Flexbezorger Innergy fietsvakantie Münsterland VAN BEEK VLISSINGEN IS VERHUISD Voortaan staan wij in Ritthem voor u klaar! Sinds 20 december is ons nieuwe adres: Marie Curieweg 25 Ritthem U bent van harte welkom! Ons nieuwe adres! Molenwater 4A 4331 SB Middelburg 0118 - 623 652 KOOZIE voor de lezers van deze krant! 5-daagse vakantie incl. 4-sterren hotel, ontbijt en diner NL zaterdag 8 januari 2011 ciTRoen CITROEn orjers De route naar ons nieuwe adres: A58 vanuit Middelburg afslag 40 Ritthem, onder aan de afslag I linies, onder dc A58 door dan de 1straat rechts. Volg deze weg parallel aan de A58, na 400 meter bent u gearriveerd. De PZC bedankt al haar bezorgers voor hun fantastische inzet tijdens deze winterse dagen! VAN BEEK VLISSINGEN B.V. Marie Curieweg 25 Ritthem Tel. 0118 - 629955 www.bezorgers.nl kinderopvang -O Walcheren De PZC is op zoek naar flexbezorgers voor het verspreiden van het dagblad in diverse wijken op vaste tijden (maandag tot en met zaterdag tussen 04.00 uur tot 07.00 uur). Wij vragen: gemotiveerde, servicegerichte en precieze bezorgers het bezit van rijbewijs en eigen auto een flexibele instelling woonachtig op Walcheren of directe omgeving Wij bieden: zelfstandig en verantwoordelijk werk een prima basisvergoeding onkostenvergoeding auto Interesse? Geïnteresseerden kunnen tijdens kantooruren contact opnemen met: Kees Verbocht, rayonmanager PZC, telefoonnummer 0118 - 434084. DichtbijMedia. Wegener Ga mee naar het verrassende Münsterland en Zuidelijk Emsland! Het Münsterland heeft alle ingrediënten voor een heerlijke fietsvakan tie: uitgestrekte parklandschappen, prachtige steden en culturele hoogtepunten! Laat u in Zuidelijk Emsland meeslepen door het bijzon dere landschap met indrukwekkende herenhui zen, pittoreske molens en weelderig begroeide weilanden. Wij hebben drie prachtige fietsrou tes door deze omgeving voor u uitgezet. U kunt gebruikmaken van de zeer populaire Gazelle Innergy fietsen. Dit zijn sportieve fietsen met 24 versnellingen en trapondersteuning, die u moeiteloos door het mooie landschap voeren. U boekt deze 5-daagse fietsvakantie al vanaf slechts 399 p.p.! Maar als u, als lezer van deze krant, gebruikmaakt van de actiecode WEG40004 krijgt u ook nog eens 40 korting bij 2 personen... UW FIETSVAKANTIE Via diverse opstapplaatsen rijden we naar ons hotel in Münster. Op de aankomstdag kunt u uw eerste fietstocht in de omge ving van het hotel maken. Neem bijvoorbeeld een kijkje bij de grootste kathedraal van deze streek, de St. Paulskathedraal. De volgende dagen maken we nóg een aantal mooie fietstochten (ca. 40 km overwegend op fietspaden en B-wegen). Zo fietsen we langs de rivier de Ems, maken een tocht op de grens van het Osnabrücker- en het Münsterland en starten bij route 3 in de omgeving van Steinfurt voor een mooie fietstocht langs de Steinfurter Aa. We eindigen deze dag in Havixbeck, bekend om zijn historische Burg Hülshof met zijn schitterend aangelegde tuinen. In Osnabrückerland, vindt u één van de grootste natuur parken van Duitsland, dat meer dan 70% uit bossen bestaat! Daarnaast wordt deze streek beheerst door de bergruggen van hetTeutoburgerwald en het Wiehengebergte. Op de terugreis naar Nederland maken we nog een busstop in Xanten, de stad van de Romeinen aan de zuidoever van de Duitse Niederrhein. De fietsroutes zijn veelal vlak en gaan over goed onderhouden paden. Kortom, een reis vol afwisseling van cultuur en natuur! Mercure Hotel Münster City**** Dit comfortabele 4-sterren hotel ligt in het centrum van Münster en beschikt over een receptie, lift, restaurant, bar, brasserie, sauna (gratis) en solarium (ca. 5,50 per 15 min.). VERTREKDATA LR 21.816 Ma. 23/5,13/6, 27/6,11/7,1/8,15/8 en 29/8 5 dagen normaal v.a. £-899" nüv.a. €379 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, Nederlandse fïets-/reisleiding, verblijf in Hotel Mercure Münster City, 4 x ont bijt en diner, gebruik Innergy fiets, beschreven fietsprogramma en afscheïdskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, eventuele verplichte stadsgidsen, facultatieve excursies en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nlA.R21816 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de pnjsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 -9697 (15 cpm), 4^) LR 21.816 en actiecode WEG40004 waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34