61 media
Barry Hay
media@wegener.nl
024-3650570
'Ik heb me altijd een beetje een buitenbeentje gevoeld'
Colden Earring-zanger Barry Hay
Zaterdag 8 januari 2011
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
De Levende Steen Ge
meente 09:55 Tom
my Teleshopping 14:00
Mr. 300016:00 Bouw je
droom 17:00 Robs grote
tuinverbouwing
07:01 Teleshop 7: Suer-
te, Tommy Teleshop
ping, Car tracks, Suer-
te, Tommy Teleshopping
12:55 Elvis 16:00 Truck
Tractor Pulling - Meer
kerk 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 Mr.
Bean
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 14:00 Teleshop 8:
Tommy Teleshopping
15:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:15 Style 17:45
10 items or less
06:45 Born2Cook 07:20
Ernst, Bobbie en de rest
07:50 Little people, big
world 08:50 Tommy Te
leshopping 10:50 Astro
TV 12:50 Tommy Tele-
shopping 13:50 Paulie
15:35 Lovespring 16:00,
16:55 Gilmore girls
17:55 The bodyguard
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beybiade Metal Fusion, sT
Super hero squad, Ama- CI
zing spiez, Pokemon
Galactic Battle, Clue-
bie, Phineas Ferb,
Kick Buttowski, Zeke
Luther, I'm in the band,
Zack Cody, Cory in
the house, Phineas
Ferb, Recess, American
dragon, Shuriken school,
Monster Buster club, To
tally spies, DeTofu's,
Kick Buttowski, Phine
as Ferb, Zack Cody,
Shuriken school, Phine
as Ferb, Cory in the
house, Zack Cody
18:00 Droomhuis op
het platteland, Re-
alityprogramma
18:00 Sport, levensge
vaarlijk!, Reality-
programma
18:15 Mystery diagno
sis, Reallifeserie
18:00 Zender uit de
ether qq
18:10 Aliens in America,
Comedy S
18:25 My wife and kids,
Comedy
19:00 Lachen om home
19:00 RTL GP: Dakar
19:10 Mystery diagno
19:15 Two guys and a
video's
2011, Verslag
sis, Reallifeserie
girl, Comedy
19:40 Wekelijkse Lotto
19:45 Off centre, Co
trekking, Trekking
medy
19:45 Lachen om home
video's, Amuse
ment
20:00 Popstars - Live,
20:00 Point break, Ac
20:05 Dagboek van een 20:30 Rizzoli Isles,
20:10 Showtime, Actie-
Amusement
tiefilm
minnares, Docu- Misdaadserie
komedie
mentaire
21:30 Coming to Hol
land: prins zoekt
vrouw, Realitypro-
gramma
21:05 For love or mo
ney, Reality
21:25 The good wife,
Dramaserie
22:00 Popstars: De uit
slag, Familieshow
22:30 Hart van Neder
land, Reportages
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:30 RTL GP: Dakar
2011, Verslag
22:00 Urban Legends:
Bloody Mary,
Thriller
22:20 Without a trace,
Misdaadserie
22:00 The hard corps,
Actiefilm
23:10 Lachen om home 23:30 Levensgevaarlijk!, 23:45 Suburban secrets, 23:15 Eleventh hour,
video's (h), Amu- Reality Reallifeserie Misdaadserie
sement
00:05 The hurricane
00:15
Natural born kil
00:10
Suburban secrets
00:10
Amistad
00:10
City homicide
02:50 Astro TV
lers
00:36
Sneak preview
03:00
Nachtprogram
01:05
Poker after dark
02:26
Nachtlounge
02:00
Meiden
mering: San
02:05
Nachtprogram
03:00
Sneks
04:30
Chat TV
dy live
mering: Lek
05:00
Car tracks
05:30
Buurtscanner
05:00
Hart van Neder
ker live
05:30
Buurtscanner
land Show
nieuws (h)
«BBaa«gs»i»MSiaaaaaamgggBaggp
$30, waar hij zich thuisvoelt. in In
dia zoekt hij naar sporen van zijn
vader en kijkt wat er nog over is
van de dierbare plekken uit zijn
jeugd. De apotheose volgt op de
begraafplaats, waar koeien tussen
de graven grazen. Hier vindt Hay
na enig speuren het graf van zijn
vader, die in 1980 op 57-jarige over
leed. „Een kleine steen voor zo'n
groot man", verzucht hij als hij de
verweerde zerk met wat water
schoonmaakt. „Vanaf mijn 8e ben
ik bezig om hem weer te zien. En
dit is het dan." Toch geeft het hem
een goed gevoel. „Het gevoel dat je
toch even dichtbij bent geweest.
Hij blijft toch altijd je grote vader
die over je waakt, ook al is hij in
de hemel."
Het Uur van de Wolf: Barry Hay - Kissing
a dream, Nederland 3, 21.00 uur.
<0
NJ
W
o
M
N>
N>
n
17:30 Muis en leeuw 17:45 Re-
gioNed 17:55 Zeeland in vogel
vlucht 18:00 Zeeland de week
18:25 De Zeeuwse top 40 clips
18:40 MiniDoc 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel
vlucht 20:00 Herhalingen
BUITENLAND
Barry Hay is, in gezelschap van zijn dochter Bella, na 53 jaar terug in zijn
geboorteland India. foto CPD
09:00 Winterbeelden 12:30 TV
Brussel 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Persuasi
on 15:10 Miracle at the zoo
15:55 Murdoch mysteries
16:45 Clips 17:05 We gaan nog
niet naar huis 17:30 Buren
17:55 Kijk uit 18:00 Het jour
naal 18:10 Vlaanderen vakan
tieland 19:00 Het journaal
19:30 Het weer 19:35 Man bijt
hond 20:05 Joker en lottotrek
king 20:10 Dieren in nesten
20:45 F.C. De Kampioenen
21:25 The Tudors 22:20 Miran
da 22:50 Het journaal laat
23:11 Winst Joker/Lotto 23:12
KENO-uitslagen 23:13 EuroMil-
lions 23:15 Het weer 23:20 The
Whistleblowers
07:00 Hopla 07:05 Uki 07:15
Klumpies 07:25 Kleine Ein-
steins 07:50 Laura's ster 08:00
Piet Piraat Wonderwaterwereld
08:10 Samson en Gert Kerst
verhalen 08:20 Have a laugh!
08:30 Mega Mindy 09:00 Hotel
op stelten 10:05 Oggy en de
kakkerlakken 10:15 Have a
laugh! 10:20 Jungle beat 10:25
Super Abby 10:35 De week van
Karrewiet 10:50 Have a laugh!
10:55 The Daltons 11:00 Beto
verende bende 11:25 Geboren
jagers 11:55 6tien 12:20 Have a
laugh! 12:30 De Smurfen 12:55
XMix 13:10 Super Abby 13:20
Jungle beat 13:25 Have a laugh!
13:30 The Daltons 13:35 XMix
13:50 Have a laugh! 14:00 Heidi
15:40 Super Abby 15:45 Jungle
beat 15:50 Oma en oma 16:00
De Ketnet kerstshow 16:35
XMix 16:50 Samson en Gert
Kerstverhalen 16:55 Disney's
Aladdin 17:20 Mega Mindy
17:45 Mega Toby 18:20 Circus
naar Genève 18:55 De week
van Ka rrewiet 19:05 6tien
19:25 Geboren jagers 19:55
CANVAS 20:00 Het journaal
20:10 Vranckx 20:40 Sherlock
22:10 Silent witness 23:50 Fer-
mat's room
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen 12:30 Nigel Slater's
simple suppers 13:00 BBC
News 13:10 Regionaal nieuws
en weerbericht 13:15 Football
focus 14:00 Great Edinburgh
Cross Country 15:30 Darten:
World championships 17:30 Fi
nal score 18:10 BBC News
18:20 Regionaal nieuws en
weerbericht 18:25 18:30 The
impressions show with Culshaw
and Stephenson 19:00 Total
wipeout 20:00 The magicians
21:00 The National Lottery: In
it to win it 21:50 Casualty
22:40 Come fly with me 23:10
BBC News 23:25 National Lot
tery update 23:30 National
Treasure: Book of Secrets
07:00 Harry and Toto 07:10
Everything's Rosie 07:20 Dirt-
girlworld 07:35 Jakers: The ad
ventures of Piggley Winks
08:00 Basil and Barney's game
show 08:30 Arthur 08:55 Leon
09:00 Richard Hammond's
blast lab 09:30 Deadly 6010:00
Dick and Dom's funny business
11:00 Trapped: ever after
11:25 Diddy Dick and Dom
11:30 OOglies 11:45 The slam
mer 12:15 Growing up in a war
zone: a Newsround special
12:45 MOTD Kickabout 13:00
Sky at night 13:20 Murder, she
wrote 14:05 Trust me, I'm a
dealer 14:35 Escape to the
country 15:35 Gigi 17:30
Darts: World Championships
19:30 The bear family and me
20:30 The sinking of the Lanco-
nia: Survivors' storiès 21:00
Shooting the Hollywood stars
22:00 Ql XL 22:45 The kite run
ner
07:10 Garfield 07:35 Ti-
gerenten Club Xtra 08:05 Wis
sen macht Ah! 08:30 neunein-
halb 08:40 Die Pfefferkörner
09:10 Meine peinlichen Eltern
10:00 Tagesschau 10:03 Willi
wills wissen 10:30 Fortsetzung
folgt 11:00 neuneinhalb 11:10
Elstners Reisen - Blaue Papa-
geien 12:00 Tagesschau 12:03
Pik Amadeus - Freunde wider
Willen 13:30 Wunschkinder
und andere Zufalle 15:00 Ta
gesschau 15:03 höchstpersön-
lich 15:30 Tim Malzer kocht!
16:00 Weltreisen 16:30 Euro-
pamagazin 17:00 Tagesschau
17:03 ARD-Ratgeber: Recht
17:30 Brisant 17:50 Tagesschau
18:00 Sportschau: 50 Jahre
Sportschau 18:55 Dr. Sommer-
feld - Neues vom Biilowbogen
19:50 Das Wetter im Ersten
19:57 Glücksspirale 20:00 Ta
gesschau 20:15 Die Krone der
Volksmusik 22:45 Ziehung der
Lottozahlen 22:50 Tagesthe-
men 23:08 Das Wetter im Ers
ten 23:10 Das Wort zum Sonn-
tag 23:15 Vengeance - Killer
untersich
07:35 Bibi Blocksberg 08:25 1,
2 oder 3 08:50 logo! Die Welt
und ich 09:00 Bibi und Tina
09:25 pur+ 09:50 ZDF SPOR-
Textra: Noordse Combinatie
11:00 ZDF SPORTextra: Skiën
13:00 ZDF SPORTextra: Lang
laufen 13:25 heute 13:30 ZDF
SPORTextra: Schansspringen
13:55 ZDF SPORTextra: Skiën
14:30 ZDF SPORTextra: Noord
se Combinatie 15:10 heute
15:15 ZDF SPORTextra: EK
Schaatsen 15:40 ZDF SPORTex
tra: Langlaufen 16:05 ZDF
SPORTextra: Skivliegen 17:40
ZDF SPORTextra: Biatlon 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Da
kommt Kalle 20:15 Stubbe -
Von Fall zu Fall: Kassensturz
21:45 Ermittler 22:45 heute-
journal 22:58 Wetter 23:00 das
aktuelle sportstudio
07:10 Ritas Welt 07:40 Nikola
08:10 Mein Leben Ich 08:40
Exclusiv - Das Star-Magazin
08:50 Explosiv - Das Magazin
09:25 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 11:40 Zum Teufel mit
den Millionen 11:55 Isnogud -
Der bitterböse Grofêwesir
13:45 Mitten im Leben! 14:45
Verdachtsfalle 15:45 Familien
im Brennpunkt 16:45 Die Schu-
lermittler 17:45 Betrugsfalle
18:45 RTLAktuell 19:03 RTL
Aktuell - Das Wetter 19:05 Ex
plosiv - Weekend 20:15
Deutschland sucht den Super
star 21:15 Kaya Yanar&Paul
Panzer - Stars bei der Arbeit
22:15 Willkommen bei Mario
Barth 23:15 René Marik live!
KasperPop
Discovery
07:50 American chopper: Sen
ior vs Junior: PJD bike (108:45
Mythbusters - Jaws special
10:35 Daredevils: The human
bird 11:30 Is it true? 12:25 Ulti
mate survival: Extreme desert
13:20 Man, woman, wild: Ama
zon 14:15 Huge moves 15:10
Man made marvels China:
World's biggest subway 16:05
Fifth gear 17:05 Frontline battle
machines with Mike Brewer:
Mike's war 18:05 Mythbusters:
Mini myth madness 19:05
Wreckreation nation: Bar stool
sledding 20:00 Wheeler dealers
on the road: Citroen (120:30
Wheeler dealers on the road:
Citroen (2) 21:00 Fifth gear
22:00 Motor City Motors: The
Motown mullet 23:00 Get out
alive: Hijacking of Pan Am flight
73
National Geographic
07:00 Nat Geo amazing! 08:00
Rescue Ink: Biting back 09:00
Hunter hunted: Lions 10:00
The dog whisperer: Breeding
cruelty 11:00 Monster fish:
Mongolian terror trout 12:00
Cruise ship diaries: Honeymoon
season 13:00 Sea patrol 16:00
The dog whisperer: Breeding
cruelty 17:00 The dog whisper
er: Boo and Brittany Dawg
18:00 Last lioness 19:00 The
dog whisperer: Breeding cruel
ty 20:00 Locked up abroad: Sao
Paolo death trap 21:00 Ulti
mate Africa: Game rangers - Fu
gitives of Laikipia 22:00 Planet
carnivore: Icebear 23:00 New
Black Panthers
07:15 Planet wild: Brown bear-
Forest king 07:40 Breed all
about it: Golden Retrievers
08:10 Panda adventures with
Nigel Marven 09:05 Cats of
claw hill: Feast or famine 09:30
Cats of claw hill: Barking mad
10:00 Animal precinct 10:55
Wildlife SOS 11:50 Animal cops
Houston: Tigers and bears, oh
my! 12:45 Jessica the hippo
13:40 Pandamonium: Welcome
to Wolong 14:35 Pandamo
nium: You You's tale 15:30 Pan
damonium: Mei Sheng's tale
16:25 Pandamonium: Lu Lu's
tale 17:20 Pandamonium: Tale
ends 18:15 Escape to Chimp
Eden: Josephine: Race for life
19:10 Dogs 101: French Bull
dog, Poodle, Airedale, Chihua
hua, Labrador 20:05 Gorilla
school: Fulfilling the dream
20:30 Gorilla school: New
friends, old friends 21:00 Pit
bulls and parolees: Second
chance ranch 21:55 I'm alive:
Journeys 22:50 Untamed un
cut: Railed, jailed and nailed
23:45 Killer crocs of Costa Rica
06:25 Roary de Racewagen
06:35 Dora the explorer 07:00
Chalkzone 07:25 Mr Bean the
animated series 08:15 Fanboy
Chum chum 08:40 The pen
guins of Madagascar 09:05 Fair
ly odd parents 09:30 Sponge-
bob Squarepants 09:55
Victorious 10:20 Big time rush
10:45 Best friends forever
11:05 Fanboy Chum chum
11:40 Wayside 12:30 Johnny
test 13:05 Adventures of Jimmy
Neutron 13:50 My life as a
teenage robot 14:35 Invisible
network of kids 15:00 Chalkzo
ne 15:40 Mr Bean the animated
series 15:50 Max de Leeuw
16:00 Genie in the house 16:50
Fairly odd parents 17:35 Barn
yard 18:20 True Jackson 18:45
Big time rush 19:10 iCarly
19:35 Victorious 20:00 Zender
uit de ether
09:00 Your chart 10:00 10X
10:50 TMF hits 11:00 Top 25
13:00 TMF Superchart 15:00
Zender uit de ether
10:20 Teen mom 11:10 My su
per sweet 1611:35 Future
fighters 12:00 Teen mom 18:10
Moneymakers 18:35 Cribs
19:00 If you really knew me
19:50 MTV Top 10 2010:
Transformations 20:40 The X-
Effect 21:05 MTV at the movies
21:30 Valemont - The movie
23:25 Cribs 23:45 A shot at
love with Tila Tequila
06:25 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Canadees nieuws
08:30 Avenue de l'Europe
08:45 Sur mesures 09:00 TiVi-
5monde 11:00 7 Jours sur la
planète 11:30 Acoustic 12:00
Flash 12:05 36,9 12:30 TTC
(Toutes Taxes Comprises)
12:55 Coup de pouce pour la
planète 13:20 Quoi de neuf
doe? 13:30 Belgisch nieuws
14:05 360-GEO 14:55 ADN
15:45 Nouvo 16:00 Nieuws
16:30 Questions pour un
champion 17:05 ARTE reporta
ge 17:45 Nouvo 18:00 Nieuws
18:30Thalassa 20:30 Frans
nieuws 21:00 Les années bon-
heur 23:00 Nieuws 23:10 Zwit
sers nieuws 23:35 Afrikaans
nieuws 23:50 Cinémas
3:30 Autosport: Rally 09:00
Biatlon 10:00 Noordse combi
natie 11:00 Skispringen 12:00
Skiën 12:45 Langlaufen 13:30
Skiën 14:15 Noordse combina
tie 15:15 Langlaufen 16:00 Ski
springen 17:45 Biatlon 18:55
Wintersports weekend magazi
ne 19:00 Tennis 20:15 Darten
23:00 Autosport: Rally 23:30
Voetbal
07:00 World report 07:15 CNN
marketplace Africa 07:30 Eco
solutions 08:00 World report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 Living golf 09:00
World sport 09:30 Inside the
Middle East 10:00 World view
10:30 African voices 11 :Q0 Lar
ry King live 12:00 World report
12:30 World sport 13:00 Inside
Africa 13:30 Eco solutions
14:00 News special 14:30 Polit
ical Mann 15:00 Inside the Mid
dle East 15:30 Talk Asia 16:00
International desk 16:30 Afri
can voices 17:00 Living golf
17:30 World sport 18:00
World view 18:30 Inside Africa
19:00 International desk 19:30
Eco solutions 20:00 World re
port 20:30 Talk Asia 21:00
World report 21:30 Inside the
Middle East 22:00 News special
22:30 Political Mann 23:00 Best
of BackStory 23:30 World sport