Innergy fietsvakantie Münsterland voor de lezers van deze krant! .NL www.bezorgers.nl 5-daagse vakantie incl. 4-sterren hotel, ontbijt en diner Ga mee naar het verrassende Münsterland en Zuidelijk Emsland! Het Münsterland heeft alle ingrediënten voor een heerlijke fietsvakantie: uitgestrekte parklandschappen, prachtige ste den en culturele hoogtepunten! Laat u in Zuidelijk Emsland meeslepen door het bijzondere landschap met indrukwek kende herenhuizen, pittoreske molens en weelderig begroei de weilanden. Wij hebben drie prachtige fietsroutes door deze omgeving voor u uitgezet. U kunt gebruikmaken van de zeer populaire Gazelle Innergy fietsen. Dit zijn sportieve fietsen met 24 versnellingen en trapondersteuning, die u moeiteloos door het mooie landschap voeren. U boekt deze 5-daagse fietsvakantie al vanaf slechts 399 p.p.! Maar als u, als lezer van deze krant, gebruikmaakt van de actiecode WEG40004 krijgt u ook nog eens 40 korting bij 2 personen... UW FIETSVAKANTIE Via diverse opstapplaatsen rijden we naar ons hotel in Munster. Op de aankomstdag kunt u uw eerste fietstocht in de omgeving van het hotel maken. Neem bijvoorbeeld een kijkje bij de grootste kathe draal van deze streek, de St. Pauls- kathedraal. De volgende dagen maken we nóg een aantal mooie fietstochten (ca. 40 km overwe gend op fietspaden en B-wegen). Zo fietsen we langs de rivier de Ems, maken een tocht op de grens van het Osnabrücker- en het Münsterland en starten bij route 3 in de omge ving van Steinfurt voor een mooie fietstocht langs de Steinfurter Aa. We eindigen deze dag in Havixbeck, bekend om zijn historische Burg Hülshof met zijn schitterend aange legde tuinen. In Osnabrückerland, vindt u één van de grootste natuur parken van Duitsland, dat meer dan 70% uit bossen bestaat! Daarnaast wordt deze streek beheerst door de bergruggen van hetTeutoburgerwald en het Wiehengebergte. Op de terug reis naar Nederland maken we nog een busstop in Xanten, de stad van de Romeinen aan de zuidoever van de Duitse Niederrhein. De fietsroutes zijn veelal vlak en gaan over goed onder houden paden. Kortom, een reis vol afwisseling van cultuur en natuur! Mercure Hotel Münster city**** Dit comfortabele 4-sterren hotel ligt in het centrum van Münster en beschikt over een receptie, lift, restaurant, bar, brasserie, sauna (gratis) en solarium (ca. €.5,50 per 15 minuten). viRTREKDAÏA LR 21.816 Ma. 23/5,13/6,27/6,11/7,1/8,15/8 en 29/8 5 dgn normaal v.a. ,399""nil v.a. 379 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/ reisleiding, verblijf in Hotel Mercure Münster City, 4 x ontbijt en diner, gebruik Innergy fiets, beschreven fietsprogramma en afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, eventuele verplichte stads- gidsen, facultatieve excursies en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR21816 Kies uw vertrekdatumklik hierop, bekijk de prijsbereke ning, ga naar BOEK NU en voerde actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. /fg) reisnummer LR 21.816 en actiecode WEG40004 SCiR waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46