SlftZ ES Junior Software n m PTA BV Tra nsa z_- E banen 37 Doktersassistenten Ervaren Verkoopadviseur/Verkoopleider m/v Coördinerend medewerker roostering m/v Systeembeheerder m/v Beheerder portaal en webhosting m/v Medewerker servicedesk m/v wutkovt Coördinator Sport Animatie M/V VLIEGTUIGMONTEUR www.ecs-electronics.nl OJobTrack.nl zaterdag 8 januari 2011 Office Centre Maakt ondernemen makkelijk. Stichting Huisartsendienstenstructuur Zeeland De huisartsenposten te Goes, Vlissingen en Zierikzee verzorgen de spoedeisende huisarts- geneeskundige hulp buiten kantooruren (avond-/nacht- en weekenddiensten). Wij zoeken voor de locatie Vlissingen meerdere: Het betreffen meerdere kleinere parttime dienstverbanden voor bepaalde tijd waarvan de arbeidsduur nader overeen te komen is. Verdere functie-informatie is te verkrijgen bij mevrouw N.F. Ie Duc-Sandhövel, manager Huisartsenpost Walcheren, telefoonnummer: 06 - 54 39 26 05 of via www.huisartsenpostzeeland.nl. Bent u de enthousiaste, flexibele, sociaal vaardige en bekwame doktersassistent(e) die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief én curriculum vitae, onder vermelding van 'vacature Doktersassistenten SHZ' vóór 16 januari 2011, per e-mail naar info@shz.nl. Staples Office Centre is een landelijke groothandel voor kantoorbenodigdheden voor bedrijven, instellingen, verenigingen en beoefenaars van vrije beroepen. Staples Office Centre biedt een assortiment dat volledig is afgestemd voor professioneel gebruik in bedrijf en kantoor. Onze afnemers kunnen kiezen uit kantoorapparatuur, kantoormeubelen en kantoorsupplies Staples Office Centre is een werkmaatschappij van Staples. Inc. meer informatie over Staples Office Centre en Staples kun je vinden op www.staolesofficecenlre.nl. Voor de regio's West-Brabant en Zeeland zijn wij op zoek naar talent, namelijk: (Aankomend) vestigingsmanagers (m/v) Voor energieke en ondernemende HBO'ers die zich thuis voelen in een winkelomgeving heeft Staples Office Centre een geweldige uitdaging. Wij z'jn altijd op zoek naar mensen die door willen groeien Werken bij Staples Office Centre Staples Office Centre is een organisatie waar samenwerking, prestatie en een goede sfeer belangrijker zijn dan status en hiërarchie. Een organisatie waar aandacht is voor persoonlijke ontwikkeling.Talent krijgt bij Staples Office Centre alle kans, maar daar verwachten we wel iets voor terug. Ambitie, verantwoordelijkheidsgevoel een actieve en klantgerichte houding, commerciële kwaliteiten en last but net least zelfkennis. Verder betekent een baan bij Staples Office Centre ook hard werken.Jezelf doelen stellen en die doelen realiseren. Want bij Staples Office Centre lelt het resultaat De kandidaat Staples Office Centre is continu op zoek naar mensen met potentie, die binnen de organisatie kunnen deelnemen aan een opleidingstraject Uitgebreide leidinggevende ervaring is daarom niet noodzakelijk. Belangrijker is datje een teamplayer bent met een commerciële, resultaatgerichte instelling. Ervaring binnen een winkelbedrijf of de groothandel is een belangrijke voorwaarde. Je dient te beschikken over HBO werk/denkniveau en een afgeronde opleiding is een pré. Belangstelling? Ben jij geïnteresseerd om bij Staples Office Centre aan de slag te gaan en denk je te passen in ons profiel? Dan nodigen we je van harte uit om je sollicitatiebrief en cv te mailen naar vacature@officecentre.nl o.v.v. vacature Aankomend vestigingsmanager Reageren kan tot en met 31 januari 2011. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie werdt met op prijs gesteld PTA, Peugeot-dealer van personenauto's en bestelwagens, is een groot en modern garage-bedrijf met vestigingen in Goes, Vlissingen, Middelharms, Terneuzen, Roosendaal en Zevenbergen. PTA benadert haar klanten op een open en eerlijke manier. PTA wil niet 'snel scoren', wel relaties opbouwen en behouden. Deze filosofie is bijzonder succesvolPTA biedt alle medewerkers een goede toekomst in een open, prettige werkomgeving en geeft mensen de kans hun ambities en talenten volledig te ontplooien. (vestiging Goes) Functieprofiel: Je draagt zorg voor de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's van het merk Peugeot. De showroom is jouw domein alwaar je je klanten benadert en van een goed advies voorziet. De relatie met de klant is zeer belangrijk voor je en het beheren van deze relatie is een speerpunt in jouw werkzaamheden. Daarnaast ben je eindverantwoordelijk voor de resultaten van alle verkoopadviseurs op de vestiging Goes. Tot de werkzaamheden behoren o.a het adviseren van klanten, het taxeren van auto's, actief benaderen van prospects, nabellen van klanten, het verkopen van nieuwe en gebruikte auto's.'Verder stuur je op enthousiaste wijze, met duidelijke richtlijnen, het verkoopteam aan om gezamenlijk tot een mooi resultaat komen. Jouw eigenschappen: Je bent een commercieel talent en denkt met de klant mee. Je bent je er bewust van dat "klantenenthousiasme" de belangrijkste factor is om kwaliteit uit te stralen. Dit verwacht je ook van je medewerkers. Verder ben je accuraat, een echte adviseur voor de klant, een autoliefhebber en communiceer je duidelijk en concreet naar je medewerkers. Je hebt MBO+ werk- en denkniveau met meerdere jaren ervaring als verkoopadviseur, ervaring in een leidinggevende rol is gewenst, maar niet noodzakelijk! Wat bieden wij: Binnen Automotions, waaronder PTA B.V. valt, wordt hard voor en met elkaar gewerkt. De waardering voor inzet gaat verder dan het materiële vlak. Werknemers binnen onze groep zijn collega's die er samen de schouders onder zetten, ook wat de werksfeer betreft. Uiteraard hoort hier een goed arbeidsvoorwaardenpakket bij dat overeenkomt met de zwaarte van de functie. Vertel ons in een beknopte, brief of e-mail wie je bent, wat je doet en wat je ambities zijn. Je kunt je sollicitatie CV voor 20 januari 2011 richten aan: PTA B.V., t.a.v. HRM, onder vermelding van: "Verkoopleider PTA". E-mail: hrm@automotions.nl of naar Postbus 11, 4460 AA Goes. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jauke Flikweert (vestigingsdirecteur) via tel. nr. 0113 - 220620. PEUGEOT Avans Hogeschool behoort metzo'n 23.000 studenten en circa 2000 medewerkers tot de grote hogescholen van Nederland. Wij verzorgen hogere opleidingen in Breda, 's-Hertogenbosch en Tilburg. Studenten, docenten, lectoren en professionals in het werkveld vormen in ons onderwijs een levendig netwerk. Kennis- en competentie- ontwikkeling is daarin de drijvende kracht en de verbindende factor. Onze gevarieerde en moderne leeromgeving maakt het moge lijk dat iedere student zijn of haar talent en ambitie maximaal kan ontwikkelen. Inspirerende docenten met inhoudelijke expertise en verstand van leerprocessen dagen studenten uit hun grenzen te verleggen en te excelleren. De academies hebben de onderwijsprogramma's, de didactiek en de toetsing ingericht op basis van onze visie op leren en onderwijs. Avans Hogeschool werkt in onderwijs en onderzoek samen met een palet aan bedrijven, beroepen en organisaties. Voor de Diensteenheid ICT en Facilitaire dienst (DIF) zijn wij voor de locatie Breda op zoek naar in de functie van senior medewerker bedrijfsproces 0,6 fte, salarisschaal 9, vacaturenummer 10/172 in de functie van systeem- en netwerkbeheerder 1,0 fte, salarisschaal 9, vacaturenummer 11/001 in de functie van applicatiespecialist 1,0 fte, salarisschaal 9, vacaturenummer 11 /002 in de functie van medewerker helpdesk 2,0 fte, salarisschaal 7, vacaturenummer 11/003 De volledige teksten van deze vacatures zijn te vinden op onze website. Informatie/sollicitatie: www.werkenbijavans.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Avans Hogeschool: verbindt mensen, creëert kennis. "Beste grote hogeschool van Nederland, bron Elsevier en Keuzegids Hoger Onderwijs" TOP-Recreatie zoekt per 01 -03-2011 voor Ardoer Camping Westhove (Walcheren Zeeland), een coördinator Sport en Animatie [32 uur p.w., jaarcontract en uitzicht op verlenging]. Kijk yoor de volledige omschrijving van de functie op www.toprecreatie.nl Stuur je sollicitatiebrief, voorzien van CV met pasfoto, voor 19 jan. naar peter@toprecreatie.nl Vragen? Neem contact op TOP-Recreatie - Peter Brouwer [+31 (0)118 670 670] A E R O Transal Aero Services B.V. is een Part 145/CAMO+ onderhoudsbedrijf voor 1- en 2 motorige vliegtuigen tot 6.000 kg MTOW en is gevestigd op het vliegveld Midden-Zeeland te Arnemuiden. Per direct zijn wij op zoek naar een ervaren in het bezit van een part 66 bevoegdheid, met ervaring in de general aviation en goede kennis van de Engelse taal. Voor meer informatie 0113-614 370. Sollicitaties met CV kunnen gestuurd worden naar info@transalaero.com of Transal Aero Services B.V., Calandweg 2e, 4341 RA Arnemuiden. ECS Electronics B.V., gevestigd te Breda, is een internationaal opererende onderneming die gespecialiseerd is in de ontwikkeling en productie van bekabeling I ELECTRONICS I en elektronische componenten t.b.v. de automobielindustrie. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Kijk op onze internetsite voor een uitgebreide vacaturetekst voor deze functie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 111