zeeland19 is het begin en het einde Stroomstoring rond Korenbloemlaan Coverband geeft concert in eetcafé Kookcursus mannen ecologische boerderij Werk Westwal nog niet hervat oV vrijdag 7 januari 2011 VLISSINCEN KOUDEKERKE BICCEKERKE UIT Waar naar toe voor een avondje uit? Kijk op www.pzc.nl/uit voor muziek, theater en films. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl VLISSINCEN - In en rond de Koren bloemlaan in Vlissingen is giste rochtend een stroomstoring ge weest. De andere straten die door de storing getroffen waren, zijn de Tulpenlaan en de Rozengracht De bewoners zaten van 9.00 tot 12.30 uur zonder stroom. Volgens de website van Delta was in het gebied woensdagmorgen en -avond de elektriciteit ook enige malen uitgevallen. Daarbij ging het ook om de nabijgelegen Leliënlaan en de Singel. De Zeeuwse coverband Recovery geeft vanavond een concert in het eetcafé De Oude Smidse aan het Dorpsplein in Koudekerke. Recovery bestaat uit tien personen, waaronder vier koperblazers en twee zangeressen. De band speelt covers van uiteenlo pende artiesten, variërend van Ti- na Turner en Ilse Delange tot Doe Maar, Blof en Kane. Het concert vanavond in de Oude Smidse begint rond 21.30 uur. Toe gang is gratis. De Zeeuwse Zomeruniversiteit heeft een kookcursus voor mannen op het programma staan. Vanaf woensdag 12 januari kunnen zij te recht op de ecologische kookboer- derij Krommenhoek in Biggekerke. De cursus is bedoeld voor mannen die weinig kookervaring hebben. In een kleine groep worden 2- en 3 gangenmenu's gemaakt. De cursus bestrijkt drie lesavonden. Er zijn nog plaatsen vrij. Opgeven kan via telefoon 0118 - 634800 of e-mail. zeeland@volksuniversiteit.nl GOES Het werk aan de Westwal in Goes wordt nog niet hervat. De aanne mer wacht tot winters weer min der aannemelijk wordt, wat bete kent dat de klus eind februari, be gin maart pas weer wordt opge pakt. De Westwal wordt deels her ingericht, onder meer voor de par keergarage. Het werk had eigenlijk 17 december klaar moeten zijn, maar de vroege winter gooide roet in het eten. Er is nu nog vier we ken (dag en nacht) werk nodig om het af te krijgen. Vrouwenpolder Liebertsweg Rjkebuurtwg Willem Adriaansens foto's Ruben Manege De Gouwe Reijers l door Theo Giele De wat hoger gelegen rotonde in de Gapingseweg is het begin en het einde. Het einde van het zuidelijk deel van de N57 (tus sen de A58 eh Serooskerke) dat binnenkort wordt opengesteld en het begin van het noordelijk deel, naar de Veersedam, dat in het najaar opengaat. Overal wordt gewerkt. Net als in het zuidelijk gedeelte worden ook hier tunnels gebouwd en nieuwe parallelwegen en rotondes aangelegd. Manege De Gouwe Reijers in Serooskerke heeft een nieuwe buitenbak gekregen. Lange tijd lag de buitenbak van de ruiters letterlijk in de weg. Het 'Veerse' deel van de N57 gaat in het najaar open. De provincie legt een rondweg om Serooskerke aan. Die weg wordt ongeveer gelijk met de N57 opgeleverd. Rotonde Gapingseweg -h

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19