van Rusthoeve woont of bereidt bent zich in de nabijheid te vestigen. Sollicitatie: Binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: De heer ir. G. van der Schelde, directeur, Postbus 46,4460 BA Goes. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de algemeen bedrijfsleider, de heer S. de Vlieger (tel. 06-10707213) of bij de directeur (tel. 0113-247715 ZLTO Goes) r agraris Rusthoeve agrar/jcftinnovatie n kennlscentrurr Jan van Dijk Goes Amundsenweg 19, 4462 GP Goes, telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 - 237079. www.janvandijk.nf Honda-dealer Honda Jan van Dijk Goes is op zoek naar een: De functie: U gaat fulltime deel uitmaken van een team met enthousiaste medewerkers. Binnen dit team draagt u zorg voor het op efficiente wijze toepassen van moderne autotechniek. De eisen: U bent u in het bezit van het diploma 1e autotechnicus. Vakbekwaamheid, flexibiliteit, zelfstandigheid, goede contactuele eigenschappen en enthousiasme zijn voor u belangrijke items in verband met het open karakter van ons bedrijf. Verder beschikt u over gevoel voor service en kwaliteit, een gezonde dosis werklust en een autotechnische opleiding. Bereidheid tot verdere studie wordt op prijs gesteld. Wij bieden: Een uitdagende functie met veel zelfstandigheid, afwisselend werk in een goed werkklimaat en een prettige werksfeer met de collega's. Een functie binnen een organisatie waarin de klant en kwaliteit centraal staan. Interesse? Stuur binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie uw cv en motivatiebrief naar: weIkom@janvandijk.nl of via de post naar Honda Jan van Dijk Goes, T.a.v.: Z.C. van der Knaap Amundsenweg 19 4462 GP Goes. Voor vragen kunt u bellen naar Leendert Krijger op telefoonnummer: 0113-237070 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Jaarlijks stromen er bij Zorgstroom meer dan 20 leerling verzorgenden (niveau 3-IG) via de Beroeps Begeleidende Leerweg in. Ook voor het komende schooljaar zijn wij weer op zoek naar gemotiveerde leerlingen! Tijdens de opleiding ontvang je een leerlingsalaris en loopje verschillende stages in een van onze zorg- of verpleegcentra en in de thuiszorg. Wij staan ook op de open dagen op 21 en 22 januari op het ROC om informatie te verstrekken. We zoeken kandidaten met minimaal de volgende vooropleiding: VMBO (kader beroepsgerichte, gemengde en theoretische leerweg) een overgangsbewijs naar HAVO 4/VWO 4 een MBO-diploma niveau 2 of het diploma Verzorgingshulp. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan jouw sollicitatiebrief met CV voor 14 februari 2011 naar de afdeling HRM, postbus 323, 4330 AH in Middelburg. Of mail deze naar hrm@zorgstroom.nl. Als je de juiste vooropleiding hebt, zullen we je uitnodigen voor een informatiebijeenkomst op 7, 3 of 15 maart 2011! Voor meer informatie kun je contact opnemen met: Ineke Muizelaar, adviseur HRM of Ellen Verheul, opleidingscoördinator. Tel. 0118684 000. Zie ook De Stichting Revant zoekt voor de locatie Reigerbos te Goes met ingang van 1 maart 2011 een 26 uur per week Meer weten? Lees de uitgebreide informatie over deze en andere vacatures op onze website: WWW.revant.nl De kracht tot ontwikkeling Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. 'S-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA'GoeS. t. 0113 236 236

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 109