1WÊUÊËL Colofon Janna Bosselaar - de Visser Jannetje Meijaard - van Stel iBiUOfjiini Corrie Overbeeke-Hubregtse Sjaak Pleijte Lieve Dick,(0)pa, Hliujixerj Vrijwilligers gezocht Ga .naar www.zorglaatstefase.nl atnllieberichtefi 44 familieberichten Wij bedanken iedereen voor de grote belangstelling, voor de brieven en kaartjes, die we ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en 'ouwe'oma. Met dankbaarheid kijken \Ve terug op de dag van het afscheid. De volle kerk en de bemoedigende woorden hebben we als zeer waardevol ervaren. Het is voor ons een troostrijke gedachte dat ma in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Januari 2011. De hartverwarmende belangstelling en vele kaarten die wij ontvingen na het overlijden van mijn zus, schoonzus, onze tante en oud-tante Lieneke de Bruijne hebben ons goed gedaan. Gezien de vele reacties is het niet mogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Familie de Bruijne Aardenburg, januari 2011 wat was is niet meer, wat is wordt nooit meer wat het was Zaterdag 27 november hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Marie-Louise Buijs-Sponselee Verdrietig beginnen we nu te beseffen hoe groot de leegte is die zij achterlaat, maar wij weten ons gesterkt door de vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden. Wij zijn u allen heel dankbaar voor de vele bezoekjes, kaartjes, telefoontjes en bloemen, die wij mochten ontvangen. Het is goed te weten dat zij door zovelen gewaardeerd werd, daarom zeggen wij u allen dank. Frans Buijs Veronique en Jan Poleij-Buijs Arjan, Janique Angelo en Marga Buijs-van den Manacker Anouk, Milan, Daphne Kloosterzande, januari 2011 Lieve Allemaal, We vonden het heel fijn Dat jullie er voor ons waren en zijn We zullen onze Kees nooit vergeten Voor altijd in ons HART Dikke xxx Carla Raymon en Liesbeth, Stijn en Bas Kim en David Door het overlijden van mijn man Kees Comelisse worden alle activiteiten van KLUSSENBEDRIJF CORNELISSE (KBC) gevestigd in Nieuw en Sint Joosland per direct beëindigd. Ik bedank alle klanten hartelijk voor het in Kees gestelde vertrouwen. Nieuw en Sint Joosland, januari 2011 Carla Comelisse Voor een professionele aanpak van al uw toekomstige klussen beveel ik u van harte aan LEONARD DE WOLF U kunt hem bereiken op telefoonnummer: 06-24459365 zaterdag 8 januari 2011 <1 fnenseniinq.nl In plaats van kaartjes Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van meeleven en belangstelling, die wij hebben ontvangen tijdens het jarenlange verblijf in Verpleeghuis 't Gasthuis en na het overlijden van mijn innig geliefde zorgzame vrouw, onze zeer geliefde en zorgzame moeder en oma Catharina Francke-de Visser willen wij u langs deze weg hartelijk dank zeggen. Uw betrokkenheid, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons goed gedaan. A. Francke Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2011 Onze hartelijke dank voor de door u getoonde belangstelling na het overlijden van onze moeder, oma en oma Wemel Als je door verdriet wordt neergeslagen het waarom aan niemand kunt vragen dan is het goed als je zoveel mensen ziet die willen delen in ons verdriet Gezien de vele, vele reacties willen we u langs deze weg van harte danken voor de overweldigende en hartverwarmende belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze allerliefste papa en opa Dies van Sluijs Het doet ons goed te weten dat hij geliefd was bij zo velen. Al de blijken van warme betrokkenheid zijn ons tot grote steun. Tevens wensen wij u een gezond en liefdevol 2011 Riek van Sluijs Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, december 2010 Uw medeleven zal ons zeker helpen om het verlies te verwerken. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, 8 januari 2011 Dankbetuiging We willen iedereen die in de afgelopen jaren tijdens het ziek zijn van mijn vrouw en onze moeder met haar en ons heeft meegeleefd, hetzij in de vorm van bezoekjes in het bijzonder de pastorale), de zeer vele kaarten, telefoontjes of op wat voor manier dan ook, oprecht bedanken. Het was haar en ons tot grote steun. Ook de overweldigende belangstelling tijdens haar begrafenis is ons erg tot steun geweest. Het doet ons goed te weten dat ze bij velen geliefd was. G.J. Overbeeke Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2011 □ankbetuiging Omdat het voor ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, willen wij dit doen langs deze weg. Ontroerd door de grote belangstelling de vele kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en lieve opa zeggen wij u hartelijk dank. Marga Pleijte-Roman Frank en Pascale Annabel Bo Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Joos Poppe willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. E. Poppe-Duvekot Kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, januari 2011 In memoriam. 09-01-2010 09-01-2011 Dankzij de positieve kracht die we hebben meegekregen, gaan we, ondanks het gemis, dapper verder. Ineke, Saartje 'i Dineke en Enrico Bart en Nienke Mees en Jii 'ip Thomas en Ëlène voor terminale en palliatieve zorg JÈmHHÉK Een bijdrage leveren aan het verbeteren van BW de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? jl Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie Zeeland Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44