POPPE inter Jute Camerajournalisten m/v 64 banen zaterdag 8 januari 2011 O JobTrack.nl AUTO POPPE, de officiële dealer van Audi, Volkswagen en Volkswagen Bedrijfswagens, in Zeeland met vestigingen in Goes, Vlissingen en Terneuzen, heeft vanwege uitbreiding van de werkzaamheden de navolgende vacatures voor al haar vestigingen: Medewerker onderdelenmagazijn In deze functie bent u mede verantwoordelijk voor het runnen van het magazijn. U bedient zowel interne klanten (de monteurs) als externe klanten (via de werkplaatsbalie). U zorgt voor een juist en overzichtelijk voorraadbeheer, de inkoop van onderdelen en een opgeruimde en ordelijke werkomgeving. U heeft eventueel meerdere jaren ervaring in een verge lijkbare functie en kunt goed met mensen omgaan. Technisch inzicht en computervaardigheid vormen een belangrijke pré. Profiel: - MBO denk- en werkniveau - gestructureerd kunnen denken en werken - stressbestendig - zeer goede contactuele eigenschappen en flexibele werkinstellirig - het kunnen werken in teamverband le monteur Profiel: r - in bezit van MBO-opleiding autotechniek - ambitie om door te groeien en (interne)vervolgopleidingen te volgen - eventueel in bezit van certificaat APK, alarminbouw, airco, etc. - goede contactuele eigenschappen en flexibele werkinstelling - het kunnen werken in teamverband - relevante werkervaring All-round medewerker Taken o.a.: - onderhouden van verhuurwagenpark - intern onderhoud van gebouwen - poetsen van af te leveren auto's - verzorgen haal- &.brengservice van klanten Profiel - pro-actieve en flexibele inzet tonen - goede contactuele eigenschappen - het kunnen werken in teamverband Gaarne uw reacties vóór 21 januari 2011 richten aan: Auto Poppe, t.a.v.: de directie, Postbus 246, 4460 AE Goes Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interjute bv is al meer dan 50 jaar een handelsbedrijf in flexibele verpakkingsmaterialen gevestigd in Kapellebrug bij Hulst Onze voornaamste producten, polypropyleen zakken en giantbags, worden door en voor ons geproduceerd in Oost Europa en het Verre Oosten. De verkoop vindt wereldwijd plaats aan lokale industrieën, groothandelaren en verpakkers, maar ook aan multinationals in de chemie en voedingsmiddelenindustrie. Als een van de grootste leveranciers in Europa beschikken wij over ruime opslag- en bedrukkingscapaciteit en maken we gebruik van gedetailleerde kwaliteitssystemen. Ter verbreding van onze organisatie zoeken wij op korte termijn een Commercieel - Logistiek medewerker De Functie Binnen onze platte, informele organisatie bent u werkzaam op de afdeling binnendienst. De binnendienst draagt zorg voor de orderverwerking en dagelijkse communicatie met klanten en leveranciers wereldwijd. Dit alles binnen een zeer commerciële context die het nodige vergt op het gebied van accuratesse en stressbestendigheid. Samen met een vijftal collega's ondersteunt u de inkoop- en verkoopactiviteiten en draagt u zorg voor logistieke handelingen. Het Profiel U hebt een HBO werk- en denkniveau met enkele jaren commerciële ervaring in een'business to business' omgeving en spreekt naast Nederlands ook Engels, Frans ën Duits, U beschikt over een grote mate van flexibiliteit, - punctualiteit en verantwoordelijkheidsgevoel. Affiniteit met transport- en douanezaken is een pré. Verder woont u in Zeeuws Vlaanderen, de Belgische grensstreek of bent u bereid om naar deze regio te verhuizen. Het Aanbod Wij bieden u uitstekende arbeidsvoorwaarden voor deze uitdagende functie in een internationale handelsomgeving. Reactie Bent u geïnteresseerd en voldoet u aan het gevraagde(*) profiel? Stuur dan een brief met een. korte motivatie plus een uitgebreid CV naar: Interjute B.V. tav. Dhr. J. Lauwers Postbus 154,4560 AD Hulst, ovv. "vacature", of e-mail naar jlauwers@interjute.nl Wij verzoeken met klem alleen in dit geval te reageren. Zeelandin2minuten is een bundeling van Zeeuws videonieuws in vier dagelijkse journaals en richt zich vooral op de moderne nieuwsconsument. Het wordt de snelste en meest compacte nieuwsvoorziening in Zeeland. Het journaal zal te zien zijn op smartphones, tabiets, pc's en via internet op tv. Zeelandin2minuten zal veel ruimte bieden voor interactie met het publiek. De PZC-redactie verwacht van alle nieuwe collega's een scherpe neus voor nieuws en een uitstekend gevoel voor de belangstelling van het publiek in Zeeland. De PZC (Provinciale Zeeuwse Courant) is voor het nieuw op te zetten videojournaal Zeelandin2minuten op zoek naar. De functie wordt in eerste instantie ingevuld voor de periode van een halfjaar met een eventuele verlenging van een halfjaar. Voor inlichtingen Ernstjan Rozendaal, chef multimediaredactie 0118-434021 06-13391152, e.rozendaal@pzc.nl Sollicitaties kunt u richten aan Peter Jansen, hoofdredacteur van de PZC, Postbus 91,4330 AB Middelburg, pjansen@pzc.nl Werkzaamheden: produceert en/of filmt dagelijks meerdere korte video-items is in staat nieuwsitems te monteren met door anderen aangedragen beeldmateriaal stuurt en instrueert verslaggevers op het gebied van videobijdragen spreekt voice overs in - presenteert nieuwsitems Functie-eisen hbo-opleiding, school voor journalistiek of communicatie multimediadesign aantoonbare ervaring in het maken en monteren van video's kennis van videomontageprogramma's Adobe Première en/of Final Cut Pro mondeling en schriftelijk onberispelijk Nederlands kennis van en ervaring met sociale media woont in Zeeland of is bereid daar te komen wonen in bezit van rijbewijs en auto

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 138