zeeland 129 opruiming te|co over straat te lopen' FOR SUCCESS? ARE YOU READY met heel veel keus lange vorststraat - goes hun nieuwste single De songtekst Zuid-Beveland danst op het kwartettenbal Dieven aan de haal met buitenkeuken Korte cursus muziek en dans Enthousiasme om dancefeest in Snowbase Engelse kerkdienst met koorconcert Politie vindt zak met hennepresten Vakantiebeurs in Grote Kerk Bromfietser rijdt met te veel alcohol op zaterdag 8 januari 2011 W Refrein: 'Een Chinees ziet maar de helft van onze wereld, want hij heeft zijn oog jes bijna helemaal dicht. We willen hiermee helemaal niets zeggen, maar het is toch wel een heel grappig gezicht. Een Chinees, die ziet geen onder en geen boven, hij bekijkt in feite alles door een spleet. Maar 1 ding, ja dat moet je geloven: Hij ziet de meeste dingen aardig breed.' Couplet: 'Stel je toch eens voor dat er iemand voor je staat met van die lieve oogjes in zijn hoofd. En je wijst naar de bergen, naar de zon die ondergaat, dan heb jij je weer voor niets uitgesloofd.' Refrein ïx Couplet: 'Toch is er een manier dat hij in de lengte ziet, maar dan moet hij even luisteren naar mij. Meneer Chinees, misschien geloof je me niet, maar je moet gewoon gaan liggen op je zij.' Refrein 2x De politie heeft donderdagavond aan de Korenweg in Lewedorp een vuilniszak met hennnepresten ge vonden. Ze denkt dat de resten af komstig zijn van een wietkwekerij- tje waar kortgeleden geoogst is. De politie zoekt mensen die in de om geving van Lewedorp en Nieuw- dorp iets verdachts hebben gezien of die iemand vuilniszakken in een auto hebben zien laden. Zij kun nen zich melden op het politiebu reau of op nummer 0900-8844. GOES Zeven weken voor carnaval komen de Zuid-Bevelandse carnavalsvere nigingen in Goes bijeen voor het traditionele kwartettenbal. De Goe- se stichting Arti Carnaval ontvangt De Pikpotters uit Kwadendamme, de Kraaienpikkers uit Lewedorp en de Koenkelpotters uit 's-Heeren- hoek in café Baarends aan de Voor stad in Goes. De vastenavondvier- ders worden voorafgaand, om 20.00 uur, met muziek ontvangen op de Grote Markt in Goes. Dé politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag bij een alco holcontrole in de Stationsstraat in Middelburg een 44-jarige bromfiet ser uit die stad aangehouden. Uit ademanalyse bleek dat de man ruim tweeënhalf keer teveel had ge dronken. Tegen de Middelburger is pro ces-verbaal opgemaakt en zijn rijbe wijs is ingevorderd. De man werd rond 02.30 uur aange houden. STAVENISSE Uit de tuin van een woning aan de Dokter Zoetemanstraat in Stavenis- se is in de nacht van donderdag op vrijdag een complete buitenkeu ken gestolen. Om de apparatuur onbeschadigd mee te kunnen nemen, vernielden de dieven een deel van het tuin hek. De waarde van de keuken is onbe kend. Wel is duidelijk dat de totale schade aan de installatie en het hekwerk aanzienlijk is. zijn rug liet tatoeëren. foto Dirk-Jan Gjeltema 'Dag meneer Chinees!' middelburg - Kunsteducatie Wal cheren en de Zeeuwse Muziek school beginnen 20 januari met een korte cursus muziek en dans voor tieners. Bij voldoende belang stelling zal de cursus van zes zang en danslessen zowel in Middel burg als in Vlissingen worden gege ven. De workshop is bedoeld voor jongens en meiden tussen de 11 en 16 jaar. In een groep worden de deelnemers klaargestoomd voor een optreden in maart. Kosten: 55 euro. Opgeven bij Kunsteducatie Walcheren: 0118-414928 of www.kunsteducatiewalcheren.nl. terneuzen - Wie nog een kaartje wil bemachtigen voor het dan- ce-event Jazz-a-Delic zaterdag 9 april in Snowbase in Terneuzen, moet snel zijn. Inmiddels is al ruim driekwart van de kaarten, die nog geen week geleden in de verkoop gingen, verkocht. Kevin Tanghe van de stichting Jazz-a-Delic spreekt van een onge kend succes. „Dit is waanzinnig. We zijn alleen nog maar begon nen met de online verkoop via on ze website. De line-up is zelfs nog niet bekend gemaakt." Het feest biedt plaats aan zo'n 1200 feestgangers. Jazz-a-Delic is in het Scheldetheater begonnen. schrokken van de reacties van de zogeheten reaguurders op Geen stijl. Daar lusten de honden vol gens hem geen brood van. ,Je wordt gewoon dood gewenst. Ik durf amper meer over straat." Ed kan nog niet zeggen of hij en zijn vrouw 'De Chinees' nog zul len zingen. „We staan achter het nummer, maar ik heb geen zin om tijdens een optreden iets naar mijn hoofd geslingerd te krijgen. We moeten het eerst maar even la ten bezinken." Voorzitter Peter Klos van de Anita en Ed-fandub neemt het op voor zijn idolen. „Ik vind de kritiek op het nummer ver gezocht. Het is een leuk en vrolijk liedje. Er zijn echt veel ergere nummers, hoor, met vunzige taal enzo. Daar hoor je niemand over." yKijk op www.pzc.nl/tholen voor een stelling over het liedje. MIDDELBURG In de Gasthuiskerk in de Lange Delft in Middelburg wordt morgen avond een Engelse kerkdienst ge houden. De dienst is georganiseerd door de interkerkelijke commissie Ti- me4God. Het Zeeuws Byzantijns koor Srétenje zingt liederen. Voorganger is dominee Gerrit Klein. De Engelse kerkdienst in de Gast huiskerk in Middelburg begint om 19.00 uur. LEWEDORP GOES In de Grote Kerk in Goes vindt van daag voor de tweede keer een gro te vakantiebeurs plaats. Die wordt georganiseerd door reisbureau Ro sa. Grote en kleine reisorganisaties als Neckermann, Holland Internatio nal en Oad zijn op de vakantie beurs aanwezig. De beurs duurt van 11.00 tot 17.00 uur. Kinderen tot 12 jaar kunnen gratis naar binnen, anderen beta len 2,50 euro. MIDDELBURG maal om zo'n onschuldig liedje, want dat is het in mijn ogen." Ed legt uit dat hij en Anita vo rig jaar veel succes hadden met het liedje 'Chinees In disch Restaurant', waarin ze lo vend waren over de Chinese keu ken. 'Daar moet je een vervolg op maken', zeiden veel mensen. Dat vervolg werd 'De Chinees'.. „Het is een nummer dan in 1980 al eens is gezongen door de Zingende Bus chauffeur", vertelt Ed. „We heb ben de tekst zelfs nog een beetje aangepast om het allemaal wat vriendelijker te maken. In mijn ogen is het absoluut niet racistisch of discriminerend. Tot Geenstijl er gewag van maakte, hadden we nog geen wanklank gehoord." Ed denkt dat veel Nederlanders een beetje overgevoelig zijn gewor den. „Je kunt tegenwoordig niets meer zeggen of zingen over een met-Nederlander. Als je dat wel doet, heb je trammelant." De Thoolse zanger is zich rotge- Ons volledige woningaanbod: M2makelaars.n funda makelaar? Volkerakstraat 73 Middelburg Ruime halfvrijstaande woning met uitbouw, garage en een extra brede zonnige tuin. gelegen in mooie straat met veel gemeentelijk groen. Deze goed onder houden woning is door de uitbouw, gewijzigde indeling en afwerking een comforta beler en verrassend: Huis. Vraagprijs 249.000,- k.k. KOM LUISTEREN WAT JIJ MET JOUW TALENTEN KUNT BEREIKEN AANMELDEN EN TIJDEN: www.notenboom.nl Notenboom Institute for Business, Hotel and Leisure Management

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29