Zorgeloos genieten! feenstra rijn lijn ENGELAND POfe rries.nl/boekvroeg 020 201 33 33 Ferries pjjjjjfg sss i BOEK NU ZO1N PRACHTIGE RIVI E R C R UIS E VA N FEENSTRA Een greep uit het aanbod Ivan Feenstra Rijn Lijn in 2011 Duitsland: 4-daagse Minicruise Middenrijn 5-daagse Minicruise Boppard 6-daagse cruise Rüdesheim 6-daagse cruise Cochem 7-daagse cruise Cochem Boppard 7-daagse cruise Sprookjesachtige Moezel 9-daagse Voorjaarscruise naar Basel 1 O-daagse cruise Bernkastel 13-daagse cruise Wasserbillig Nederland en België: 6-daagse cruise Noord-Nederland 6-daagse cruise Antwerpen 7-daagse cruise Mooi Nederland 7-daagse cruise Rondje Nederland 14-daagse cruise Nederland België 28-daagse Combinatiereis Nederland Bezoek ons ook op de vakantiebeurs! Hal 3 standnr. Al 26 Donaureizen: 14-daagse cruise Arnhem naar Passau of v.v. 13-daagse cruise van Linz naar Wenen en Würzburg Meer informatie Ga voor meer informatie en de reisgids Riviercruises 2011 van Feenstra Rijn Lijn naar het dichtstbijzijnde ANVR Reisbureau of bel met Feenstra Rijn Lijn (026) 445 28 05. Op onze .website vindt ueen volledige beschrij ving van de reizen en onze schepen. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid en boek nu zo'n schitterende riviercruise van Feenstra. Met Feenstra Rijn Lijn heeft u keuze uit traditionele programma's zijn we er weer in vele prachtige cruises over de Rijn, Moezel, geslaagd diverse nieuwe bestemmingen aan Saar, Neckar, Main en Donau. Daarnaast te bieden. De reizen worden in 2011 uitgevoerd zijn er de unieke rondreizen over de door negen schepen, die ieder afzonderlijk een Nederlandse en Belgische wateren. Een geheel eigen charme en uitstraling hebben, riviercruise van Feenstra staat garant voor comfort, afwisseling, gezelligheid en een Duidelijk en eerlijk uitstekende verzorging. Alonzeprijzenzijngebaseerdopvolledigever- zorging aan boord. Geen verborgen toeslagen Zonder uw koffers te pakken, reist u van de voor havengelden en geen reserveringskosten. ene naar de andere prachtige locatie. Een U weet dus bij boeking altijd precies waar u riviercruise is een belevenis op zich, want de aan toe bent. Optionele excursies en genoten vaarroutes voeren u langs de mooiste plekjes consumpties aan boord zijn niet bij de reissom van Europa. Naast het optimaliseren van de inbegrepen. Wij hopen u binnenkort bij ons aan boord te begroeten! 026 - 445 28 05 www.feenstrarijnlijn.nl Reis naar Engeland met P&O Ferriês. Meeste keuze, prettigste vaartijden, comfortabel en nu tijdelijk extra voordelig BESPAAR NAAR HULL Rotterdam Huil Zeebrugge Huil Bel of kijk op onze speciale website: www.POfernes nl/boekvroeg voor de verlaagde vanaftarieven en geldende periodes en voorwaarden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 90