Gijs Blankers Arnold de Maat Miena Hendrikse - Kopmels 42 I familieberichten zaterdag 8 januari 2011 (Tlensenünq.nl - Oïsrladan Zie, Ik maak alle dingen nieuw. 5 Met veel verdriet om-dé leegte die hij achterlaat en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend delen wij u mee dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze betrokken en onvergetelijke vader en opa Gijsbert Blankers echtgenoot van Elizabeth Koene eerder gehuwd geweest met Ruthina Mouthaan Ridder in de Orde van Oranje Nassau Veen, 11 december 1924 f Grijpskerke, 6 januari 2011 Grijpskèrke E. Blankers-Koene Vlaardingen Jan en Janny (in herinnering) Goes Riet en Kees Rianne en Arjan Ezra, Noah Niels en Els Apeldoorn Dafke (in herinnering) Bas en Marjan Jeroen Ruud en Laurine Dhanne Carine, Youri Grijpskerke Bertus en Nellie Yanco, Natanya, Samantha Gapinge Wim en Annelies Rudi, Anne, Anke Hanover (Canada) Nico en Petra Lyan, Kristy Nieuwkoop Leo en Kina Jeanne, Leon, Marjanne, Donnee Bergwei 36 4364 AZ Grijpskerke Op woensdag 12 januari wordt de dankdienst voor zijn leven gehouden om 13.30 uur in de Michaëlskerk, Kerkring 26 te Grijpskerke. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistoriekamer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke om 14.45 uur. Na de begrafenis is- er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk te Grijpskerke. Na jarenlange vriendschap is overleden Wij wensen Bets en de kinderen veel sterkte. Grijpskerke 6-1-2011 Bets Boogaard Ko en Netty Francke Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Gijs Blankers Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich jarenlang bestuurlijk ingezet heeft voor de Zeeuwse melkveehouderij en voor de veefokkerij in het bijzonder. Zijn voortvarendheid, gedrevenheid en inzicht zullen wij blijvend herinneren. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw,kinderen en kleinkinderen. Zeeuwse Rundvee Stichting Ad Wouters, voorzitter Bert Gideonse, secretaris Op 6 januari 2011 is overleden onze mam, oma en overoma fans Boot-Viergever getrouwd geweest met Piet Boot Zij is 92 jaar geworden. Kees in liefdevolle herinnering .Diny Maria Hans in liefdevolle herinnering Cees Rini Tolien Hans Mieke kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, Lange Blokweg 17 Correspondentieadres: Kluutstraat 17 4302 WS Zierikzee Woensdag 12 januari nemen we afscheid van mam tijdens een samenzijn in het M.F.C., de Huybertstraat 35, 4301 LB Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het M.F.C. Mam bedankt dr. Audier en Allévo thuiszorg en "De Cornelia" voor de liefdevolle verzorging. Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma eriover-oma Wilhelmina Jacoba Johanna Hendrikse-Kopmels echtgenote van Cornells Geert Hendrikse in de leeftijd van 82 jaar. Goes: Cor Hendrikse Australië: Janet en Ian John en Glenda Conny en David Hermien en Jason Goes: Karin en Johan Leone en Mark kleinkinderen achterkleinkinderen 6 januari 2011 Louise de Colignylaan 4F 4461 SR Goes Mijn vrouw, onze moeder, oma en over-oma is opgebaard in het rouwceritrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid .tot afscheid nemen aldaar maandag 10 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 12 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. Hoe groot is Uw goed. dat U weggelegd hebt voor wie U vrezen, dat U bereid hebt voor wie tot U de toevlucht nemen. Ps. 31 20 Verdrietig, maar ook dankbaar voor de lange tijd die hij bij ons mocht zijn, stellen wij u ervan in kennis dat in Christus is ontslapen onze lieve vader, opa en oude opa Marinus Kooman weduwnaar van Antonia Kruijsse Wemeldinge, 29-04-1918 in de leeftijd van 92 jaar. Zierikzee, 06-01-2011 Vlissingen: Han en Hanneke Louwerse-Kooman Daniëlle en Hans Johannes en Irene Middelburg: Anjo en Mineke Kooman-Geuze Marinus en Yana Antoinet en Rob Jacobi en Erik Arend Windesheim: Toos en Henk de Jong-Kooman Anne en Maarten Wim en Mathilda Marijn en Annemarie Pieter en Inge Middelburg: Kees en Willie Kooman-van Prooijen Joëlle Jonathan en Aline Elizabeth Vlissingen: Connie Kooman en Carlo Van Eygen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Groen van Prinstercrlaan 54 43854 CH Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. woensdag 12 januari I 2011 van 13.15 tot 13.45 uur in de Gereformeerde Kerk, i Noordweg 372,4333 KJ te Sint Laurens, waarna de rouwdienst zal worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 j uur op de begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Het is beter iets moois te moeten verliezen, dan het nooit gehad te hebben Bedroefd zijn wij om het verlies van onze schoonzoon, schoonbroer en oom A.C de Vos t E.M de Vos-Mollet A. de Maat-de Vos t A. de Maat Frank en Tania Sander, Eline Monique en Patrick/Evie, Amber, Romy U. de Vos D. de Vos-Goethals Ann en Joep Sara, Tomas P. de Vos W. de Vos-Dieleman Sefan, Robin M. Merrelaar-de Vos H. Merrelaar Nathalie^? en Robert/Milou Michel en Mariette/Thijs Oostburg 06-01-2011 Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Oost-Souhurg Wim en Bep Kopmels Willy en Henk Liesbeth Addy en Chris Yvonne en Erik en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42