Oom Huibert Tante Débora Overleden ffieoe^a/? 34 familieberichten vrijdag 14 januari 2011 fnens6nlinq.nl Vandaag trouwen onze lieve Een hele fijne dag toegewenst! Dikke kus van: Dinand en Stijn Langzaam ben je van ons heengegaan, en heb je de rivier overgestoken naar die andere kant. Nu rest ons enkel nog de mooie herinnering, van wie je tijdens je leven was. Een liefdevol dank je wel voor wie je geweest bent. Je blijft voor altijd in ons hart. Veel liefs we zullen je missen. Na een leven wat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Herman Bekkers A 29 april 1933 t 12 januari 2011 Hanny Bekkers-Paagman Bernd-Jan Pim en Monique Sjakko Eline Loes en Jeroen Sander Luuk Wij bedanken het personeel van 't Gasthuis, afd. Singel voor de goede zorgen. Ravelijn 22 4388 WG Oost-Souburg Er is gelegenheid'tot afscheid nemen dinsdag 18 januari van 12.15 - 12.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD Middelburg. Aansluitend zal hier om 13.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op het R.K.-gedeelte van de Noorderbe graafplaats, Pres. Roosevelt laan 766,4382 NB Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38-40,4371 RE Koudekerke. Je hebt het goed gedaan. We zullen je missen. Vanaf nu leven wij ook voor jou. Friends forever, Corina, Scott Kenneth Na een lange strijd is van ons heengegaan... We zullen je missen. Wij wensen de familie en dierbaren van Jan veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Arthur, Michel en je collega's uit Cafe Anders en de Snackcorner "Op naar het Licht" In vol vertrouwen is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Maarten Janse 12 oktober 1932 13 januari 2011 Vrouwenpolder: lozien Janse-Polderman Jos en Ankie Nieken Marit Marten Auckland (Nw. Z.): Anja en Eric Kinderen en kleinkinderen Schoolstraat 35 4354 AJ Vrouwenpolder Wij willen Maarten gedenken in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder op maandag 17 januari om 13.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.45 uur gelegen heid tot condoleren in "De Ontmoeting". Na afloop van de dienst brengen we Maarten naar zijn laatste rustplaats. Geen bezoek aan huis. Geschokt en verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Maarten Janse Serooskerke: Jo Janse-Marijs Spui: Rien en Mien Janse-de Jonge Vrouwenpolder: Jo en Co Louwerse-Janse Adri Janse Barneveld: Gideon en Ria Janse-Goverse en kinderen We denken ook aan hen uit onze familie die hem voorgingen. Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve zwager Maarten Janse We zullen je missen. Serooskerke (W): Adrie Polderman - in herinnering - Ria Polderman-Jobse Koudekerke: Els van Klinken-Polderman Adrie van Klinken Serooskerke (W): Nelie Verhage-Polderman Adrie Verhage Neven en nichten Na mooie jaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare, behulpzame vriend. Maarten Janse We zijn er stil van. Piet en Fina Plotseling is in haar slaap overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Machelina Kole-Mol Ria in de leeftijd van 66 jaar. Wij zijn dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen. B.J.A.W. Kole Jan-Kees en Ingrid Laura, Tessa El les en Arjan Ruben, Denise, Christian 12 januari 2011 Reeweg 17 4417 PB Vlake De begrafenis zal maandag 17 januari in besloten kring plaatsvinden. Aansluitend wordt er om 14.00 uur een gedachtenisdienst gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Na de dienst is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De woensdagmorgen zal nooit meer hetzelfde zijn. Diep bedroefd delen wij u mede dat na een korte ernstige ziekte, onverwacht is overleden onze lieve zuster, schoon zuster'en tante Ria Kole-Mol Zierikzee: Wim en Sina Mol-Kleinepier Yerseke: Ida en Wim Rober-Mol Yerseke: Gillien en DickMartijn-Mol Wemeldinge: Janny en André Verschuure-Mol Neven en nichten Wake, 12 januari 2011 Diep bedroefd zijn wij dat na een kortstondig ziekbed is overleden Ria Kole Moeder en schoonmoeder van onze vrienden Jan-Kees en Ingrid en oma van Laura en Tessa Wij wensen jullie en jullie familie heel veel sterkte met dit verlies. Jos en Jeanette Brian, Marit Hans en Kyra Jelle, Maarten, Maud Rob en Ornella Tycho, Jens Erik en Mariska Yasmine Martin en Anita Anne, Iris Lian Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de moeder en oma van onze vrienden Mevrouw Kole Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Wij wensen jullie en verdere familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Anco en Linda Michel en Joyce Frans en Cindy Collin en Ema Rens Francios en Dianne Barry en Doreen Guillaume en Sabine Jacco en Natascha Mirjam Hilbert en Diana Arno en de kinderen In onze gedachten was je. In onze gedachten ben je. In onze gedachten zul je altijd blijven. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, willen wij u laten weten dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, mijn oma en vriendin Helena Minnaard - Schouten echtgenote van Adriaan Jan Minnaard t Kloetinge, 20 april 1925 Wemeldinge, 12 januari 2011 Elly en Ron Jan Hendrik en Barbara René in liefdevolle herinnering Robin Maarten Correspondentieadres: Familie J. Minnaard, Buitenhof 11, 3162 WG Rhoon Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 januari vanaf 13.30 uur in Dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemeldinge waarna om 14.00 uur de afscheidsplechtigheid zal beginnen. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in bovengenoemd Dorpscentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34