'Ulfejüjj m Vrijwilligers gezocht Hlensenlinq.nl Veel fijne herinneringen verzachten de smart. Voorgoed uit ons midden, maar niet uit ons hart. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een zeer werkzaam leven is overleden onze liefhebbende en altijd zorgzame moeder, oma, over oma en over-over oma Adriana Jacomina Walraven - Breure Rilland-Bath, Krabbendijke, 23 januari 1913 11 januari 2011 sinds 19 augustus 1996 weduwe van Jan Walraven Kruiningen: Hanny Jansen - Walraven Piet Jansen t Rilland-Bath: Piet Walraven f Anna Paulowna: Joop Walraven Thea Walraven - Akkerman Rilland-Bath: Kees Walraven Nieuwegein: Coby van de Griek - Walraven Gommert van de Griek f Klein-, achter- en achter achterkleinkinderen C orrespondentieadres C. W. Walraven - Walstraat 38 4411 RM Rilland-Bath Moeder is op haar kamer in Zorgcentrum Nieulande, Willem Kosterlaan 1 - 264, waar u op donderdag 13 januari van 19.00 tot 20.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 15 januari, aanvang 13.30 uur in het kerkje van de Vrij Evangelische Gemeente te Bath. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats bij Pa op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Wij willen alle medewerkers van Zorgcentrum Nieulande bedanken voor de liefdevolle verzorging die ma gedurende de laatste 14 jaar mocht ontvangen. Familie Walraven Verlangend naar het einde en dankbaar voor een lang en gelukkig leven is vredig ingeslapen onze lieve oma Walraven Klein-, achter, en achter achterkleinkinderen Krabbendijke, 11 januari 2011 voor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? UgYmo. www.zorglaatstefase.nl Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie zeeiand familieberichten 131 donderdag 13 januari 2011 :V-:«

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31