Winterse bungalowtopper! PZC PZC bezorgers (m/v) Yerseke De Distributie-Organisatie van Provinciale Zeeuwse Courant Bezorger autoroute Ruim 50% korting bij bungalowpark 't Hooge Holt 34 zoekt in BungalowSpecials.nl www.pzc.nl/webwinkel Domburg woensdag 12 januari 2011 De PZC is op zoek naar een bezorger die 's ochtends voor 07.00 uur een autoroute wil rijden. Wat staat er tegenover? Het bezorgen van de PZC levert een prima bijverdienste op. De hoogte van de bijverdiensten wordt in een persoonlijk gesprek met je besproken. Voor deze functie is het vereist dat je in het bezit bent van auto en rijbewijs. Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl •telefonisch: 0800-0222710 per post: stuur onderstaande bon op Meer bereiken. Met Wegener Ja, ik wil autoroutebezorger worden voor de PZC Naam: Geboortedatum: Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Distributie, Antwoordnummer 246,4330 VB MIDDELBURG Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis PZC lezen na 3 maanden bezorgen ontvangt u een premie van 50,- vele extra's (kijk snel op www.bezorgers.nl) Verdiensten: De verdiensten worden in een persoonlijk gesprek met u bepaald. Tevens bieden wij de mogelijkheid PZC zelf te lezen. Interesse? Voor meer informatie of aanmelden: Rayonmanager: Robert Jan de Nooijer Tel.: 0118-434 091 Of via internet: www.bezorgers.nl Ontdek het prachtige Overijsselse Vechtdal tijdens een ver blijf op bungalowpark 't Hooge Holt. Dit winterarrangement is ook geldig in de voorjaarsvakantie! Bungalowpark 't Hooge Holt ligt aan de rand van het rustige stadje Gramsbergen, nabij Hardenberg en de Duitse grens. Ontdek de vele faciliteiten op het park, zoals het overdekte zwemparadijs, een tennis-, bowling- en midgetgolfbaan en kinderboerderij. Tijdens de voorjaarsvakantie staat er boven dien een animatieteam klaar om de kids een heerlijke tijd te bezorgen. In de Plaza van 't Hooge Holt heeft u keuze uit maar liefst 3 verschillende restaurants. Sluit uw gezellige dag af met een drankje in de Zanzi-Bar. Uitstapjes Ook in de winter is er genoeg te beleven in de omgeving van bungalowpark 't Hooge Holt! Zo is een uitstapje naar attrac tiepark Plopsa Indoor Coevorden, op 15 minuten rijden vanaf het park een echte aanrader voor een gezellige familiedag. Dit indoor pretpark biedt talloze attracties voor een topdag met het hele gezin. Zin in een middagje dieren spotten? Bezoek dan Dierenpark Emmen. Maak met de kids een spannende speurtocht door het park en woon de Olishow bij in het kinder theater. Na een heerlijke dag in de buitenlucht warmt u in uw bungalow lekker op voor de open haard onder het genot van een kopje warme chocolademelk! kortweg genieten. Accommodatie Verblijf in een vrijstaande 6-persoons bungalow gelegen aan de vijver of in het bos. Op de begane grond bevindt zich een ruime woonkamer met gezellige open haard en open keuken, een ruime slaapkamer met 21-persoonsbedden, een badka mer met wastafel en ligbad en een apart toilet. Op de eerste etage vindt u 2 ruime slaapkamers met elk 21-persoonsbed den. Weekend V Midweek 14/1-18/2 17/1-14/2 Adviesprijs* 213,- 269,- Lezersprijs* €99,- €129,- Weekend Voorjaarsvakantie Midweek Voorjaarsvakantie Adviesprijs* 213,- 269,- Lezersprijs* 179,- €239,- Prijs per 6-persoons bungalow type Vechtdal B. Inclusief bedlinnen, eindschoonmaak en energiekosten. Exclusief toeristenbelasting 1,20 per persoon per nacht) en reserveringskosten 18,50 per boeking). Optionele extra's: handdoekenpakket 5,-), keukendoekenpakket 5,-), opgemaakte bedden bij aankomst 4,50 per persoon). V J Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel naar BungalowSpecials.nl 0900-47 83 577 om het winterarrangement te reserveren. Dit arrangement is t/m eind februari 2011 te boeken. categorie reizen gezinsvakanties WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 60