Colofon MmtiMyiMiM amiiieberichten (H 11i9nsBniinq.nl vrijdag 14 januari 2011 135 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega, de heer Izaak van de Repe Vanaf 1970 tot 1984 is hij werkzaam geweest bij de gemeente Borsele. Daarvoor werkte hij bij de gemeente Hoedekenskerke. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele. E.J. Gelqk, burgemeester P. Katsman, secretaris Enige en Algemene Kennisgeving Wij delen u mee dat, toch nog onverwacht, op 94-jarige leeftijd is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Magdalena Tannetje Verdonk-Rijk weduwe van Cornelis Verdonk &15 juni 1916 f 13 januari 2011 Kattendijke: Deny en Willy Dennis en Igora, Django Jurgen en Samantha, Esmee Patricia en Alican Heemskerk: Ineke en Ruud Ferdy en Suzan Kattendijke: Rinus t en Claudia Niels Correspondentieadres: Monnikendijk26,4474 ND Kattendijke. Maandag 17 januari is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8-b te 's-Gravenpolder van 14.00 tot 14.45 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen en de familie te condoleren, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. 0% Na het overlijden van onze lieve vader en opa Cornelis Willem den Boer hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. In hel bijzonder gaat onze dank uit naar de mensen van thuis zorg Allévo en het personeel van verpleeghuis Allévo "Cornelia" voorde liefdevolle verzorging. Els Groenendijk-den Boer Gerrit Groenendijk Martin den Boer Jolanda den Boer-van der Maas en kleinkinderen Kerkwerve, januari 2011 Voor alle belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame "vader, opa en oude opa Gerard van den Hoek zeggen wij u hartelijk dank. Henny van den Hoek-Schot, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Januari 2011 Nieuw adres: 't Vrije 71 4501 fXZierikzee Moeder zijn is alles geven Zorg en lijden, liefde en leven Moeder zijn is alles derven alles... en tevreden sterven Uw aanwezigheid, een kaart, een woord, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan na het over lijden van onze moeder, oma en overoma Aaltje Pietemella Rademaker-van de Zande Wij danken u hiervoor heel hartelijk. Kees Cora Janneke Leo Martin Thea kleinkinderenen achterkleinkinderen Januari 2011 Wanneer ik eenmaal ben gestorven, Mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in het leven zoveel goeds verwerven, Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken. Scheiden van jullie zal moeilijk zijn. En dat ik op een morgen zal ontwaken In 't warme licht van 's hemels zonneschijn. Ko Wattel Velen hebben om ons heen gestaan én meegeleefd in de tijd vóór en rond het overlijden van onze pa, opa en overopa Ko Wattel Uw medeleven in woord, kaart, gebaar en handdruk heeft ons goed gedaan. Heel veel dank daarvoor. Pa verlangde er naar om bij zijn Anna te zijn, die hij al die jaren zo heeft gemist. Peter en Trudy Ina en Krijn Wim en Corry Riet Arjan en Hermi Klein- en achterkleinkinderen Januari 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden: en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren h.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ookzichtbaaropwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl Voor uw blijk van medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Quinten van de Weele willen wij u hartelijk dankzeggen. Een bijzonder woord van dank aan de huisartsen Verbrugge en Eversdijk voor de goede begeleiding en het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo en Zorgcentrum 'De Kraayertvoor de liefdevolle verzorging. Tannie van de Weele-Polderdijk Willem en Annelies Kevin, Joyce Nieuwdorp, januari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35