Colofon, mm. vf^pasg LMNduiürimn 32 I familieberichten vrijdag 7 januari 2011 Overladen Je bent er niet meer, Geborgen in Gods hand voor jou is de strijd gestreden maar in ons hart bewaren wij het verleden. Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na eén kort ziekbed is overleden, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Neeltje van den Broeke-Wattel weduwe van Laurens van den Broeke sinds 1 november 2001 Geboren: 5 juli 1917 Overleden: 5 januari 2011 Oostkapelle: Marjo en Kees Lievaart-van den Broeke Caroline en Peter, Jesse, Maarten Ryan en Djoeke, Falco, Karma Evelien en Ron Nicoline, Emelie, Twan, Pepijn Den Haag: Piet (in herinnering) en Loes van den Broeke-Jaarsma Pauline en Jaap, Floor, Robin, Beer Abeba, Martijn Lucas en Jennifer, Benthe, Jasper Oostkapelle: Anton (in herinnering) Corrie (in herinnering) Grijpskerke: Tonny en Ingrid van den Broeke-Suijk Ruben en Marieke Laura en Remon, Sven Emma Correspondentieadres Molenweg 16,4356 AB Oostkapelle De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 10 januari in de Zionskerk aan de Duinweg 36a, Oostkapelle, aanvang 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Henk Weezepoel Goes: Truus en Jan t Goes: Jo en Dien Goes: Rinus t en Kitty (achter)neven en (achter)nichten Goes, 4 januari 2011 TER KENNISGEVING Willemien Hoogerheijde-Buenk weduwe van Karei Hoogerheijde 07-01-1922 02-01-2011 Annelies Hoogerheijde Ruud Wiegman Namens ma en achterblijvers dank aan doktoren en medewerkers van zorgcentrum Weyevliet De crematie heeft plaatsgevonden. Met verslagenheid vernamen wij het onverwacht overlijden van onze medewerker en collega Peter Nanuru Vanaf 01 juli 1976 was hij bij ons bedrijf in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 04 januari 2011 Achter iedere traan die vloeit schuilt een glimlach van herinnering. Na een liefdevolle verpleging in Hospice Kaaskenshuis is op 5 januari 2011 overleden mevrouw C.C. van der Heide-van Doesburg Zij was de vrouw van onze oud-directeur Frans H. van der Heide (overleden 10 juni 1989). Met haar overlijden zijn wij een bijzondere vrouw kwijt op deze aarde. Wij wensen alle familie, vrienden en overige nabestaande heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Schilderwerken Van der Heide BV Frans van der Heide Arthur van der Heide Harmen van der Heide Achter iedere traan die vloeit schuilt een glimlach van herinnering. In haar 94sle levensjaar is, na een liefdevolle verzorging in Hospice Kaaskenshuis te Zierikzee, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "oma huissie" Cornelia Christina van der Heide-van Doesburg sinds 10 juni 1989 weduwe van Frans H. van der Heide Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Zierikzee, 5 januari 2011 Correspondentieadres: E. Visser-van der Heide Dorpsweg 70 3253 AH Ouddorp Er is gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Van der Spek, Eascinatio Boulevard 822 te Capelle aan den IJssel, zaterdag 8 januari van 15.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 10 januari om 13.00 uur in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren. %-T Nog zoveel samen willen doen nog zoveel willen delen Ineens is er geen toekomst meer maar enkel nog verleden. Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Pieter Cornells van Gelder - Piet - weduwnaar van Anneke van Gelder-van Straaten in dé leeftijd van 75 jaar. Arjan en Yvonne van Gelder Matthijs Julia Mariëtte van Gelder Jolanda en Wilfred van Ham Claudine Vlissingen, 3 januari 2011 Correspondentieadres: Torentrans 187 4336 KK Middelburg Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten lering plaatsgevonden. IDensenlinq.nl IN PLAATS VAN KAARTJES Voor uw blijk van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze moeder en oma Godefrida Kouijzer - Schoonakker Frida betuigen wij u onze welgemeende dank. Het is goed te ervaren dat u mede beseft wat wij in haar verliezen, en dat net als wij het grote gemis in dierbare herinnering zullen bewaren. Uit aller naam: Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Zierikzee, januari 2011 Vijf jaar geleden overleden Frank Sturm 62 jaar oud Harma Bouwman Zoutelande ^Riieberiëtleti Sluiftijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenemje;uwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.famiiieberichtenonlinë.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op; werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32