52 banen Planner Calculator Autobedrijf Joosse Ervaren 1e Automonteur Autobedrijf Joosse Adviseur Control Groenhuysen y rv+css Assistent Tunneloperator m/v Hoofdtolgaarder 33 uur: in volcontinue dienst Westerscheldetunnel Neem de slimste route naar je carrière zaterdag 8 januari 2011 O jobTrack.nl Werkzaamheden Naast je werkzaamheden als AssistentTunneloperator/Hoofdtolgaarder word je zo'n zestig procent van je tijd tewerkgesteld in de functie van Tolgaarder. In je functie als Assistent ben je onder toezicht van de Tunneloperator/Hoofdtolgaarder verantwoordelijk voor de veiligheid van onze klanten in de tunnel, op het tracé en de toeritten. Bij incidenten neem je onder toezicht veiligheids- en verkeersmaatregelen en vervul je een ondersteunende rol in de communicatie met hulpdiensten, tunnelgebruikers en onderhoudspersoneel. Als Assistent Hoofdtolgaarder ben je verantwoordelijk voor de goede gang van zaken op het tolplein en geef je operationeel leiding aan deTolgaarders/Tolpleinmedewerkers. Tevens fungeer je als aanspreekpunt voor klachten, vragen en problemen van klanten. Dit alles onder eindverantwoordelijkheid van de Tunneloperator/Hoofdtolgaarder. Je wordt opgeleid voor de volwaardige functie van Tunneloperator/Hoofdtolgaarder. Profiel Wij zijn op zoek naar een stressbestendige, communicatieve, flexibele kandidaat met leidinggevende vaardigheden. Je weet in het geval van-incidenten en calamiteiten het hoofd koel te houden en op een verantwoorde manier de juiste beslissingen te nemen binnen de aangegeven kaders. Een individueel assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. W ESTE Nieuwsgierig geworden naar deze functie? Meer informatie over de inhoud van de functie en de sollicitatieprocedure is te vinden op onze website: www.westerscheldetunnel.nl Wubben B.V. te Roosendaal is een dienstverlener op het gebied van inzameling van afvalstoffen, o.a. afgewerkte olie, olie-water-slib en het reinigen van tanks in Nederland en België. Wij zoeken een: Je voornaamste werkzaamheden bestaan uit: Onderhouden van contacten met nieuwe en bestaande klanten Zelfstandig uitwerken van calculaties offerte-aanvragen. Afsluiten van orders en contracten Inplannen en begeleiden van werkzaamheden en medewerkers 9 Administratieve afwikkeling van afgeronde werkzaamheden Als profiel hebben wij het volgende voor ogen.... Commercieel, doorzetter en zelfstandig Goede contactuele eigenschappen Gevoel voor verantwoordelijkheid Minimaal MBO werk- eri denkniveau Interesse in geautomatiseerde gegevensverwerking Geïnteresseerd? Binnen 1 week zien wij jouw "brief en CV tegemoet, waarna jij een snelle reactie van ons kunt ver wachten. Ons adres: Wubben Handelsmaatschappij B.V., Postbus 1590, 4700 BN Roosendaal of stuur een e-mail naar m.bierkens@wubben.nl Wil je meer weten van Wubben? Bezoek dan onze website: www.wubben.nl Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer. Het hoofdbedrijf is gevestigd te Vlissingen, een filiaal te Nieuw en Sint Joosland. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een totaalpakket aan diensten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen en bedrijfs wagensin- en verkoop van occasions en lease zijn deze, verhuur, financiering, onderhoud, reparatie, snelservice, schade- herstel, verkoop motorbrandstoffen. Autobedrijf Joosse is gevestigd aan de Gildeweg 20, 4383 NK te Vlissingen Ter versterking van ons team te Nieuw en Sint Joosland zijn wij op zoek naar een U dient te beschikken over: - werkervaring in de autobranche - diploma keurmeester APK - flexibiliteit - zelfstandigheid - bereidheid ie werken aan personen- en bestelwagens - lichte vrachtwagens - klantvriendelijke werkwijze U moet bereid zijn in toerbeurt met collega's de bezetting op zaterdag te verzorgen. Ook het volgen van noodzakelijk geachte cursussen behoort tot uw verplichting. Wilt u met ons gestalte geven aan de nieuwe wereld van Ford in een uitdagende zelfstandige functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en denkt u aan de gestelde kwalificaties voor deze functie te voldoen dan bent u degene die wij zoeken. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief, voorzien van C.V., binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te e-mailen naar pjoosse@ford-joosse.nl U kunt ook schriftelijk reageren: Postbus 206 4380 AE Vlissingen T.a.v. P. Joosse Voor vragen kunt u contact opnemen met Piet Joosse, telefoon 0118-442215 Dé software met focus op installerende bedrijven Syntess Software is producent van ERP -en Mobiele software. We bieden geïntegreerde software voor kleine, middelgrote en grote installatiebedrijven in de sectoren CV. Koeltechniek, Elektrotechniek, Beveiliging en Sanitair. Hierin hebben we momenteel ruim 3000 bedrijven als klant. We integreren alle toepassingen, van artikelbeheer tot en met financiële administratie, in één systeem. Zo onderscheiden onze producten zich door hun eenvoud, transparantie, branchegerichtheid en aansluiting op de praktijk. Onze doelstelling is dan ook om de hoogste mate van klanttevredenheid te behalen met de beste logistieke en administratieve software voor installerende bedrijven. Groenhuysen in Roosendaal zoekt een m/v) 52 tot uurper week Als adviseur Control maak je deel uit van de afdeling Planning Control van het Centraal Bureau van Groenhuysen. Deze afdeling houdt toezicht en controle op administratieve vërplichtingen, wet- en regelgeving en de juiste uitvoering hiervan. Je werkzaamheden... Je verricht onderzoek, analyseert en verwerkt gegevens tot beleidsinformatie en beleidsvoorstellen. Je bent belast met de ontwikkeling, advisering en uitvoering van bedrijfseconomisch beleid ten behoeve van het management. Je vertaalt extern be leid naar interne consequenties. Je levert een belangrijke bijdrage aan de jaarplan- en begrotingscyclus en ondersteunt en adviseert het management hierbij. Je verzorgt de periodieke managemen trapportages en bespreekt deze met de managers. Je denkt mee, adviseert mogelijke oplossingen en bent vraagbaak voor (financi ële) bedrijfsvoeringvraagstukken. Kijk voor meer informatie op www.groenhuysen.nl Stich ti n g Bij Groenhuysen staat de kwaliteit van leven en zorg centraal, met nadrukkelijke aandacht voor de (indivi duele) leefstijl, interesses en persoonlijke wensen van ouderen. Dat doen we door (overwegend) ouderen in de regio Roosendaal gerichte aandacht en maatwerk té bieden op het gebied van preventie, ondersteuning, begeleiding, verzorging, verpleging en behandeling, zowel thuis als in een goed verzorgde woonvoorziening. Voor meer informatie kijk op www.groenhuysen.nl. Voor onze afdeling Productbeheer in Zierikzee zijn wij op zoek naar een fulltime: Acceptatietester Software pietje-precies in software Aan jou de uitdaging: ervoor zorgen dat onze software piekfijn draait. Onze programmatuur wordt namelijk continu doorontwikkeld en gefinetuned voor de klant. En voordat we het opleveren, hebben we eerst jouw scherpe blik nodig. Met name om de laatste oneffenheden vlak te strijken. Daarvoor toets je de software aan alle functionele eisen en bedrijfsprocessen. Kortom: je hebt een helikopterview, kijkt vooruit, werkt klantgericht en denkt mee tijdens product ontwikkeling. Ook lever je een bijdrage aan de documentatie van onze producten. Als op-en-top perfectionist wil je het naadje van de kous weten. Naast kennis van software heb je ervaring met projectmatig werken. De door jou uitgevoerde tests en je bevindingen overleg je met onze programmeurs of productbeheerders. Goede communicatieve vaardigheden zijn hiervoor een pré. Ook ervaring met standaardtestmethoden en -technieken, zoals TMap(Next), is mooi meegenomen. Voor je begint krijg je eerst een uitgebreide interne opleiding zodat je helemaal thuis bent in onze'software. Werk en denk je op hbo-niveau? En zie je jezelf al helemaal werken in ons enthousiaste en gemotiveerde team? Neem dan contact met ons op als eerste stap richting een plezierige en uitdagende functie. -SOFT Ouder worden, jezelf blijven Ter versterking van ons team zoeken wij een: Solliciteren? Stuur je sollicitatiebrief met cv naar Syntess Software, t.a.v. John Schepers, postbus 127, 4300 AC in Zierikzee. Je kunt ook mailen naar vacature@syntess.nl. Meer informatie over Syntess Software en onze vacatures vind je op www.werkenbijsyntess.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 126