voelt zich tegengewerkt zeeland25 Sluise raad twijfelt aan rapport supermarkten Gratis parkeren op de Dag van de Klant Stemmen op favoriete gedicht van zes regels Kerstbomen in brand op het vijfde strange Wonderlijk gevarieerd! Toneelvereniging Thalia Breskens annuleert shows Menno Wigman Van Etten vrijdag 14 januari 2011 zijn kraam in Hulst op straat staan HULST De middenstand van Hulst be dankt de klanten zaterdag 22 janua ri tijdens de jaarlijkse Dag van de Klant. Naast kortingsacties in de winkels en animatie kan er in de binnenstad van Hulst op 'betaalde' parkeerplaatsen van 9.00 tot 18.00 uur gratis worden geparkeerd. Nieuw is dat diegene die op een be paald parkeervak staat met een flyer achter de voorruit kans maakt op een waardecheque van 100 eu ro. Ook is er de verkiezing van de klantvriendelijkste ondernemer. TERNEUZEN Meer dan vijftig gedichtenmakers hebben gereageerd op de oproep van bibliotheek Zeeuws-Vlaande- ren om een zesregelig gedicht te maken met als thema 'nacht'. Van af vandaag, 14 januari, tot 24 janua ri kan iedereen op zijn favoriete ge dicht stemmen (www.bibliotheek- zeeuwsvlaanderen.nl). De poëzie wedstrijd - in samenwerking met Aan Z - wordt donderdag 27 janua ri van 18.45 tot 20.00 uur afgeslo ten met een feestje bij Toonbeeld aan de Bellamystraat in Terneuzen. BRESKENS Met karren, auto's, fietsen en scoo ters worden morgen, zaterdag, van af 15.00 uur weer kerstbomen naar het vijfde stranghe van Breskens ge bracht voor de jaarlijkse verbran ding. Voor elke ingeleverde boom krijgen kinderen een lot voor de lo terij na afloop. Dan zijn er ook olie bollen en chocomel. De brandweer - ook de organisator - steekt het vuur om 17.00 uur aan. Het vijfde stranghe is het strand aan de veer haven, aan de kant van Breskens. auping BRESKENS - Toneelvereniging Tha lia Breskens schrapt dit,jaar alle ge plande voorstellingen. Dit besluit is genomen 'wegens omstandighe den in de privé sfeer van een aan tal van onze leden', staat in een verklaring. Thalia gooit de hand doek niet in de ring. De uitvoerin gen van het toneelstuk Zusters in Zaken die voor maart dit jaar op de rol stonden, worden opgescho ven naar maart 2012. De leden van Thalia gaan daarvoor in september weer volop aan de slag met repeti ties. Nieuw talent, om toneel te spelen, voor de techniek of decor bouw, kan zich bij de toneelvereni ging melden via de website: www.thaliabreskens.nl door Martijn de Koning OOSTBURG - Een deel van de Sluise gemeenteraad heeft bedenkingen bij de komst van een Agrimarkt naar Oostburg. Volgens in elk ge val het CDA en D66 is zo'n voor ziening een te grote concurrentie voor supermarkten in omringende dorpen. Dat bleek woensdag in een commissievergadering van de Sluise raad. Bij de gemeente ligt een vestigings plan van Agrimarkt en een uitbrei- dingsverzoek van Albert Heijn. Het college liet bureau RBOI on derzoek doen naar de gevolgen van het goedkeuren van die plan Drogisterij Kruiderij De Rode Pilaren is er voor UW qemak! nen. Daaruit bleek dat er te weinig markt is om aan beide verzoeken te voldoen. RBOI raadt verder de komst van een Agrimarkt aan bo ven een uitbreiding van AH. Ronald de Croock (CDA) en Al- bert de Bruijn (D66) betwijfelen de stelling van RBOI dat de komst van een Agrimarkt slechts geringe omzetdaling voor supers in omrin gende dorpen met zich mee brengt. Wethouder Peter Ploegaert wilde echter niet twijfelen aan het onderzoek. Hij kreeg steun van op positiepartijen Nieuw Gemeente belang en Helder Zeeuws. De gemeenteraad besluit later de ze maand over het rapport. Bestel online: i www.derodepilaren.nl llnfo: 0113-250515 TERNEUZEN - Dichter Menno Wig man vervangt woensdag 19 januari Wim Brands tijdens een gedich tenavond in Porgy Bess in Ter- neuzen. Brands is uit de roulatie vanwege een auto-ongeluk. Wig man doet Porgy vanaf 20.00 uur sa men met Hagar Peeters aan. De originele hotdogcar van Richel Valencia staat voorlopig nog opgeslagen in een garagebox. De parasol die erbij hoort, staat altijd binnen handbereik. foto Peter Nicolai Persoonlijk en deskundig advies staat bij ons voorop Tapijt-Laminaat-Novilon-Marmoleum Gordijnen-Matrassen Bodems-Bedtinnen-Dekbedden wonen slapen Complete woninginrichting op maat Steenstraat 23 - Hulst Telefoon 0114 31 41 20

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 65