Oya/Jadan Rianne van Driel Anna Hendrina Bruijns - Ammerlaan J- Jacob Hokke Jack ar 36 familieberichten woensdag 12 januari 2011 O d1ensenlinq.nl We zijn stil en verdrietig na het overlijden van onze lieve kleindochter, nichtje en achternichtje We wensen Dick en Willy en kinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe om dit verlies te kunnen dragen. Vader en Moeder van Driel Izak en Corrie Sam en Wilma Pieter en Aaltje Kees en Jaquelien Sjaak en Ria Hans en Ankie Piet en Annie Henk Guust en Jannie Sjaak en Liesbeth Leen en Cobie Arie en Marian Kees en Lenie Gerrit en Linda Piet en Petro Neven en nichten Hanneke Oom Kees en tante Anneke van der Sluis 10 januari 2011 t Verdrietig, dankbaar voor alle warmte, zorg en humor en voorzien van het Heilig sacrament der Zieken, nemen we j afscheid van onze allerliefste moeder en oma sinds 10 januari 1995 weduwe van Hendrikus Petrus Bruijns 14 december 1920 t 9 januari 2011 j Kloetinge: Goes: Kwadendamme: Goes: Middelburg Goes: Aad*Bruijns Koos Bruijns t Ans Vermeulen - Bruijns Peter Vermeulen Frans en Cindy S? Cathalien en Leo Jan Bruijns t Elly Bruijns t Joke Bruijns Willy de Bruyckere Hilde Julia Mariet Bruijns Correspondentieadres: Joke Bruijns I Bierkaai 4 4331 JJ Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemenvrijdag 14 januari van 19.00 1 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", 1 Fluitekruidstraat 8 te Goes. De Heilige Eucharistieviering vindt plaats op zaterdag 15 j januari om 10.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk, I Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Paul Krugerstraat j te Nisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke f condoleance in Hotel van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 f te Goes. Bedroefd geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader ★Maassluis, 17 oktober 1936 Heinkenszand: 's-Heerenhoek Oud-Sabbinge Heinkenszand Oud-Sabbinge Veere: Middelburg: Goes: t Maassluis, 9 januari 2011 Jolanda en Ad Angelique en William Sanne Francois en Nathaly Hans en Jakoba Davine en René Stijn Sjaak en Joke Johnny en Denise Jody en Tessa Caja en Frans Correspondentieadres: Caja Hokke Van Dusseldorpstraat 116 4461 LW Goes Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 14 januari van 10.00 tot 10.30 uur in Rouwcentrum Maassluis aan het Prinses Julianaplantsoen te Maassluis. Om 11.00 uur vindt de afscheidsplechtigheid plaats in de aula van de Algemene Begraafplaats Maassluis, Willem de Zwijgerstraat 36 te Maassluis. Na de plechtigheid begeleiden wij Jack naar de Algemene Begraafplaats Goes, Geldeloozepad 30 te Goes, alwaar de begrafenis omstreeks 13.00 uur plaatsvindt. Toch nog onverwacht. Aan het leven van Robin Kassels stiefvader van Amber, leerlinge van onze school, is na een lang ziekbed toch nog onverwacht een eind gekomen. Op deze leeftijd een vaderfiguur te moeten missen, is onbeschrijflijk! De leerlingen, ouders, medewerkers en directie van Pontes Pieter Zeeman zijn in gedachten bij Amber en haar moeder. Lieve Amber, we wensen jou en je moeder heel veel sterkte toe. Liefs, je klasgenoten van Pontes Pieter Zeeman: Hidde, Marc, Daphne, Klaartje, Enya, Thijs, Graab, Annika, Rachel, Marise, Marjolein, Irene, Teneré, Marijn, Nino, Joe, Dominic, Christiaan, Martijn, Lotte, Roos, Robbert, Ike en Niels "Niemand weet watje hebt gevoeld, ook niet watje hebt geleden" Na een leven waarin zowel geluk als verdriet haar deel werd, hebben wij op 69-jarige leeftijd afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Catharina Adriana de Koeijer - de Bue weduwe van Frans Cornelis de Koeijer *15 maart 1941 f 10 januari 2011 Gevangen in haar lichaam heeft ze gestreden voor wat ze waard was. We zijn trots op haar doorzettingsvermogen en dankbaar voor alles wat zij, in de jaren voor haar ziekte, heeft betekend voor onze gezinnen. Borssele: Anita de Koeijer (in herinnering) Goes: Ad (in herinnering) en Silvie de Koeijer Jurian, Tristan (in herinnering) en Muriël Middelburg: Anja en Frans-Albert Vogel Lisa en Anne Ritthem: Ronny en Andra de Koeijer Isa, Evy en Bas Co rrespondentieadres R. de Koeijer, Zandweg 38a, 4389 TH Ritthem De uitvaartdienst, waarin ds. L. Woltering voorgaat, zal gehouden worden op vrijdag 14 januari om 11.00 uur in de Hervormde kerk te Ritthem. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar de begraafplaats in Ritthem waar omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wij danken allen die haar de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben begeleid en verzorgd. Dag lieve oma, dikke kus, voor jou en voor alle andere lieverds daar boven Jurian, Muriël, Lisa, Anne, Isa, Evy en Bas Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze lieve zus en schoonzus in de leeftijd van 69 jaar Catharina Adriana de Bue sinds 23-12-2007 weduwe van Frans de Koeyer Borssele: Adrie en Piet Spruyt - de Bue Terneuzen: Herkingen: Corrie en Ad Paauwe - de Bue Nellie en Henk Struijk - de Bue Neven en nichten Vlissingen, 10-01-2011 Na een ernstige ziekte is overleden onze schoonzus en tante Catharina Adriana de Koeijer - de Bue E.A. Dekker - de Koeijer P.D. Dekker Ria Koudekerke, 10 januari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36